Šta je novo?

Kineski tržni centar (Eurasia Trade Center) [ Tržni centar | 30 000m² ]

Bolje sto su ove pare spucali, da su spojili t6 rekonstusali 3+3 surcinsku i onda je negde pred centar surcina kroz neku njivu skarabudzili sa milosem (losije od sadasnjeg spoja ne bi bilo). Resen problem ledine surcin, poboljsana veza sa aerodromom, ovi sto zure par minuta na more da skrate isto bi bilizadovoljni, i jurija gagarina bi ostavili na miru. A da zaboravih na kineze, brata sija i brata alibabu koji zatvara prestonicke klubove, nista ipak mora krak u jg
 
Jel ovaj trzni centar samo za trgovce/veleprodaju u smislu da vlasnici raznih radnji ovde nabavljaju robu od kineza za preprodaju. Ili je maloprodajni za stanovnistvo?
 
Za sve, isto kao u bloku 70
 
Pogled na gradilište!
U maju sledeće godine, malo sutra!
Izvode radove i na drugom objektu!
992F5138-EA25-47FD-8B34-2D1841BC49B5.jpeg
B24D3B5A-171B-4828-8D2F-2411D4B75862.jpeg
42C325C6-1BEC-4392-9C1D-6B3B97304F52.jpeg
 
Slažem se sa prethodnim postom, da su aktivnosti na gradilištu nakon intenzivnog perioda naglo utihnule.
 
Pa i njima ne znači da završavaju dok se ne uradi onaj priključak iz Gagarina, a to zavisi od grada.
 
Mislim da je logika sledeća, da grad zapravo čeka da se prvo završi novi Kineski tržni centar, a potom da urade infrastrukturu, tj. krak JG. Svakako već postoji priključenje iz Vinogradske, tj. Vojvođanske ulice na autoput NBG-Surčin, pa se gradu ne žuri.
 
Da li neko zna da li se ti lokali prodaju ili iznajmljuju?
 
Искрено ја сам некако претпостављао да је идеја да се ЈГ и блокови настављају даље ка будућем Сајму и наци стадиону чим су објавили планове за њихову градњу

Природно је да се град плански шири на ту страну поготово ако ће тамо да гурају јавне садржаје
 
Nije mi jasno šta će biti sa ovim kanalom?
Što ga ostaviše, prljav i smrdljiv kanal.
 
To je kanal koji je deo reke Galovica. On ostaje, ne sme da se zapuši.
 
Znam to, ali izgubio je svoju prvobitnu namenu pa nema više logike da bude tu!
A pri tome se ne održava i u sutčinskom delu služi za izbacivanje otpada iz septičkih jama.
Da je sređen i da ima riba bilo bi ok!
Kada sam se doselio u blokove 90-tih, išao sam na pecanje po tim kanalima, ne znam kako je sad.
 
Vrh