Šta je novo?

Izbori 2024

Imajte u vidu da će ukoliko SNS pobedi na ovim izborima sasvim izvesno dve srećne i zadovoljne osobe biti Aleksandar Vučić i Dragan Đilas.

Zato ne robujte strankama i pojedincima i izađite na glasanje.
 
Beki je napisao(la):
Ma...

Za mene je Savo i Kreni Stani za crnu stranu medalje i to je to.

Hahahhahahaahhahahaha
Jeste bio za mene u tom trenutku za crnu stranu medalje i bice u svakom drugom kada uradi nesto lose, bilo u kampanji, bilo kao gradonacelnik, premijer...

To je ono sto vi nikako da skapirate. Odnosno i kapirate i znate vi to u dubini duse, ali ste prevelike jajare da priznate sebi i lakse vam je ziveti vodjeni sitnim zadovoljstvima i prevarama.

Svaki premijer, predsednik, gradonacelnik... treba da bude konstantno napadan do besvesti za svaku losu stvar. Jedan los potez i odmah 100 000 ljudi treba da je na ulici.

Ali vama je lakse u vasim jadnim zivotima da lizete jaja velikom vodji jer ste neostvareni ljudi koji nemaju svoje ja.
I ne, to sto imas dobar auto, ako imas, ne znaci da si ostvaren covek.

Zabole mene za Savu, ne lozim se na njega, za razliku od vas koji se klanjate svom vodji. Poceli ste i bukvalno da se klanjate.
Kritkovacu Savu za sve sto uradi, a da mislim da nije dobro za Srbiju ili sad konkretno za Beograd.

A tek ako/kad postane gradonacelnik ga treba konstantno kontrolisati, pritiskati i odmah napasti i za najmanju sitnicu. I to je jedini nacin da i meni i tebi i svima ovde bude bolje.

Ali vi ste deo bratije koja je u fazonu - daj da nama bude dobro, a ostale ko sisa. Isti princip po kom funkcionisu i nacisti, fasisti, rasisti i sva gamad koja je ikad hodala ovom planetom.
 
Посечено дрво на Новом Београду да би се видео Вучићев предизборни постер.
1716399950051.png
 
Koja je to Djilasova struja? Placeni lazni opozicioni mediji poput N1 i Nove? Gde je Djilas u stvarnosti? Pa ne postoji. Da ga ne guraju toliko ovi gorepomenuti tabloidni mediji, lik bi imao nivo relevantnosti malkice veci od Cede Jovanovica.

Pa eto ti vec su sad BB i KP zajedno na 33 posto, a SPN je imala 35 u decembru. A rasce jos do izbora i sigurno im vise nece padati na pamet da idu sa Djilasom.

I sta ce onda Djilas, samostalno na neke sledece izbore gde ce uzeti 1,03 posto? A nema mu druge. Moze jedino u koaliciju sa Vesnom Pesic, Natasom Micic, Tadicem i Bozom Djelicem i tako nekim likovima.

Kojih njegovih 15 posto? To je imao na izborima za BG pre tacno 10 godina.

K-P se polako blizi rezultatu koji je SNS ostvario na njihovim prvim BG izborima i pre ce ici u tom nekom smeru rasta, kao sto je bio SNS-ov na pocetku, nego da se takmici sa nekakvim Djilasom i njegovih 1 posto.
Не тумачиш добро бројеве, јер је ова анкета рађена на узорку реалних људи, а не бирачког списка. Зато ће излазност бити око 50%, па ти рачунај колико је 30% од тога, наспрам 35% од 60%. Нека Ђилас има и 1%, небитно је. Битан је синергетски ефекат, кога нема јер ова двојица воде неку своју борбу преко наше грбаче. Свако ко се опредељује за некога од њих, наспрам свеукупног јединства ради за власт, и на дужи, и на краћи рок. Синергетски ефекат са окосницом СПН, НАДА би донео преко 45%, и власт у граду.
 
Vrlo podmuklo stavljanje u isti koš save koji tek ulazi u politiku i riđeg koji je u poslednjih nekoliko ciklusa radio ono sto je radio i koji je i sad pokazao da nije ni za kakav drugi vid saradnje osim ako nije po njegovom pa je tako radije uneo razdor u opoziciju i time pomogao žvali umesto da postuje volju većine...
 
Гледате врло уско и кратковидо. Могао је све то Саво да уради и у децембру, било сам, било као део заједнице. Колико је Ђилас направио штету, толико је и Саво.

Нема везе, направиће добру подлогу за 2028.
 
Svi odreda ste u decembru glasali za tog istog Dragana kojeg sad polivate govnima sto dosta govori o vama kao ljudima. S obzirom kakav smo presedan i prekrsaj napravili sto otvoreno priznajem i pustili listu Save Manojlovica na Vrscaru sa 300 potpisa umesto 600 mi nesto govori. Nemoj da sutra nisam rekao kad budete kmecali da radi za nas.
 
Ali sava je tad koliko se secam podrzao opoziciju i pozvao ljude da glasaju za istu u decembru...

