Šta je novo?

Izbori 2024

Te dve stvarai nemaju veze jedna s drugom.
Strah od popisa je strah od korumpirane drzave koja je samo instrument briselskih kolonizatora.


Pronose se glasine da ce podaci gradjana otici nekoj britanskoj firmi (mislite da Braca nece da zarade i na ovome?).
Ovde dole radio Slobodna Evropa, organ USAID-a i americke Sluzbe pokusava nevesto to da demantuje.


Sumnjivo je i zasto popisivaci dolaze ljudima u stanove kad te podatke vec imaju.
Imaju podatke o putovanjima u inostranstvo, iz katstra imaju podatke o vlasnistvu itd.
 
Poslednja izmena:
@MC_ пошто имаш право на три питања да одговориш по сопственој вољи имам предлог за тебе:
Националност: Мађар, по угледу на свог омиљеног вођу
вероисповест: суверениста или антиглобалиста
матерњи језик: колонијални

Не замери, мала шала, али заиста ми није јасно чему толика параноја око некога што ве више од века код нас и у целом свету обавља.
Добро можда ће услед најновијег инфромационог доба попис временом изгубити смисао, али прихвати да за сад опстаје због инерције и да нема никаквог разумног разлога плашити га се.
 
Naleteh na ovu staru sliku. Vulin nije osoba, to je stanje uma :ROFLMAO:
Aleksandar_Vulin_15042021_(2).jpg
 
@MC_ пошто имаш право на три питања да одговориш по сопственој вољи имам предлог за тебе:
Националност: Мађар, по угледу на свог омиљеног вођу
вероисповест: суверениста или антиглобалиста
матерњи језик: колонијални

Не замери, мала шала, али заиста ми није јасно чему толика параноја око некога што ве више од века код нас и у целом свету обавља.
Добро можда ће услед најновијег инфромационог доба попис временом изгубити смисао, али прихвати да за сад опстаје због инерције и да нема никаквог разумног разлога плашити га се.

Ima previse pitanja koaj zadiru u privatnost.

Smatram da ce podatke o nama da prodaju.
Ne zelim da utrosim ni 2 min za to.

Madjari imaju cime da se ponose. Imaju relativno suverenu drzavu.
 
Miša Vacić na Twitteru reče da je posetio Volvograd. Da, Volvograd. :LOL: I to je dva puta baš tako izgovorio.
A posle se kao pravi ponosni desničar slikao sa - bistom Staljina. :LOL:
 
“LET ME CONTROL THE MEDIA AND I WILL TURN ANY NATION INTO A HERD OF PIGS”

Nazi Propaganda Minister Joseph Goebbels turned words into a weapon of mass destruction.

The Big Lie Theory

“IF YOU TELL A LIE BIG ENOUGH AND KEEP REPEATING IT, PEOPLE WILL EVENTUALLY COME TO BELIEVE IT. THE LIE CAN BE MAINTAINED ONLY FOR SUCH TIME AS THE STATE CAN SHIELD THE PEOPLE FROM THE POLITICAL, ECONOMIC AND/OR MILITARY CONSEQUENCES OF THE LIE. IT THUS BECOMES VITALLY IMPORTANT FOR THE STATE TO USE ALL OF ITS POWERS TO REPRESS DISSENT, FOR THE TRUTH IS THE MORTAL ENEMY OF THE LIE, AND THUS BY EXTENSION, THE TRUTH IS THE GREATEST ENEMY OF THE STATE.”

Joseph Goebbels

The big lie theory or commonly known as Goebbels’ principle states that if one wrong is reverberated many a times then people will accept that wrong as right. Joseph Goebbels believed that “the most brilliant propagandist technique will yield no success unless one fundamental principle is borne in mind constantly – it must confine itself to a few points and repeat them over and over”.

If one tells something repeatedly that is utterly false, for example, the sun rises in the south, and there will be a time when a section of people will think it to be true.

In other words, a big lie (German: Große Lüge) is a propaganda technique. The expression was coined by Adolf Hitler, when he dictated his 1925 book Mein Kampf, about the use of a lie so “colossal” that no one would believe that someone “could have the impudence to distort the truth so infamously.” Hitler asserted the technique was used by Jews to unfairly blame Germany’s loss in World War I on German Army officer Erich Ludendorff.
 
