Šta je novo?

Izbori 2024

Cika Pero, a koji je tvoj izvor informacija? Da vidimo dal su ozbiljne il da se smejemo sto neko veruje u njih. Evo na primer Vradovic je kao izvor preneo sistemske medije, novine napisale 45% i sad neko naivan treba veruje u to. Ako veruje u to, što da ne veruje i da decu donose rode.
 
MIslim da ce izlaznost biti oko 60%.
Ljudi osecaju da za onih 100E moraju da se oduze Vodji.
 
Mnogi ovde govore o nameštanju rezultata. Da bi to bilo izvodljivo potrebno je da bukvalno svi učesnici izbora budu u to umešani. Svuda imamo kontrolore svih učesnika i kako vi sada mislite da se nešto našteluje u RIK-u?

Sloba je dobijao izbore na mestima bez kontrole (kososvska sela gde je 100% glasalo za njega). Zaista ne vidim kako to sada može da se izvede.

kada se već licitira sa izlaznošću, ja ću reći 42%
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=749330#p749330:3j8uiiaz je napisao(la):
MC_ » Fri Jun 19, 2020 9:03 am[/url]":3j8uiiaz]MIslim da ce izlaznost biti oko 60%.
Ljudi osecaju da za onih 100E moraju da se oduze Vodji.
 

Prilozi

  • IMG-2a0d7a4309571ba318789381d162d02d-V.jpg
    IMG-2a0d7a4309571ba318789381d162d02d-V.jpg
    68,3 KB · Pregleda: 1.297
Dinkic je najmapetniji politicar koga je Srbija imala u modernoj istoriji. Bio je covek u politici koliko je trebalo, uzeo koliko mu je trebalo, posle se polako eleganto izvlacio dok se nije izvukao i sada ga nema nigde. Pa ga boli uvo za politiku. Ne trti se i dalje kao neki koji hoce duze dzepove od nogavica.

Kada bi se Vucicu oduzeli glasovi onih koji ce da glasaju za njega zato sto misle da je najmanje zlo od svih, a takvih njegovih glasaca je najvise, videli bi koliko je mali broj onih koji glasaju za njega iz ubedjenja.

I pobedice Vucic, nema sta. Vidite da covek vec zna sta ce da radi posle izbora, sta vam to govori? Zna se sta ce biti i ko ce koliko imati...
 
Izlaznost oko 42% jer:

- Atmosfera je potpuno mirna - gotovo letargična, dosta ljudi je potpuno nezainteresovano za izbore, i zo najmanje zbog SzS kampanje, već više iz neke učmalosti. Očekivao sam neki dramatičan događaj koji bi malo motivisao i prodrmao javnost, ali ništa...
- Epidemija je i dalje vrlo aktivna, pa određeni procenat ljudi apsolutno izbegava kontakt i posetu zatvorenim prostorima gde cirkuliše puno ljudi.
- Dan će biti kišovit i ne baš prijatan za izlazak.
- Već je počela letnja sezona i dosta ljudi je već van grada ili čak - zemlje.
- U malim sredinama je ljude sramota da ne izađu na izbore, i tu neće biti problema, ali u gradovima ne očekujem ni 40%. "Krugdvojkaši" ako pređu 30% biće pravo malo čudo.
 
Da bi to bilo izvodljivo potrebno je da bukvalno svi učesnici izbora budu u to umešani. Svuda imamo kontrolore svih učesnika i kako vi sada mislite da se nešto našteluje u RIK-u?

Izvodljivo je, jer su svi oni umešani, jednostavno zato što su međusobno uvezani različitim (finansijskim) interesima.

Šteluje se na samim glasačkim mestima, na putu do RIK-a, a onda i u samom RIK-u (to mi je lepo objašnjeno još tokom 1990-ih godina).

Dakle, mogu da našteluju gde im je volja i koliko im je volja.
A vi idite na glasanje, dajte im ponovo zeleno svetlo da vas izmajmunišu...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=749305#p749305:1vd04yvz je napisao(la):
Vladivoje » Fri Jun 19, 2020 2:24 am[/url]":1vd04yvz]Opozicija se nikada neće ujediniti, zato što je to lažna opozicija.

Nažalost, legalnim i legitimnim, pristojnim i civilizovanim načinima se ništa ne može uraditi...

