Šta je novo?

Izbori 2024

1000007598.jpg

Od danas sam zvanicno drugosrbijanac, ne prihvatam da budem deo ovoga, sta god da je ovo
1000007599.jpg
 
Koja je to nacija drugosrbijanac? Eskim, Jugosloven, Dzedaj, Sumadinac, Tunguzijanac, ili neki drugi? Pisi kako se osecas, budi sto jesi :)
Sinisa Mali ima klasicno nesrpsko prezime, kontam da je Jevrejin kao Zoran Sami, al je ipak ponosan sto je Srbin ;)
 
Blamira nas krenten sa svojom svitom pajaca gde stigne,

al džabe kad se samoproklamovane domaće patriJote lože na to
 
Moralni pobednik, tigarrrrr 🐅

Koja spoljnopolitička blamaža.

Вала баш. Је л' сад Србија престаје да постоји? Шта каже главни психопата и србомрзац? Је л' треба нове личне карте и пасоше да вадимо да бисмо лакше бриснули одавде јер овде више нема вајде? Који је план за бекство из ове банана државе? Престао сам да гледам телевизију јер не могу да слушам његова наклапања и лапрдање.
 
ja ga zaista ne razumem
ne razumem ga ovako kao čoveka, kao ličnost
ja, da sam u njegovoj kozi, sa njegovim autoritetom, moću, ne bih nikada mogao ovako jadno da se ponasam I ovako jadnu sliku o svom narodu da stvaram
zasta je ovo bilo potrebno? niko ga nije terao na ovo, on je svojevoljno uzeo i napravio scenu
sta bre to nije u redu s ovim covekom? koje bre traume mogu da izazovu ovakvo ponasanje?
 
Poslednja izmena:
^^on je iz toga izasao sa dobrim kapitalom kod svojeg maloumnog stada za predstojece izbore...a to znaci jos godina love od pljackanja drzave!

Mozda i tu lezi odgovor zasto se jos nije pojavio opozicionar koji ce da privuce njegove glasce,
pa mozda zbog toga sto i nema takve gnjide i smrada koji ce se tako ponižavati da bi se dodovorio patriJotskom birackom telu...
Msm jel moze neko da zamisli na primer savu ili cak milosa francuza da ovako pravi budalu od sebe?
 
^^on je iz toga izasao sa dobrim kapitalom kod svojeg maloumnog stada za predstojece izbore...a to znaci jos godina love od pljackanja drzave!

Mozda i tu lezi odgovor zasto se jos nije pojavio opozicionar koji ce da privuce njegove glasce,
pa mozda zbog toga sto i nema takve gnjide i smrada koji ce se tako ponižavati da bi se dodovorio patriJotskom birackom telu...
Msm jel moze neko da zamisli na primer savu ili cak milosa francuza da ovako pravi budalu od sebe?
Ja mogu. Svako ko je usao u politiku je spreman da pravi budalu od sebe. Isto vazi i za rijaliti.
 
^^evo pokusaj da se.setis kad je sloba pravio ovakve scene i ovakvo glumatanje..
 
Vrh