Šta je novo?

Karaburma

Jel zna neko sta se otvara na mestu nekadasnje izgorele zgrade magacina Dealex u Visnjickoj? Videh pre neki dan radove na tom objektu. Pored Metro obuce.

Gradi (Ingrap-Omni) se stambeno-poslovni objekat, ima otvorena tema na projektima u izgradnji, ali nešto to kilavo ide, verovatno zbog onih par kućica.. imam sliku od prošle nedelje kad sam prolazio, samo je jedan bagerčić nešto raduckao.

20230421_134928.jpg
 
Tu na cosku sa Vojvode Micka je ona raspala fabrika metala a prekoputa okrecili zgradu u crno. Obe pod mac mogu komotno.
 
banjanin je napisao(la):

Gradi (Ingrap-Omni) se stambeno-poslovni objekat, ima otvorena tema na projektima u izgradnji, ali nešto to kilavo ide, verovatno zbog onih par kućica.. imam sliku od prošle nedelje kad sam prolazio, samo je jedan bagerčić nešto raduckao.

Ja ne mogu da nadjem tu temu, da li mozes da mi postavis link?
 
banjanin je napisao(la):

Gradi (Ingrap-Omni) se stambeno-poslovni objekat, ima otvorena tema na projektima u izgradnji, ali nešto to kilavo ide, verovatno zbog onih par kućica.. imam sliku od prošle nedelje kad sam prolazio, samo je jedan bagerčić nešto raduckao.

Ja ne mogu da nadjem tu temu, da li mozes da mi postavis link?

 
Ima li neko info sta ce biti na mestu zatvorene Art Petrol pumpe u Patrisa Lumumbe kod pijace? Vec neko vreme su ga ljudi koristili kao parking prostor, ali sad su postavljene trake. Mozda samo da sprece parkiranje, mada se nadam da ce se otvoriti neka nova...
 
Ima li neko info sta ce biti na mestu zatvorene Art Petrol pumpe u Patrisa Lumumbe kod pijace? Vec neko vreme su ga ljudi koristili kao parking prostor, ali sad su postavljene trake. Mozda samo da sprece parkiranje, mada se nadam da ce se otvoriti neka nova...
Nova pumpa je u pitanju, nisam ranije cuo za nju. Evo i slika ukoliko nekoga zanima :)
IMG_20230702_144957_edit_1066151239629501.jpg
 
Како се борите са оним паљењем смећа? Видим да се доста људи жали по друштвеним мрежама.
 
Како се борите са оним паљењем смећа? Видим да се доста људи жали по друштвеним мрежама.

Formirano je udruženje građana Pomozi mi, ne mogu da dišem.
 
Da li neko zna kada ce poceta gradnja ostalih 8 zgrada u okviru Big residence?
 
Zdravo svima, da se samo nadovezem na temu malog leskovca i ukoliko neko zna i moze da pomogne znacilo bi. Pre 2 godine ukradena mi je muzicka oprema, policija nista nije uradila, evo danas stigao dopis da nemaju dovoljno dokaza da lopova posalju u zatvor, a zna se ko je ukrao, auto mu je bio oduzet, snimak kamere postoji, ali eto kako kazu ne dovoljan. Oprema je završila kod Belog u Malom leskovcu, da li neko ima njegov kontakt? Znate kako su mi rekli u policiji, da se u tom naselju ne ulazi, a oni naravni nisu zeleli da obave pretres, a mi smo duzni da njih placamo. Totalno sam razocarana u sistem i ne mogu da verujem. Ako neko moze da pomogne kako bi se ova oprema muzicka pronašla pisite mi.
 
Срамота за полицију и правосуђе.
@vradovic да ли је у крају где се дешавају овакве ствари реално предвиђати цену квадрата 5000€ ?
 
Mislim svakako je 5k mnogo, ali kakve to veze ima, kad se jednom rascisti to je to.

A taj komentar da ne ulaze u naselje, sramno, favele u Riju da pozavide.
 
Vrh