Šta je novo?

Izbori 2024

Па већ имају улице са тим именима у НС. Да ли је реално да нико од опозиције у НС неће да покрене нпр. питање трамваја?
Видео сам пре неки дан да је неко из НДСС у Новом Саду помињао увођење трамваја у новосадски јавни превоз.
 
Стварно слабо пратим овај ББ ШОУ али ово мало што сам закачио - У условима потпуног безнађа за ово друштво човеку остаје само лични интегритет и веома ми је драго што макар то нисам изгубио бирањем између владајућег режима, лажне националне опозиције, лажне грађанске опозиције и ових ходајућих кринџева у виду зелено-лево-крени-промени-избламирај се групација. А све у условима завршног ударца уставном поретку Србије која тешко да је више и држава.
Ниси изгубио лични интегритет апстинирањем и давањем предности актуелној власти да победи на градским и републичким изборима? Да бар 20% апстинената изађе на изборе, нешто би се и променило на боље.
 
То је стварно врх, без све шале.

Он топик: На мојој општини Стари Град, од "класичних" опозиционих листа имамо само Бирам штагод, а ту је и листа Марка Бастаћа (нешто у фазону "ви сте бастион" :)). Тако да сплетом бизарних околности постоји могућност да СНС задржи чак и Стари Град. Једино Врачар делује као потпуно сигурна општина за победу опозиције. Све остало је под знаком питања.
 
Ниси изгубио лични интегритет апстинирањем и давањем предности актуелној власти да победи на градским и републичким изборима? Да бар 20% апстинената изађе на изборе, нешто би се и променило на боље.
U pravu je covek, ljudima poput njega nije ostala nijedna opcija. Savo jeste Kosovo je Srbija lik, ali ceo ovaj krindz pokret mu skuplja jedino klinke od 18 do 23 godine, nemaju tu sta da pronadju i sa cim da se identifikuju neki stariji biraci koji su malo desno orijentisani. Mislim, nema vecina nas, ali oni bas bas nemaju.

Ja sam skapirao da je Savo neko ko ce malo kupiti te glasove, ali jbg.



Sa druge strane, pricati o integritetu, nacistima... dok drzis Drazu Mihailovica na avataru 🤣
 
Стварно слабо пратим овај ББ ШОУ али ово мало што сам закачио - У условима потпуног безнађа за ово друштво човеку остаје само лични интегритет и веома ми је драго што макар то нисам изгубио бирањем између владајућег режима, лажне националне опозиције, лажне грађанске опозиције и ових ходајућих кринџева у виду зелено-лево-крени-промени-избламирај се групација. А све у условима завршног ударца уставном поретку Србије која тешко да је више и држава.

Како је Косово завршено под менторством Бундестага тако је кренула прича са РС а то се традиционално решава у нашу штету под менторством Француске. С тим у вези, ови сателити немачких зелених нациста су препуштени сами себи. Више нису потребни.
okay-ok.gif
 
То је стварно врх, без све шале.

Он топик: На мојој општини Стари Град, од "класичних" опозиционих листа имамо само Бирам штагод, а ту је и листа Марка Бастаћа (нешто у фазону "ви сте бастион" :)). Тако да сплетом бизарних околности постоји могућност да СНС задржи чак и Стари Град. Једино Врачар делује као потпуно сигурна општина за победу опозиције. Све остало је под знаком питања.
Kako sad to, gde je Kreni-Promeni?

Zar nisi dali ultimatum, ili sve i da im se prizna ili ne izlaze?
 
Ниси изгубио лични интегритет апстинирањем и давањем предности актуелној власти да победи на градским и републичким изборима? Да бар 20% апстинената изађе на изборе, нешто би се и променило на боље.
Па ви и даље не разумете!

Још једним минирањем опозиције од стране Ђиласа и сателита пред ове сада изборе очигледно је било да је нека трећина или можда чак и више од половине (ако гледамо по оперативном политичком утицају) вашег гласа ишла управо СНС-у. Тако да биће да сте управо ви изгубили интегритет. Побогу, мене је Вучко убеђивао да гласам за Милоша Сорбону, хахаха.

Дубоко сте зашли у неко порицање реалности и ово друштво ће наставити да плаћа цену и због тога.
 

Данас смо блокирали студентско гласање на Филозофском факултету у Новом Саду по трећи пут, пошто, је л' те, нису избори већ гласање зато што је на листићу само једна листа. Дошли смо изјутра око 6 где смо дочекали представнике изборне комисије (без председника исте). Људе са листе, лица која нису студенти и представнике универзитетске комисије (није пракса да присуствују, него су блиски СНС, па су послати) како седе унутра закључани, а локал са унутрашње стране преграђен преградним зидовима који су везани зип траком. Иначе скоро сва лица унутра су блокирала факутлет у марту.