Strah od popisa je strah od korumpirane drzave koja je samo instrument briselskih kolonizatora.
Ja više imam strah od FSB agenata koji vode MUP npr ili FSB popova koji se mešaju u državne stvari.
Jel možeš da zamisliš šta jedan FSB agent na mestu gde postoje svi podaci o građanima kao što je MUP može da uradi tj šta je uradio i koliku je štetu možda već napravio a da ne znamo?
 
Ima previse pitanja koaj zadiru u privatnost.

Smatram da ce podatke o nama da prodaju.
Ne zelim da utrosim ni 2 min za to.

Madjari imaju cime da se ponose. Imaju relativno suverenu drzavu.
РЗС који организује овај попис и који је власник добијених података, тј подаци ће се скадиштити на њиховим серверима је државана инсистуција. Подлеже законима који штите ове податке, тако да се они не могу искористити ван поља основне намене, а то му дође статистичка анализа. Тако је барем у теорији. Дакле без ауторизације од стране администратора уз допуштење руководиоца РЗС нико не може да приђе тим подацима. Тако је барам у теорији. У пракси знамо да су се за политичке сврхе незаконито користили подаци државних институција, могуће и РЗС-а.
Међутим, наведи ми које је то питање које задире у твоју приватност, а да те податке легално већ не поседује нека друга државна институција попут МУП-а, Катастра, социјално, здравствено или општинских институција. Ја не видим ни једно.
 
РЗС који организује овај попис и који је власник добијених података, тј подаци ће се скадиштити на њиховим серверима је државана инсистуција. Подлеже законима који штите ове податке, тако да се они не могу искористити ван поља основне намене, а то му дође статистичка анализа. Тако је барем у теорији. Дакле без ауторизације од стране администратора уз допуштење руководиоца РЗС нико не може да приђе тим подацима. Тако је барам у теорији. У пракси знамо да су се за политичке сврхе незаконито користили подаци државних институција, могуће и РЗС-а.
Међутим, наведи ми које је то питање које задире у твоју приватност, а да те податке легално већ не поседује нека друга државна институција попут МУП-а, Катастра, социјално, здравствено или општинских институција. Ја не видим ни једно.
Sva pitanja osim imena i prezimena zadiru u privatnost.
Oni ako zele vrlo mogu da dodju do odgovora na sva pitanja, ali ja ne zelim
1. da pustim radikala u kucu
2. da mu pola sata odgovaram na pitanja

posto su jaci od mene, platicu im kaznu, ali im necu odgovarti na pitanja. To je ponizavajuce.
 
Ja više imam strah od FSB agenata koji vode MUP npr ili FSB popova koji se mešaju u državne stvari.
Jel možeš da zamisliš šta jedan FSB agent na mestu gde postoje svi podaci o građanima kao što je MUP može da uradi tj šta je uradio i koliku je štetu možda već napravio a da ne znamo?
FSB, CIA, BIA

sve stu to ista g..vna
 
ФСБ улаже неупоредиво веће напоре на деловање у Хрватској, Чешкој, Аустрији, Немачкој. У Србији имају корисне будале и нема посла за њих.
 
A znaš da je radikal kako? Jel radi kao član popisne komisije gde su uglavnom studenti?

Na pogrešan način se boriš protiv vlasti i sistema ali tvoj izbor svakako.

Mislis da ce oni d apropuste priliku da zarade na ovom?
Mislis da ce da dopuste da neko drugi zaradi?
Mislis da nece da prodaju podatke kome god budu mogli?

Necu da zaradjuju na meni. I ovako nas unistavaju.
Za nekoliko dana vazduh pocinje da smrdi.

Mislim da je to sto vecina prihvata sve sto nam se servira odraz kukavicluka.
 
Oni ako zele vrlo mogu da dodju do odgovora na sva pitanja, ali ja ne zelim
Mislis da ce oni d apropuste priliku da zarade na ovom?
Могу лако да сазнају, али ће опет некако да зараде. То је могуће само ако је јефтиније да платим пописиваче, људе који праве систем и све шта треба него да питам Гугл које информације имају о мени, а ако имаш андроид телефон има буквл све што си икада сликао, снимио, где си био, колико често, колико дуго,...