Takvim stavom ovi će vladati narednih 50 godina. Za mene većina te opozicije su blaža verzija SNS zla, ali opet mislim da je itekako potrebna češća smena vlasti, mislim do sledećih izbora za 4 godine realno stanje će samo da se pogorša, i opet će ljudi da bojkotuju i šta opet da čekamo 4 godine. Imali smo godinu dana proteste i ništa suštinski nije postignuto, bilo je i po 100 hiljada ljudi na ulici i nikakvog efekta nije imalo, ja sam i sam bio redovan na njima nadajući se možda se pojavi iz svega toga neko novi ko će usmeriti masu, ali na kraju proteste iskoristili ovi iz SZS misleći sad će odjednom ljudi da ih prate i bukvalno ih ugasili.

A ovi što pričaju za Radulovića bio je u vlasti, pa čoveka postavio Vučić nakon što je u tužilaštvu odradio dobar posao oko Miškovića, bukvalno otkrio njegove kriminalne radnje zajedno sa Vericom Barać, nije bio ni 4 meseca na ministarskoj funkciji i dao otkaz kad je video kako stvari funkcionišu, koji je drugi ministar svojom voljom dao otkaz a da nije bio pritisnut nekom aferom? Pritom čovek živeo u inostranstvu, imao i svoje firme, završio elektrotehnički fakultet, ima značajno radno iskustvo iza sebe a ne sisanje državne sise celog života kao Vučić kroz politiku bez dana nekog stvarnog radnog iskustva. I ovo ostalo što priča oko EU i modernog ekonomskog kolonijalizma je 100% u pravu, nama pre svega treba da sami uredimo državu i društvo i ne treba očekivati da će EU da više brina o nama nego mi sami, nisam za zaokret ka Rusiji ili Kini jer su oni 3x gore zlo (iako treba zadržati ekonomske veze, ali bez ugovora za velike projekte preko veze ili sadašnje njihove propagande koja se servira), ali da se uspostavi neki ravnopravan odnos u pregovorima sa EU a ne da prihvatamo sve što nam pošalju.
 
i ne treba da se ujedini, bar ne u "jednu kolonu". pod jedan, videli smo to petog oktobra i zavrsilo se kako se zavrsilo, pod dva veliki broj ljudi koji bi glasao za sergeja nikad ne bi glasao za boska i obrnuto i pod tri postizborne koalicije su i dalje moguce, pogotovo ako je plan da se pravi prelazna vlada.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=749496#p749496:dan94cux je napisao(la):
Beki » Fri Jun 19, 2020 5:54 pm[/url]":dan94cux]Jel to ovaj Radulovic?

kU4ufEv.jpg


nJmYT7y.jpg


2YkYTOt.jpg

Lepo sto pratis i slikas Djb tvitove. Samo si izostavio/la da spomenes datum.
Da, to je taj Radulovic. Oduvek je izjavljivao da bojkot ima jedino smisla ako CELA opozicija bude ujeinjena, sto je automatski prestalo da vazi nakon sto je PSG izasao iz bojkota (Stamatovic i Zelenovic isto). Bio bi politicki suicid da je ostao da bojkotuje.
 
Prvo, pisu ti datumi na svakoj slici, sta ja imam da ih pisem... Drugo, ista je godina, isti izbori, isti izborni uslovi. To sto je vazilo u martu, kada je pisao tvitove, vazi i sad. Trece, ako se pali na tu pricu globalista i suverenista, a pali se jer mu se lista zove tako, sta ga briga sto klasicni globalisti poput PSG-a izlaze na izbore? Sto se ne drzi svojih suverenista. Cetvrto, po toj nekoj prici o globalostima i suverenistima, globalisti propadaju i blizi im se kraj, mogao je da se strpi jer prema njima uskoro ce doci do pobede suverenista, a onda ce takvi kao on biti nagradjeni. Sta je politicki suicid na jednim izborima naspram vecne slave koja ga ceka? Po njemu. Peto, izduvace ga na izborima i nece preci cenzus i bice to duplo veci politicki suicid nego da je nastavio da bojkotuje. Samo ce navuci par desetina idio...ovaj, glasaca, da daju legitimitet izborima.

Ali ne znam ni sto pisem ovo kad je sve jasno kao dan.

