Šta je novo?

Izbori 2024

Ја док сам живео у студењаку Милошевић није смео да провири са оваквим идејама. Тад сам мислио да је он најгори, мада је овај садашњи већ у оне време приказивао своје "потенцијале". Да ми је онда рекао да ћу некада Милошевића позитивно поредити са неким, не би му веровао, али наслутио бих о коме се ради.
Milosevic je u odnosu ovog danas makar bio pristojan i imao neke (iako pogresne) principe, ovo danas je ljigavstina najgore vrste, ali lukava i pokvarena.
Kako bruka Srbiju po svetu to je neverovatno, bruka i zastavu, kace ih ko ves po terasama, banalizuju ih, radikalcine ce nam ogaditi srpsku zastavu jbt.
 
А што се тиче конкретних ствари и утицаја аутошовинизма на наше животе а богами и судбине:

Хрвати су доста радили по западним библиотекама, колеџима и универзитетима и изборили су се да највећи део латиничног књижевног фонда из доба Југославије се тамо кодира као литература на хрватском језику. А један историчар ми је пренео искуство са, чини ми се Кембриџа, где се за историју балкана и Југославије користи књига неког усташког правника која говори о југословенском праву као делу уставног континуитета хрватског народа. А тамо се школују будући прваци Британије и других западних држава. Сад имају и ову резолуцију да заокруже причу о дивљим Србима.

Мада, видим ја да и већина Срба сматра сопствени народ примитивним а сусједе некаквим цивилизацијским искораком. Будите срећни што нисте искусили ту цивилизацију. Не би вас ни било.

Ма нема ни месец дана да сам причао са једном српскињом из Книна која притом и живи у Загребу и крајње је либерална - Срби тамо масовно децу уписују у католичке школе, пописују их да говоре хрватским језиком, да су Хрвати...Све само да смање малтретирање које им деца а и они сами трпе још од првих школских година. А дискриминација на послу и кроз правни систем је тамошњи стандард који никад није ни напуштен.
To je jedino gde bih složio sa tobom. Deca ne žele da se razlikuju od drugara pa hoće i ona da budu Hrvati. U Hrvatskoj je bolje biti sin masovnog ubice, nego sin Srbina. Ovo kažem trezveno. Međutim, nije ništa bolje biti ni Hrvat u Srbiji, pogotovu devedesetih. Politike su slične, samo što Hrvati vode lukaviju i pre svega pro-zapadnu politiku, uz to su i katolici.
 
Ako je neko uništio srpstvo i zgadio ga svima, to su radikali. Oni su osramotili Srbe, predstavili ih kao ljidoždere, glupake, netolerantne i divlje ljude. Mnogi Srbi više neće da se tako osećaju, a očekuju da će drugi prihvatiti Srbe. Vučić i njegova politika je kancer za ovu zemlju.
 
Uštirkani ima rešenje, kantica farbe kao @zidar
Бар прича о тим проблемима које нас све море. Не ценим много његове компетанције, али барем се бави градским изборима, за разлику од доброг дела остатка политичке сцене.
 
1000007215.jpg


1000007216.jpg
 
Зашто све више и више имам утисак да жвалави копира Нацисте? Ово су исто Нацисти радили са децом 1930-1940 године пред почетак Другог Светског рата.
1716667985145.png
 
Зашто све више и више имам утисак да жвалави копира Нацисте? Ово су исто Нацисти радили са децом 1930-1940 године пред почетак Другог Светског рата.
Pogledajte prilog 199408
Jesu li nasi pioniri bili kopiranje nacista?
 
Зашто све више и више имам утисак да жвалави копира Нацисте? Ово су исто Нацисти радили са децом 1930-1940 године пред почетак Другог Светског рата.
Pogledajte prilog 199408
Копирају они разне тоталитарне режиме по којечему, али ми искрено ова објава делује да је фејк.
 
Зашто све више и више имам утисак да жвалави копира Нацисте? Ово су исто Нацисти радили са децом 1930-1940 године пред почетак Другог Светског рата.
Pogledajte prilog 199408
Srećom pa je Srbija siromašna i nema nuklearno naoružanje, inače bismo ovde živeli kao u Iranu. Narod to voli, loži se na uniforme, na kriminalce, na policiju, na vojsku, od 1990-te i na crkvu. To su ujedno i glavni akteri ratova devedesetih. Država negira bilo kakav zločin pa i zločin u Štrpcima kada su ubili 19-oro ljudi, državljana Srbije. Umesto da Srbija snima filmove o tome, snimaju Hrvati. Bolesno društvo na max.
 
Poslednja izmena:
Копирају они разне тоталитарне режиме по којечему, али ми искрено ова објава делује да је фејк.
Можда је лажно - можда није.
Srećom pa je Srbija siromašna i nema nuklearno naoružanje, inače bismo ovde živeli kao u Iranu. Narod to voli, loži se na uniforme, na kriminalce, na policiju, na vojsku, od 1990-te i na crkvu. To su ujedno i glavni akteri ratova devedesetih. Država negira bilo kakav zločin pa i zločin u Štrpcima kada su ubili 19-oro ljudi, državljana Srbije. Umesto da Srbija snima filmove o tome, snimaju Hrvati. Bolesno društvo na max.
Овде се све живо цензурише, шминка и забрањује. РТС уопште није преносио говор Руског амбасадора Уједињених Нација у коме је споменуо Немачке злочине према србима и совјетима. Није се чак преносио говор представника Никарагве кад је осуо рафалну паљбу на Америку, Шпанију и Португал у свом говору критикујући њихово лицемерје, и политику о људским правима, а три континента су уништили, и унесрећили народ за следећих неколико векова.
 
Poslednja izmena:
Vrh