Šta je novo?

Izbori 2024

Ma, sve sto kaze, laze, nebitno je to. Glasao je on, ne boj se.

Ne znam sto Igor dopusta ovo, ulazice ljudi negde u neke rasprave, ne znajuci da se uzaludno mlate.

Neko ce gubiti vreme u nekoj konverzaciji, ovaj ce spominjati firmu i stanove kao argumente, a sve je baronija.

Vidim da ima i forumaskog drugara na temi i da lajkuju postove jedan drugom i lepo se slazu, bas sam se iznenadio kad sam video ko je u pitanju 😁
 
Ово је Тихомир Перић, представник лажне "Руске странке" у Нишу и бивши радикал, који је подржао локални СНС.
1717446691826.png
 
I šta je sa Nišom? Jel ima borbe na ulici protiv krađe? Nema...
Svi zadovoljni, svi prihvatili očiglednu krađu i nikom ništa.
Sutra novi dan ide kukanje šta nam rade, rio tinto i sl....
У Нишу протести управо.
 
У Нишу протести управо.
Mlako to sve, ljudi pomireni sa sudbinom
 
@dejanbg88
Daj neku fotku avionske karte, i da se vidi pasos. Sliku zamuti, kao i podatke gde se vide jmbg i prezime. Ako ne umes, ja cu i to pro bono. Znam da retusiram fotke, to mi jr strucna sprema. Ako imas poverenje i muda, posalji mi u inbox netaknutu fotku a ja cu da pripremim za forumsko pucanstvo :) Nista to nije tesko, samo sibnes... da podignes ovo ogromno poverenje forumasa na jos visi nivo...
 
Saopstenje NS Vracar je kao vidite uzimaju nam KiM a nema veze sto su zapuseni slivnici na opstini, sto smrdi kanalizacija, sto su ulice pune rupa, ato nije redovan prevoz na opstini, sto je prljavo po javnim mestima. Inace Narodna stranaka je preteca ovog dr sto voli da se smeje virusu nego su nalogodavci bili nezadovoljni radom NS pa su rekli ajmo malo Mi.
 
Arhetip retardiranog rusofiličara...

Nego zasto niko ne postavlja pitanje kako to da te pseudo ruske stranke imaju status manjinskih stranaka?
Njih sacinjavaju pripadnici vecinskog naroda (onog najretardiranijeg dela)...

Neko je rekao da mozemo ocekivati neki pomak kada oni pravi rusi što su došli dobiju pravo glasa i apsolutno se slažem sa time!
 
Arhetip retardiranog rusofiličara...

Nego zasto niko ne postavlja pitanje kako to da te pseudo ruske stranke imaju status manjinskih stranaka?
Njih sacinjavaju pripadnici vecinskog naroda (onog najretardiranijeg dela)...

Neko je rekao da mozemo ocekivati neki pomak kada oni pravi rusi što su došli dobiju pravo glasa i apsolutno se slažem sa time!
To je pravo pitanje. Kako može Ruska stranka da bude manjinska, ako su svi članovi Srbi? Da bi bila manjinska, stranka mora da ima odobrenje njihove manjinske zajednice, tj. saveta manjina. Tako bi trebalo da bude u ozbiljnoj državi. Ne znam kakav je zakon u Srbiji, ali ovo je svakako teška manipulacija. Takva odluka je direktno uticala na rezultat i donela pobedu režimu. Sam predsednik stranke je rekao da je smisao njihovog programa ljubav prema Rusima, dakle nikakvo zastupanje ruske manjine. Kako je opozicija uopšte dozvolila da RS dobije status manjinske? Sve pitanja bez odgovora.
 
Eo na vračaru neki sns crvi tj fantomske liste koje su upale jer im je dozvoljeno da koriste slične nazive kao opozicione ce formirati sa sns vlast, bravo vračarci!
kako ste glasali sad još 4 godine kusajte radikale!
 
Док опозиционе странке које имају дупло или тродупло више гласова од руске су остале без мандата јер немају статус мањинске...
 
Neko je rekao da mozemo ocekivati neki pomak kada oni pravi rusi što su došli dobiju pravo glasa i apsolutno se slažem sa time!
Pa ja se baš i ne slažem. Mnogo se precenjuju ti Rusi koji su se sjatili kod nas. Nisu gopnici, ali nisu ni svi gospoda i naučnici. Biti bogat i uspešan u IT ne znači automatski i biti gospodin ili načitan čovek. Mislim to se vidi i ovde na forumu, od pre 3-4 godine je prepun ljudi koji (tvrde da) su uspešni i bogati preduzetnici u IT pa su im rezoni na nivou mase iz Žagubice ili Brusa. A neki su pak preopterećeni time što ne žive u Njujorku ili Hong Kongu pa bi od Beograda u Srbije da prave to, da od žene prave devojku i misicu. (što je suludo)

Pritom masa Rusa od malena praktikuje ravnodušnost i ku...bolju takvu da naspram te njihove prosečan Srbin deluje kao žešći aktivista i entuzijasta.

Mnogo se pričalo i pisalo kako će oni biti kao Beloarmejci i akademici koji su prebegli ovde posle Boljševičke revolucije. Ali tog vremena i tog mentaliteta više nema, to je bilo pre 100 godina. I za razliku od tadašnjh profesija i profila, ovaj put su pobegli najviše ITevci i preduzetnici. A takve uglavnom baš briga za bilo šta izvan njihovog stana, a kamoli šire od toga.
 
Mislim to se vidi i ovde na forumu, od pre 3-4 godine je prepun ljudi koji (tvrde da) su uspešni i bogati preduzetnici u IT pa su im rezoni na nivou mase iz Žagubice ili Brusa.
Mislim da ti je ovo u zagradi kljucno ako me razumeš...

Sto se tiče uzdanja u prave ruse dođoše, to samo govori koliko smo otišli u q. što su pokazali i ovi izbori
 
Vrh