Bonus slika, antiglobalisticka potpredsednica Dosta je bilo

5vwli93.jpg


Bonus slika, antiglobalisticki gosti koje dovode

nt4KXeQ.jpg


To je Srbija koju hocemo, IDJ i youtuberi :lol:
 
Beki":3rc3f7vt je napisao(la):
Prvo, pisu ti datumi na svakoj slici, sta ja imam da ih pisem...
Vau, da si malo razmislio, ne bi onda postavljao te tvitove onda. Jer se od tada DOSTA toga promenilo i bojkot je izgubio svaki smisao, jer opozicija ne ide zajedno na njega.

rece, ako se pali na tu pricu globalista i suverenista, a pali se jer mu se lista zove tako, sta ga briga sto klasicni globalisti poput PSG-a izlaze na izbore?
Pa jer mozda na ovim izborima nije bitna ideologija vec solidarnost opozicije? isto bi mogao da pitas Djilasa zasto bojkotuje sa ultra-desnicarskim Obradovicm? Jednostavno ideologije se ostavljaju po strani treba da se menja sistem.

Cetvrto, po toj nekoj prici o globalostima i suverenistima, globalisti propadaju i blizi im se kraj, mogao je da se strpi jer prema njima uskoro ce doci do pobede suverenista, a onda ce takvi kao on biti nagradjeni. Sta je politicki suicid na jednim izborima naspram vecne slave koja ga ceka?
Ne kapiram, znaci po tvojoj logici Radulovic kao suverenista, treba da ceka da mu neki spasilac padne sa neba? Ok.

Peto, izduvace ga na izborima i nece preci cenzus i bice to duplo veci politicki suicid nego da je nastavio da bojkotuje. Samo ce navuci par desetina idio...ovaj, glasaca, da daju legitimitet izborima.
Mislim da ne shvatas da nema ,,duplo,, veci politicki suicid. Jednom kad postanes irelevantan ne vracas se vise, dodje ti kao da si 2 pomnozio sa nulom, dobijes ponovo nulu.

Ali ne znam ni sto pisem ovo kad je sve jasno kao dan.
Pa mozda je tebi jasno jer gledas selektivno datume, izjave i vadis iz konteksta recenice. Druge ne uvlaci u ovo.

Bonus slika, antiglobalisticka potpredsednica Dosta je bilo
Izvinjavam se, a kako ti zamisljas antiglobalisticku zenu? Kao neku krezubu babu? To sto doticna ima YT show i sto je krajnje uspesna vidim da nekima smeta.
 
Milsim iskreno se nadam da ce te postici nesto sa bojkotom i iskreno se nadam da gresim,
Ali kapiram da ce Vucic da proda Kosovo bez IKAKVE opozicije u parlamentu, i on ce da vlada jos 4 (cetiri!) godine bez IKAKVE opozicije u parlamentu! Pa ljudi, nisu ovo predsednicki pa kao ajde, ovo su parlamentarni izbori, znaci izbori za nase ZAKONODAVNO telo. On ce moci da menja ustav, da se zeza 4 (cetiri) godine nesputan i legitiman. EU niti bilo ko spolja nece sljiviti nase opozicionare jer im odgovara Vucic, tako da ce moci da gusi bilo kakve nemire bilo kakvim metodama bez internacionalnih represalija.

U sustini cete ziveti 4 godine u drzavi gde se NISTA necete pitati i gde ce moci SVE da vam rade jer im se moze i jer tako pise u njihovim zakonima. Kapiram da je to donekle i do sada bilo (zvonce, itd..), ali barem su nasi predstavnici isli spolja u Evropski parlament, pa pricali sa strancima o tome da nam pomognu nekako, barem su razni zakoni bili raskrinkavani, barem se pokazalo ZLO koje nad nama vlada. Nesto se desavalo, bilo je neke nade. Ovako 4 godine trebamo da cekamo na sledece izbore koji ce ISTO BITI NAMESTENI. 200.000 nas ce se do tada iseliti iz ove zemlje! Prodje zivot ljudi!

Ja se ISKRENO nadam da gresim.
 
Slagali se mi ovde na forumu ili ne slagali, glasali ili ne glasali - biće onako kako nalažu spoljni mentori.

Dakle, i ovi izbori će biti naštelovani, poput SVIH dosadašnjih izbora od 1990. godine do danas.

