Šta je novo?

Izbori 2024

Pocetak radova bg metro, Beograd na vodi, Prokop, obilaznica oko Beograda, nbg-surcin veza na autop. expo radovi od bg do surcina, pesacke zone, stotine fada (celine Kosancic, Zemun...) zatvorene rupe na koje ste lepili plakate Tadica je lep(na mestu Hiltona, Rajiceve, prekoputa Hiltona..). Ovo saljem sa semafora upalilo mi se zeleno. Pozz krofnice
Како ће Врачарци до Националног стадиона и новог сајма у комплексу ЕХПО 2027?
 
Večeras sam raspoložen :)
592738_beograd-na-vodi-nekada-4_orig.jpg
mostic-beograd-na-vodi-promenada-220424-13bmm.jpg
 
Poslednja izmena:
Slika skupa ko Mona Liza :) ali lepa nema sta.
U pocetku kostala ko Paja Jovanovic pa narasla na Mikelandjela.
 
П.С. Београд на води је почео да се гради тако што је држава поклонила земљиште вредности 4 милијарде евра Арапима на 99 година. Да то земљиште држава није поклонила, него продала, било би пара за све 4 линије метроа, а грађанима би то много више значило од солитерчина у Београду на води који заклањају поглед на старо језгро града и Храм Светог Саве.
 
Radikali napravili Tasmajdan? A nisu, samo su ga rekonstruisali. I to toliko uspesno da su za 4 godine morali opet ispocetka 🤣
Samo glup čovek uradi kako treba iz prve i po realnoj ceni. :D

ahaha izvini gde su to počeli radovi na metrou

a i sramota što onu gomilu peska koju nasipaju za depo godinama zoveš radovima
Ako je to sramota, šta je onda skidanje trave sa železničkog nasipa na NBG?

Sad cemo imati test 🤣
Ako ne bude zaglavljenih u Zemunu, znači vodonačelnikovi znaci upozorenja rade posao. :D

П.С. Београд на води је почео да се гради тако што је држава поклонила земљиште вредности 4 милијарде евра Арапима на 99 година. Да то земљиште држава није поклонила, него продала, било би пара за све 4 линије метроа, а грађанима би то много више значило од солитерчина у Београду на води који заклањају поглед на старо језгро града и Храм Светог Саве.
Čisto sumnjam da bi građanima značilo da imaju četri linije koje vode u Rim. ;)
 
А на врху куле кукасти крст. Само још фали да западни медији сазнају и за тај скандал па да нас још више изнапушавају.
 
Veoma je zanimljiv tajming ove papazjanije o srebrenici i kako se to bas sada vadi iz naftalina. Eto crkose nasi zapadni partneri plus crnogorstine od brige za muslimanima od pre 30 godina, dok se pred ocima i uz podrsku tih istih koji bi da nas osude odigrava genocid muslimana u gazi ali umesto osude jedan narod biva nagradjivan raketama i tapsanjem po ramenu za ucinjeno. Naravno zli jezici bi rekli da je jos nekome ovo doslo kao kec na 11, dok na severu kosova po fasadama ustanova rade aku odvijaci i brusilice. Djavo je definitivno u detaljima., a kad smo vec kod necastivog izgleda da se jedan pojavio u beogradu i to ridje kose koji misteriozno obara savove liste
 
Мени уопште није јасна та његова кампања поистовећивања гласања за резолуцију о геноциду у Сребреници са Косовским Бојем. Ок, јасно ми је интерес државе јесте да се резолуција не усвоји, и јасно ми је да се боримо против јачих али то је једина паралела. Мени је јасно да је резолуција политичка, без обзира на јачину злочина који се заиста догодио, али ваљда је јасно да је то резултат шуровања са Русијом и Кином, а знамо да то није баш популарно на западу.
При том се својски труди да покаже како резолуција оптужује цео народ или државу, што у самој резолуцији заиста не пише. Тиме наравно наноси додатну штету. Битно је да се он представи као Цар Лазар (ценим и више од тога) а то што наносиш штету свом народу, то није битно...
 
Vrh