Dok riđi štetu pravi vec duze vremena, da li zbog svoje narcisoidnosti i samozivost ili zbog dila sa žvalom ne bitno je...
(Jos od njih nismo culi logicno objašnjenje kako to u ns može a u bg ne može)

Edit: neki bot se isprecio izgleda
 
Не тумачиш добро бројеве, јер је ова анкета рађена на узорку реалних људи, а не бирачког списка. Зато ће излазност бити око 50%, па ти рачунај колико је 30% од тога, наспрам 35% од 60%. Нека Ђилас има и 1%, небитно је. Битан је синергетски ефекат, кога нема јер ова двојица воде неку своју борбу преко наше грбаче. Свако ко се опредељује за некога од њих, наспрам свеукупног јединства ради за власт, и на дужи, и на краћи рок. Синергетски ефекат са окосницом СПН, НАДА би донео преко 45%, и власт у граду.
Imamo razlicita misljenja i to je to.

Ja verujem u energiju i nove ljude, ne u taj sistem u kome smo zaglavljeni decenijama i gde konstantno pola ljudi ne izlazi na izbore.

Verujem da ovaj grad ima snagu da oduva radikale, a ne da Djilasi, Ponosi, Jovanovici... navlace nekih 300 000 glasova i predstavljaju to kao uspeh. I uvek se nekako savrseno sabotiraju pred izbore i nikad ne dodju do 55 odbornika. Ili daju neke izjave, ili izbacuju neke ljude koje niko ne voli, ili se raspadnu, ili neki Tadic ide samostalno pa ne predje cenzus i usere sve, ili sad furaju neki lazni bojkot...

U tih 45 posto glasova, koji bi se pretvorili u 50 plus mesta u skupstini Beograda, sam prestao da verujem. Da je realno i moguce, vec bi se dogodilo.

Kreni-Promeni je prvi rekao ono sto ja mislim, manimo se navlacanja tih 45 posto, nadjimo drugih 45 posto. Postoje drugi ljudi, u stotinama hiljada se mere samo u Beogradu i nikada ni ne izlaze na izbore bas zbog Djilasa i ekipe.

Djilas, Marinika, Ponos, Nova, Danas, N1, Kesic... ne mogu da dobace do tih 45 posto. Uzmimo od te ekipe jedan dobar deo i koncentrisimo se na apstinente i spavace.

Da su tih 45 posto ostvarivi, desili bi se do sad. Ne mozemo mi pricati sta bi bilo kad bi bilo da se Djilas i BB nisu razdvojili jer oni su takvi da moraju da se razdvoje, bilo zbog toga da im je to naredjeno, bilo jer su id***, sto dokazano jesu...

Tako da, tih 45 posto u stvari ni ne postoji.

A postoji drugi put koji lagano moze dovesti do vise od tih 45 posto. I Kreni-Promeni je to prepoznao i promovise i imaju moju podrsku.

I to ce se desiti, ako ne sad, sledeci put, ako ne od strane Kreni-Promeni, onda drugi put od nekog drugog.

Ali to je jedini put. Po mom misljenju, naravno.
 
Хаха, то би било могуће када би постојало 135% бирача. Али, не постоји. Причаш исто као и ова девојка коју си постављао. КП има 250,000 мејлбоксова на листи, значи још мало и победа!
 
Svi odreda ste u decembru glasali za tog istog Dragana kojeg sad polivate govnima sto dosta govori o vama kao ljudima. S obzirom kakav smo presedan i prekrsaj napravili sto otvoreno priznajem i pustili listu Save Manojlovica na Vrscaru sa 300 potpisa umesto 600 mi nesto govori. Nemoj da sutra nisam rekao kad budete kmecali da radi za nas.
Meni je dovoljno da vidim da te bas nesto svrbi Savo i da ga nesto bas cesto pominjes 😉
 
Da ne nabrajamo sad autogolove riđeg dovoljno je samo setiti se staje to boban rekao u utisku zbog čega je onaj odlepio...
 
Svi odreda ste u decembru glasali za tog istog Dragana kojeg sad polivate govnima sto dosta govori o vama kao ljudima. S obzirom kakav smo presedan i prekrsaj napravili sto otvoreno priznajem i pustili listu Save Manojlovica na Vrscaru sa 300 potpisa umesto 600 mi nesto govori. Nemoj da sutra nisam rekao kad budete kmecali da radi za nas.
Pa zar mu niste vi smestili ove duple potpise, pa ga sad kao pustili
 
Хаха, то би било могуће када би постојало 135% бирача. Али, не постоји. Причаш исто као и ова девојка коју си постављао. КП има 250,000 мејлбоксова на листи, значи још мало и победа!
Ona lupeta neke stvari, ali put koji su izabrali je pravi.

SPN i NADA su imali 380 000 glasova. Ako je to broj koliko nas ima u Beogradu, onda ajde da se lepo ili selimo odmah svi ili roknemo.

Ako je ekipa koja jednom bila DOS mogla nekada da uzima preko 500 000, sta bi tek napokon neka normalna opcija uradila?