Madjari imaju cime da se ponose. Imaju relativno suverenu drzavu.
И тиме што је лакше да те услужи Мађарски лекар у Прагу или Минхену него у Будимпешти, тиме што Орбанов зет прави огромне пројекте само да би добар део пара из фондова ЕУ (коју иначе не воле) ставио у џеп, тиме што им држава стално прича да су стари европски католички народ иако су последњи дошли у Европу и што су се после реформације вратили на католичанство тако што их су их Хабзбурзи поклали - значи заборављање свог индентитета зарад уклапање у нешто друго (сигурно није исто као и та уклета Сорошева глобализација), имају они још таквих ствари којима се могу поносити.
 
Te stvari ne mogu da saznaju na guglu. Moraju da idu u katastar, u MUP, u opstinu itd.
Sigurno je da informacije o gradjanima Srbije vrede kad investiraju u popis.
Setimo se kako su yahoo, facebook i slicni zloupotrebili informacije, tj prodali ih.
Sto ne bi i radikalski sljam?
Ko moze da veruje jednoj drzavnoj oprganizaciji koja je neprijatelj svom stanovnistvu jos od 1830.
Ko moze da veruje eliti koja upravlja srpskom drzavnom masinerijom, ako nas je toliko puta gonila u besmislene ratova, opljackala, a sada nas truje kopanjem litijuma i prodaje briselskim fasistima, kao crnacki kraljevi sto su prodavali svoje podanike.
Ja ne znam.... Ako vi klecite pred njima i mozete da im verujete... Ja ne mogu.

Sto se MAdjarske tice. Idi u Budimpestu. prosetaj kroz ceo Andrássy út, sve do trga Milenijum, pa se vrati metorom koji je bio 2. ili 3. linija u svetu kad je napravljen.
Pa ces spoznati.

Madajri su suveren narod, postuju sebe, spoznaju svoj interes.
Sto su ih klali Hazburzi ili Rusi, i nas su Turci.
Ako potkradju, fasisticku EU, neka.
 
Jel popis ide tako da vam banu u kucu i pitaju ko je tu i hoce da se popise ili imaju spisak ko je prijavljen tu pa pitaju jel taj i taj tu?
 
Jel popis ide tako da vam banu u kucu i pitaju ko je tu i hoce da se popise ili imaju spisak ko je prijavljen tu pa pitaju jel taj i taj tu?
Jok, ide popis tako što vam banu u kuću i kažu: skidajte gaće hoćemo rezultate :ROFLMAO:

Šalu na stranu, mislim da imaju spisak prijavljenih ali pitaju ko još i da li neko još živi na toj adresi.
 
Vazduh smrdi i smrdeće decenijama jer to nije nešto što se menja time što ti popisivače nećeš da pustiš u kuću.
Sve sto je protiv radikala i drzavne organizacije koju oni kontrolisu je dobar potez.
Bojkot popisa je dobar potez.
Pokazalo se da je bojkot izbora bio dobar potez.
Sad kada smo uhlebili opozicionare, pokazalo se koliko je vazno bojkotovati sve sto dolazi od radikala.
Svaki bojkot radikala je dobar.

Meni je neverovatno da obrazovani ljudi ovde zive u iluziji da postoji nesto kao "Republika Srbija" izvan sheme za pljacku.
Mislim da se kod vas radi o nekoj vrsti nesvesne saomoobmane koja ima za cilj da od vas samih sakrije koliko ste poslusni radikalima i koliko ih se plasite.

Koga oni nisu izdali?
Koliko su ljudi pobili sto su ih huskali na rat?
Koliko raselili?

I sada treba da verujemo organizacijama pod njihovom kontrolom?
I da verujemo fasistickoj EU.

Ne znam, da li gledate vesti?
Da li vidite da je sve manje razlike izmedju EU i totalitarnih drzava?
Da li vidite da su EU elite (recimo holandska ili nemacka) spremne da zrtvuju svoje stanovnistvo, svoju industriju itd zarad ciljeva americke DS ili ekipe iz Davosa?
Oni to vec cine. Da li znate nesto o napadu drzave na poljoiprivredniek u Holandiji?


Ne znam. Ne mogu da objasnim tu ljubav prema popisu.
Mozda vi gledate samo Pink p avam je sve veselo.


Mozda mogu da razumem usamljene ljude koj jedva cekaju da im neko pozvoni....
 
Vrh