Šta je novo?

"Kennedy Residence" - Blok 9a

Оплели сте по згради као да нема горе у граду, није толико лоша :D
 
Nije Somi, vidis da je svi ulavnom hvale zgradu. Samo, sa razlogom, niko ne kapira ovu staklenu fasadu koja em ruzi zgradu, em dovodi do toga da imaju dnevnu sobu koja nije pravougaonog izgleda. dupli minus.
 
MilisaV":1n1hnrok je napisao(la):
prvi kupci


Dado Polumenta i Nemanja Vidić iskeširali po 200.000 evra za stanove!


http://www.kurir-info.rs/stars/dado-pol ... ak-1496639
Hahahaha...elitni deo Novog Beograda...ja ne znam šta je elitno u ovom kraju...prosečna starost zgrada u radijusu od 300m je 30-40 god. Možda smatraju elitnim delom jer se u radijusu od 200m nalaze 3 Maxi-ja, dom zdravlja, nekoliko apoteka, pekara, pumpa i sud xD
 
Plusić Ronche, ovi novinari... ček, ček... sada videh da je reč o Kuriru, dakle ovi ljudi koji se predstavljaju za novinare kao da ne žive u Beogradu, ili nam ozbiljno vređaju inteligenciju.

Stanujem na nekih trideset metara od ove nove zgrade u ovom ''elitnom'' kraju a da svih ovih godina nisam ni bio svestan toga.

Hmm, pitam se šta je to što ga čini elitnim...

Inače, ovaj deo Novog Beograda je veoma atraktivan, posebno za VIP ličnosti. Na čuvenoj Rentenziji, kako zovu ovaj deo grada, živi i zvezda „Granda“ Milica Pavlović, a donedavno su tu stanovali i braća Saša i Rade Kovačević, koji su u zgradi imali i muzički studio i stan.

Ahh, pa to je to znači, živimo sa ultra mega zvezdama, sa pravim džet setom....

POVRAČAČU!
 
Ronche":2iykchhs je napisao(la):
Hahahaha...elitni deo Novog Beograda...ja ne znam šta je elitno u ovom kraju...prosečna starost zgrada u radijusu od 300m je 30-40 god. Možda smatraju elitnim delom jer se u radijusu od 200m nalaze 3 Maxi-ja, dom zdravlja, nekoliko apoteka, pekara, pumpa i sud xD
Zgrade preko put su sagrađene 1999-2000, a one iza njih osamdesetih.

Drugo, lokacija je odlična jer je blizu reka a infrastruktura odlična. Plus sve što si nabrojao.

E sad elitno je jako glua reč bilo gde u Beogradu, ali da je dobar kraj - odličan je :)


edit: što se tiče Milice, živi sa drugaricom u iznajmljenom stanu iza Megatrenda gde i studira :)
 
Blokovi 9 i 11 su po meni najbolji blokovi za zivot u Beogradu.
Sta znaci elitno ne znam, ali da imam pare, prvo bih tamo gledao stan da kupim, a ne u Belvilu ili Westu...
 
mekbejn":2869gk75 je napisao(la):
Ronche":2869gk75 je napisao(la):
Hahahaha...elitni deo Novog Beograda...ja ne znam šta je elitno u ovom kraju...prosečna starost zgrada u radijusu od 300m je 30-40 god. Možda smatraju elitnim delom jer se u radijusu od 200m nalaze 3 Maxi-ja, dom zdravlja, nekoliko apoteka, pekara, pumpa i sud xD
Zgrade preko put su sagrađene 1999-2000, a one iza njih osamdesetih.

Drugo, lokacija je odlična jer je blizu reka a infrastruktura odlična. Plus sve što si nabrojao.

E sad elitno je jako glua reč bilo gde u Beogradu, ali da je dobar kraj - odličan je :)


edit: što se tiče Milice, živi sa drugaricom u iznajmljenom stanu iza Megatrenda gde i studira :)

Nisam ni sam negirao da je loš kraj, ali je prava smejurija nazvati ga elitnim, i kao dokaze za to navoditi neke silikonske cajke i pevaljke sa televizije.

