Šta je novo?

"Kennedy Residence" - Blok 9a

Људи, није све у локацији, МНОГО ствари зависи од квалитета радова и материјала. Каква је столарија, каква је керамика, распоред, подови, боја, гипсарски радови, климатизација/грејање итд. Немојте тако...
 
Rapored je ovde skroz korektan u 3.0 stanovima za razliku od westa, gde dosta losiji. Realna cena je OKO 1800e/m2.
 
Nešto sumnjam da ovi polukrugovi neće biti zastakljene terase.

9a.jpg
 
По рендеру са претходне стране, бар тако изгледа, на полукруговима неће бити тераса, а по рендерима на страни 11 на полукруговима су терасе које ће бити већ застакљене од стране извођача радова.
 
први спрат има другачији распоред зидова у цилиндру него на основи?
 
Danas je počela izgradnja poslednjeg, 6-og sprata :)
 
Uveliko se radi na izgradnji potkrovlja i zidanju. Trenutno se završava zidanje na četvrtom spratu.

2013-07-12-092715.jpg


2013-07-12-092757.jpg


2013-07-12-092809.jpg
 
Nisam ja :D na kompu mi normalno stoje, i ja sam se pitao šta se desilo :D
 
Bul Mihaila Pupina
mih21.jpg

Dzona Kenedija
mih41.jpg

Dzona Kenedija - pogled u dvoriste
mih51.jpg
 
Zanimljivo cak i lepse nego na renderima dosta topline ima nekako prijatno. Nadam se da ce stvarno materijali za fasadu biti kao na animaciji
 
Сад видех дискусију о рендерима.Ово су коначни рендери/анимација и вероватно коначни изглед зграде јер су рендери рађени по прецизним прохтевима инвеститора.

Зграда је иначе просечни транзициозни очај који виђамо на сваком ћошку.Нема се шта ни коментарисити о изгледу осим можда тога да ми је мука више од ових крем и браонкастих фасада по целом граду.
 
Ne brinem se ja za braon fasadu...nekoliko godina nakon završetka radova ima da dobije tradicionalno sivkastu boju od izduvnih gasova :D
 
Delija":xdzzxsxb je napisao(la):
Сад видех дискусију о рендерима.Ово су коначни рендери/анимација и вероватно коначни изглед зграде јер су рендери рађени по прецизним прохтевима инвеститора.

Зграда је иначе просечни транзициозни очај који виђамо на сваком ћошку.Нема се шта ни коментарисити о изгледу осим можда тога да ми је мука више од ових крем и браонкастих фасада по целом граду.


Коначно неко да каже нешто бре. Сви као ок је, шта фали, лепше је од локалних "дворчева" и сл.

Ова бојена демит фасада :bash:
Цилиндар на ћошку (превазиђено и нефункционално) :bash:
па још од алукобонда :bash:
па још са видљивим шпроснама :bash:
па још у некој одвратној боји ниђе везе са остатком
ове ограде изгледају као да су на најгорим објектима Степе Степановића :bash:


све у свему, као што делија каже
Класичан транзициони очај и тачка.
 
Дизајн фасаде је застарео преко сваке мере. Зграда је срамота. Према овоме, Стакленац на Тргу је крик архитектуре за ужбенике....
 
Tretnutno se radi na zidarskim radovima na šestom spraru dok se izrada betonske konstrukcije potkrovlja privodi kraju. Počeli su da rade na fasadi. Postavili su neku vrstu izolacije (pošto ne znam tačno šta je u pitanju nazvaću je staklena vuna jer me najviše podseća na nju - dva sloja od po 5cm) na jedan od prozora prvog sprata lamele C (Džona Kenedija), kao i prozor sa roletnama, nisam mnogo zagledao ali rekao bih da je u pitanju aluminijumski. Ovim tempom radova, ako uzmemo u obzir to da je u februaru započeto kopanje temelja (i ako zanemarimo zatvaranje gradilišta u januaru), nije nemoguće da će zgrada biti useljiva do kraja godine. Kakav će kvalitet svega toga biti na kraju, ostaje nam da vidimo :D
 
vu7ava8u.jpg


@Igor: Izvinjavam se što sam upotrebio tvoju fotografiju, samo sam hteo da pokažem da se baš na prozoru koji se ne vidi od obeleženog semafora "testiraju izolacija i prozor" :D
 
Čini mi se da ne postoji zgrada u ovom delu NBG koja je ovoliko blizu ulice koja oivičava blok.
 
Ima, i to na samo par stotina metara niže u Džona Kenedija ka Dunavu, roze zgrade na istoj strani na kojoj je ova u bloku 9a.
 
Delija":o5ntz5rd je napisao(la):
Сад видех дискусију о рендерима.Ово су коначни рендери/анимација и вероватно коначни изглед зграде јер су рендери рађени по прецизним прохтевима инвеститора.

Зграда је иначе просечни транзициозни очај који виђамо на сваком ћошку.Нема се шта ни коментарисити о изгледу осим можда тога да ми је мука више од ових крем и браонкастих фасада по целом граду.


Potpuna definicija mog stava, i to dobro napisana :bash:
 
Vrh