Šta je novo?

Izbori 2024

Trebao si onda tako da napišeš. Dobro ja znam sve šta se dešavalo. I nisu samo mitrovačke, nego i druge tablice gradova na Kosovu. Samo ni ranije oni nisu mogli južno od Ibra. Samo na Jarinje i Brnjak. Vozio jedan stari nabudženi fića po Mitrovici sa SRB PR tablicama, eno ga sad na RKS 02...

U pravu si, trebao sam biti precizniji.

Svakako je generalno ceo rat oko Kosova dobio svoj finalni poraz tokom Vučićevog učešća u vladi, pa je samo i nastavio pogubne politike posle jedno deceniju relativne pauze, dok su "žuti" pokušavali da skrpe ono što je ostalo od države posle njih, ekonomski i teritorijalno (i nemojte misliti da glorifikujem DS i ekipu, ali ovo je činjenica).
 
Nisu svi Nemci isti. Kao sto nas dele na Sumadince, Sremce i Banacane, tako i njih na Svabe, Pomerance i Bavarce.
Segmentacija postoji.
Nemoj da mislis da se saradnja razvija s onima koji nam rade o glavi i finansiraju Bosnje. Svi ti ljudi imaju ime i zna se koja je to stranka.

Pogledaj Bavarce ko su i koliko ulazu...

Desnicari idu s desnicarima. Levicari s levicarima.. svaka ptica svome jatu leti.
А где се сврстава Шредер с обзиром да нас је сурово бомбардовао и помогао у отимачини КиМ а данас је "велики пријатељ" који се позива на скупове и митинге косово за патике патриота да држи говоре које му дебело плаћамо од пара пореских обвезника? Шта је он шваба или баварац нисам упућен?
 
To je bajato.
Karlobag - Ogulin granica takodje staro.
Pevanje cetnickih pesama na otvaranjima mitinga - izluftiralo se.

Sad je biznis bitan jedino. Shvatilo se. Pogledaj koliko stranih firmi je dovuceno. I fabrika. Koga su dovukli Bosanci, Makedonci i Crnogorci?
Ок, нису довукли фабрике за мотање каблова и Зи Ђин и Линг Лонг. Црногорци су приватизовали целу своју привреду за време Мила, а то и наши свакако желе да ураде почевши од ЕПСа. Наравно да ћемо привући више страних инвестиција кад смо већа и стратешки битнија земља од Босне, Македоније и ЦГ која зарађује од туризма.
 
Но да се вратимо на локалну политику, јел су ово фасаде које сте обновили @Vračarac ?
Screenshot_20240524_160453.jpg
 
Sutra ćeš videti razliku između tebe i mene, kad budem okačio slike. Dok ti šiljiš kurana na tastaturi ja se cimam da ovaj grad, tj Vračar budu lepši.
 
Sutra ćeš videti razliku između tebe i mene, kad budem okačio slike. Dok ti šiljiš kurana na tastaturi ja se cimam da ovaj grad, tj Vračar budu lepši.

Joj, možda bolje da se odmoriš malo i pustiš druge da se trude, niste mogli ni jedan mural da prekrečite u Njegoševoj jer se plašite huligana (valjda zato?), kako ćete nešto ozbiljnije uspeti..

Neka drugi rade, a ti uživaj u Vračaru uz kafu..
 
Sutra ćeš videti razliku između tebe i mene, kad budem okačio slike. Dok ti šiljiš kurana na tastaturi ja se cimam da ovaj grad, tj Vračar budu lepši.
Ако смем да вас замолим да објасните:
1. Како изгледа то цимање?
2. Који је резултат вашег цимања?
3. Које сте резултате ви лично направили?
4. Додатно, због чега је ова држава боља сада него пре 12 година?
 
Screenshot_20240524_182555_com.google.android.gm.jpg
Screenshot_20240524_182602_com.google.android.gm.jpg
Screenshot_20240524_182611_com.google.android.gm.jpg

 
Sutra ćeš videti razliku između tebe i mene, kad budem okačio slike. Dok ti šiljiš kurana na tastaturi ja se cimam da ovaj grad, tj Vračar budu lepši.
Pazi da se ne zezneš i pokažeš nam fasade čija je obnova finansirana od strane privatnika ili koje su subvencionisane od strane grada. Dakle, očekujemo fasade koje je isključivo grad finansirao i za to unajmio izvođača radova.
 
Pogledajte prilog 199274Pogledajte prilog 199275Pogledajte prilog 199276
Sto bih popunjavao formular da dolazim :ROFLMAO:
 
Lustracija je bila način da se temeljno raskine sa destruktivnom ideologijom SRS i SPS i da narod i novi režim pokažu da su spremni na suočavanje sa greškama učinjenim od strane prethodnog režima.

Mi nismo suštinski raskinuli sa reakcionarnom politikom 90-ih tada i nedostaje nam, u filozofskom smislu, neki vid katarze koji bi nam dozvolio da krenemo napred umesto da i dalje stojimo zaglavljeni u politici 90-ih.
Ne znam kakvu ideologiju pominješ? Jel možeš da izvučeš paralele mladi vs trenutni Vučić za nas neupućene?
 
Nisu svi Nemci isti. Kao sto nas dele na Sumadince, Sremce i Banacane, tako i njih na Svabe, Pomerance i Bavarce.
Segmentacija postoji.
Nemoj da mislis da se saradnja razvija s onima koji nam rade o glavi i finansiraju Bosnje. Svi ti ljudi imaju ime i zna se koja je to stranka.

Pogledaj Bavarce ko su i koliko ulazu...

Desnicari idu s desnicarima. Levicari s levicarima.. svaka ptica svome jatu leti.
Kojiima ovi pripadaju?

 
По наређењу из врха СНС, чистачице су рано јутрос упадале у собе студената у студентским домовима и постављале заставе на терасе без њиховог одобрења, а у склопу борбе против Резолуције УН. Један од станара Студењака који се јавио редакцији Данаса каже да су му јутрос, док је још лежао у кревету, у собу ушле чистачице и поставиле заставу на терасу.

Питао сам их да ли мора, оне су рекле да мора и да није до њих. Нису ми ништа одговориле када сам питао због чега постављају заставу, извиниле су се и изашле из собе. Видело се да је и њима непријатно – сведочи студент који живи у Студентском граду.
1716570582008.png

1716570863965.png
1716570906785.png
 
Sa ovom rezolucijom ne znam ko mi je ogavniji.
Zapadnjaci koji se izivljavaju jer Izraelu ne mogu nista, Vucic s ovim bednim performansima i glumatanjem ili opozicionari koji se prave ko da je Vucic licno izglasao rezoluciju.
 
I kad smo kod toga, sad sa ove vremenske distance, vec je sve prilicno jasno kao dan i istorija ce to tako pamtiti.

Pobeda u Beogradu je bila jako blizu, potrebne su bile male modifikacije da se ostvari i onda je aktiviran Djilas da sve to unisti i podeli opoziciju i demotivise glasace.

To se desilo i nikako drugacije.

Ipak, jos nismo videli kako ce se zavrsiti.
 
ne kontam sta postizu tim zastavama
kakvu korist ima sns od toga da na studentskim domovima bleji zastava?
 
Ја док сам живео у студењаку Милошевић није смео да провири са оваквим идејама. Тад сам мислио да је он најгори, мада је овај садашњи већ у оне време приказивао своје "потенцијале". Да ми је онда рекао да ћу некада Милошевића позитивно поредити са неким, не би му веровао, али наслутио бих о коме се ради.
 
Vrh