Vezano za te zgrade sagrađene 1999, ako na iste mislimo, one su počele da se grade još početkom devedesetih, a onda
su kao goli betonski skeleti čekali prlično dugo ne bi li bili završeni, o kvalitetu istih ne bih da sudim, jer ne znam.

Vezano za kraj, jeste miran je, lokacija je odlična i ne bih ga menjao ni za stan pored Arene. Mada, ima malo dalje delova koji izgledaju kao horor, mislim pre svega na paviljone u Pohorskoj na početnoj 16.
Taj deo me je uvek odbijao, nekako hladan i mračan...
 
20140828180329android.jpg
 
Jos malo pa gotovo nije lose samo ovaj staklasti cosak mi nikao neide sta su tu kancelarije
 
e jbga ne bi valjalo da se pojave ovi problemi sada sirom Beograda ima samo da ponovo depresira gradjevinu. Zaista se nadam da je nesto sto moze da se sanira, mada ako je ovo bilo uz nosece grede ne znam koji pristup ce imati.

A za ovaj projekat bi to bilo ravno katastrofi, narocito sada kada tek trebaju da krenu sa pravom prodajom, ali Gradina je dosta renomirana firma koja je sada jos gradila za sebe, verujem da su pazili i na ovakve detalje. Ja nisam ni od koga cuo da je smrdelo oko gradilista, mada moram priznati sam nisam prosao osim kolima pored.
 
Ja sam ulazio u stanove tokom juna i jula, ali nista nisam osetio. Moze li neko reci da li se taj neprijatan miris oseca i kad se prodje pored gradilista ili se mora uci u same objekte?
 
Ajde Beobild izvori da li ima neke istine u ovome, ja sam se raspitao na par mesta ali niko nije cuo da ova zgrada ima ovih problema?
 
Ja sam samo osetio cudan miris tokom zime dok su izvodjeni grubi radovi, a taj miris se osetio u celom komsiluku. I to je trajalo sigurno jedno 2 nedelje a posle je prestalo. Nemam nikakve druge informacije ali sam se setio kad sam procitao clanak u novinama. Pretpostavljam da su mislili na ovu zgradu jer u Dzona Kenedija nema nijednog drugog gradilista. Videcemo sta ce da kazu, sigurno ce raditi neke analize.
 
Pošto živim u neposrednoj blizini, mogu da potvrdim za nesnosni smrad tokom zime. U životu nisam osetio tako nešto, štipa bukvalno za oči, e sada li je to ili nije to saznaćemo uskoro.
 
Па шта год толико смрдело сумњам да је добро били то зидови, врата или прозори.
 
Ja takođe mogu da potvrdim da se sada ne oseća nikakav neprijatan miris. Jedino se osećao prilikom izgradnje zgrade po celom kraju. Miris je podsećao na (izvinjavam se na izrazu) balegu.
 
Danas dok sam prolazio prekoputa zgrade video da postavljaju tende. Doduše, samo na jadnoj terasi sam to video i dok sam izvazio mobilni da uslikam, majstor je "zatvorio" tendu preko dugmeta :D Inače, dok je bila izvučena nije lepo izgledala...boje su kao fasada zgrade, ali se po meni nekako ne uklapaju.

 
Smrdelo je da umres, jedno vreme nisi mogao da provalis odakle smrad dolazi, ali je licilo da dolazi sa gradilista.
Tacno je smrdelo kao da neko djubri njive i livade sa tecnim kokosijim djubretom (sto sam imao prilike da vidim u jednom selu, kada je jedan ludi komsija digao celo selo na noge, hteli su da ga lincuju zbog smrada).
E sad, ovde nema njiva i livada, tako da svako neka zakljuci sam u cemu je stvar
 
Ponovo sam uslikao terasu sa tendom o kojoj sam pričao, sad se vidi cela tenda i izgleda još ružnije.
Edit: Ne kapiram zašto mi je zarotirao fotku, na kompu je vertikalna. :?:

 
Vrh