Lično mislim da će na ove izbore stvarno izaći 30-35% glasača (maksimum maksimuma), ali da će naštelovati podatke o tobožnjoj izlaznosti na bar 55% navodno izašlih.
Takođe, naštelovaće i rezultate tobožnjeg glasanja, tako da će SNS ubedljivo "pobediti", a naravno, biće i onih koji će navodno preći cenzus, da baš ne bude toliko providno da u parlamentu ne bude šatro opozicije koja uvek služi kao jeftini dekor i svojevrsno pokriće za kriminalne radnje vladajućih.

Onima koji odluče da glasaju - srećno glasanje, ali treba da imaju u vidu da njihov glas ne vredi ništa.
Onima koji ne glasaju (poput mene) - želim prijatan vikend, uz iskrene nade da ćemo jednog lepog dana na neki način uspeti da se otresemo SVIH parazita sa ove retardirane političke scene koja je još krajem 1980-ih godina skrojena u Briselu i Vašingtonu.
 
Zelim ti ugodan vikend. Sta god da se desi, bilo koja varijanta ti vec mozes reci ono: Stas am vam rekao... Sve je to maslo spoljnog faktora. Preporucujem tiodlazaku prirodu dok sve ovo neprodje.
 
Vec sam otisao, hvala sto brines. Dobra vest je da seljaci nisu zainteresovani za izbore, uglavnom ih mrzi da se cimaju.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=749637#p749637:278pqg0s je napisao(la):
Vladivoje » Sat Jun 20, 2020 12:25 am[/url]":278pqg0s]Slagali se mi ovde na forumu ili ne slagali, glasali ili ne glasali - biće onako kako nalažu spoljni mentori.

Dakle, i ovi izbori će biti naštelovani, poput SVIH dosadašnjih izbora od 1990. godine do danas.

Lično mislim da će na ove izbore stvarno izaći 30-35% glasača (maksimum maksimuma), ali da će naštelovati podatke o tobožnjoj izlaznosti na bar 55% navodno izašlih.
Takođe, naštelovaće i rezultate tobožnjeg glasanja, tako da će SNS ubedljivo "pobediti", a naravno, biće i onih koji će navodno preći cenzus, da baš ne bude toliko providno da u parlamentu ne bude šatro opozicije koja uvek služi kao jeftini dekor i svojevrsno pokriće za kriminalne radnje vladajućih.

Onima koji odluče da glasaju - srećno glasanje, ali treba da imaju u vidu da njihov glas ne vredi ništa.
Onima koji ne glasaju (poput mene) - želim prijatan vikend, uz iskrene nade da ćemo jednog lepog dana na neki način uspeti da se otresemo SVIH parazita sa ove retardirane političke scene koja je još krajem 1980-ih godina skrojena u Briselu i Vašingtonu.

Super, znaci sve ne valja, sve je nemoguce popraviti sve je uzalud i jalovo. Treba da sacekamo X godina dok nam Gospod licno ne podari novog Mesiju koji ce da nas vodi.
A PITAM SE kome to pogoduje. Mislim da vas sve kontrolisu, manipulisajuci vasim nesigurnostima i slutnjama, dok vas konacno ne eutanizuju.
 
Cika Pera":2vjfr6p1 je napisao(la):
Zelim ti ugodan vikend. Sta god da se desi, bilo koja varijanta ti vec mozes reci ono: Stas am vam rekao... Sve je to maslo spoljnog faktora. Preporucujem tiodlazaku prirodu dok sve ovo neprodje.

Hvala ti puno na lepim željama, čika Pero. :wink:

Svi treba svakodnevno što više da boravimo u prirodi, među zelenilom, na svežem vazduhu, izloženi Sunčevim zracima.

Ko se Sunca krije, bolje da ga nije. :)

Sunce je zdravo, ali naravno, ne treba baš mnogo preterivati, jer može da se izgori.

Naravno, Zuma se neće složiti sa tezom da je Sunce zdravo, jer o navodnoj štetnosti Sunca stalno govore u Svetskoj zdravstvenoj i Svetskoj meteorološkoj organizaciji, čiji je Zuma ovdašnji portparol. :mrgreen:
 
Drzavne novine pozvale uglednog strucnjaka da analizira izbore. Kakav strucnjak i analiza, takvi i izbori. Pa vi ucestvujte u svemu, slobodno.

104231163_4555962584429444_7359596944761266060_o.jpg
 
Vrh