1000007085.jpg


Nekom se ne svidja DS, nekom DSS, nekom LDP, nekom sve tri stranke, ali eto ti preko 500 000 Beogradjana koji glasaju protiv crveno-crnih i za stranke koje imaju rec ,,demokratska" u imenu.

I ovo gore ti pokazuje sve, crveno-crni i dan danas imaju tu istu brojku kao 2008. godine, ako oduzmes fantome. A i da su im tada bili dodati fantomi, izgubili bi.

Dakle, ljudi postoje, samo je vreme da se skapira da nije novi DOS taj koji ce da ih skupi. To su dobili pre 16 godina, danas ne mogu i red je da to neko novi uradi.
 
КП ће добити можда 100,000, и ББ слично. Да ли то значи да бојкоташи имају 180,000? Нипошто. Да је обрнута ситуација и да су изашли само Ђилас и Јовановић, не би добили ни 100,000 укупно. Али, да су изашли сви заједно на једној листи, ни 500,000 не би било недостижно.
 
"Okretnica se nalazi pored samog keja, direktno pored okretnice su i dva dečja igrališta koja deca veći deo godine ne mogu da koriste zbog zagađenja i buke koju proizvode autobusi na okretnici“

320px-Paris_Tuileries_Garden_Facepalm_statue.jpg
 
КП ће добити можда 100,000, и ББ слично. Да ли то значи да бојкоташи имају 180,000? Нипошто. Да је обрнута ситуација и да су изашли само Ђилас и Јовановић, не би добили ни 100,000 укупно. Али, да су изашли сви заједно на једној листи, ни 500,000 не би било недостижно.
Pa ne bi. Savo bi bio skrajnut i bilo bi slicno. Opet neki Obradovic kao kandidat za gradonacelnika, Djilas vodi glavnu rec, a Manojlovica ne bi bilo nigde, nigde ne bi gostovao i ne bi to izgledalo kako sada izgleda - nova lica.

Na bini bi stajali Ponos, Marinika, Djilas, Jovanovic, Zelenovic...

Savo ima toliko glasova zato sto je nov i ima taj pokret, nije on lik da se prikljuci nekome i stoji sa strane i ta koalicija automatski dobije 100 000 glasova zbog njega. Nije on Djokovic jbt.

Naravno da je bolje da se nisu delili, ali kad vec jesu, na Djilasu je bilo da se skloni. Mogao je da kaze, pruzam podrsku, ja se sklanjam i nastavljam da se borim drugim putevima za regularne izbore i bolju Srbiju. Svi na glasanje!

Nista strasno se nije ni desilo, otisli Djilas, Ponos i Zelenovic, big faking dil, imaju zajedno tri posto koji se lako nadoknade time sto su oni nanosili vise stete nego koristi.

Rezimski opozicioni mediji su stvorili sliku o nekom raspadu i Djilasovi botovi sirom interneta.

Ali sve se to da nadoknaditi.

Ono sto je naravno teze je bojkot od strane NADA-e i tu bi nam bas legla jedna dobra desna stranka. Ma, ne mora ni da bude desnicarska, onako vise domacinska.

Mada, opet sa druge strane, ljudi imaju pogresnu percepciju desnice. Oni desnicari u smislu da su fasisti poput Zavetnika, Obraza, Levijatana... su vec kod Vucica.

Nisu bas ni glasaci NADA-e neka ekstremna desnica, cenim da su to vise neki malo tradicionalisti nego desnicari, ali isto nase komsije Beogradjani i pristojni ljudi koji samo ne mirisu previse tu pro-EU pricu. I ne mislim da je u potpunosti nemoguce da i njih Savo privuce.

Videcemo, ima jos nekih deset dana pa kako budu radili, tako ce i biti.
 
КП ће добити можда 100,000, и ББ слично. Да ли то значи да бојкоташи имају 180,000? Нипошто. Да је обрнута ситуација и да су изашли само Ђилас и Јовановић, не би добили ни 100,000 укупно. Али, да су изашли сви заједно на једној листи, ни 500,000 не би било недостижно.
Pa mogli su, da riđi nije poturio klip u tocak
 
Добро Беки, ти гледаш потпуно субјективно. Ја сам одавно искључио такав став, кад покушавам да ствари сагледам аналитички. Од тада погађам скоро непогрешиво. :) Једини сам овде видео Нестора у скупштини, и реалан домет СПН-а, а пре месец дана дао прогнозу као ова два данашња истраживања.
 
Da li je moguce da ima nekoga ko nije video ludog nestorovica u skupstini?
Posebno nakon sto je dobio pozamasnu minutazu na rezimskim glasilima...
 
Наравно, лако је сада причати о томе. Прелистај мало даље тему, ако те не мрзи.
 
Na RTS 1, posle Slagalice i vremenske prognoze, pojavila se reklama "Mi nismo genocidan narod... Bla bla, nešto Pamti ili šta god, Republika Srbija i... ✨dramska pauza✨ ... Srpska"

Je bo te.
Video sam sad, kad sam premotao.
A upravo sada na Partijskom servisu Srbije ide neki dokumentarac o stradanju Srba uBosni.
Vođa naredio, pa se očas posla izmeni programska šema.
 
Vrh