Мало пре осам смо ушли у локал са друге стране, исекли зип траке и ушли на бирачко место и прекинули гласање. Током блокаде покушавали су свашта, Ивана Мацак (предедница студентског парламента и прва на листи Руске странке у НС) ошмарила је студенткињу Милу Пајић, мени су увртали руку, итд. Када су видели да то не иде нигде, Александар М. Гајић (иначе представник студената у изборој комисији, СНС-овац) је кренуо да износи кутију са бирачког места и да је носи у канцеларију савеза студентада.

Пратили смо га у ходнику, где се он окренуо и вратио на изборно место. Ту је чланица изборне комисије Ивана Бркљач покушала да гласа.Мми смо је спречили и ту је М. Гајић два пута у главу ударио студента Лазара Динића и одгурнуо Милу Пајић, и “ударио” лактом Ивану Мацак која је од ударца пала у несвест. Може се рећи пријатељска ватра. Хе, хе. Он је познат што је и пре две године физички напао студенте на изборном месту.
 
Да СНС-у одговара излазак на изборе и гласање за опозицију, не би скоро све билборде по граду облепили СНС плакатима. Добро размислите о свему овоме до 2. јуна.
 
Pa oni oblepe ceo grad i kad nema izbora, izlepili su i 2020. kad je bio bojkot.
 
Ne znam šta bih rekao. Opšti haos. Opoziciju uhvatiti ni za glavu ni za rep. Đilas uništio i ono malo n(N)ade, glasao sam na republičkim za Miloša sablju i već se pokajao, svojevremeno za Radulovića i on odsvirao. Bio sam na listi Tadićevaca i pukli smo 16-ste ko bas. U NV se ujedinili Dveri, POKS i Nada valjda sa DS-om. Parandilović posebna lista, jedna lista od otpadnika sns-a i jedna bošnjačka čini mi se. Sns se naravno podrazumeva.
PS Malo je @Delija preterao oko beznađa, ali ima istine. Ne znam kako se ova zemlja može unormaliti.
 
Goje čujemo se u nedelju oko 21h da izanaliziramo. Jel može? :)
Ја бих пре молио за образложење спектакуларних фејлова по свим аспектима вођења града. Врло је интересанно да кад год се на форуму постави то питање, на вашој страни буде громогласан мук. Нико никад није ни покушао да одговори. Да поновим: 11 година, 4 пута више новца и ниједан капиталан пројекат, нула испуњених предизборних обећања. Фуш, крш, недоврш.
 
Pocetak radova bg metro, Beograd na vodi, Prokop, obilaznica oko Beograda, nbg-surcin veza na autop. expo radovi od bg do surcina, pesacke zone, stotine fada (celine Kosancic, Zemun...) zatvorene rupe na koje ste lepili plakate Tadica je lep(na mestu Hiltona, Rajiceve, prekoputa Hiltona..). Ovo saljem sa semafora upalilo mi se zeleno. Pozz krofnice
 
Pocetak radova bg metro, Beograd na vodi, Prokop, obilaznica oko Beograda, nbg-surcin veza na autop. expo radovi od bg do surcina, pesacke zone, stotine fada (celine Kosancic, Zemun...) zatvorene rupe na koje ste lepili plakate Tadica je lep(na mestu Hiltona, Rajiceve, prekoputa Hiltona..). Ovo saljem sa semafora upalilo mi se zeleno. Pozz krofnice
Od navedenog je samo jedan projekat SNS-ov. Ovo ostalo ili nije vaše ili nije ni započeto 🥺
 
Pocetak radova bg metro, Beograd na vodi, Prokop, obilaznica oko Beograda, nbg-surcin veza na autop. expo radovi od bg do surcina, pesacke zone, stotine fada (celine Kosancic, Zemun...) zatvorene rupe na koje ste lepili plakate Tadica je lep(na mestu Hiltona, Rajiceve, prekoputa Hiltona..). Ovo saljem sa semafora upalilo mi se zeleno. Pozz krofnice
Zabole me za Beograd na vodi, on apsolutno nikako ne utiče na kvalitet mog života, utiče samo ovim lopužama što su rade i grade sa opranim parama. Sa te jedne strane mosta sve izgleda lepo, a već sa druge je ruglo, kao što je u većini Beograda. Više od 6 meseci i****i rade smederevski put, tako da nisu uradili više od 500 metara puta i za sve to vreme maltretiraju nas građane jer je jedna traka konstantno zatvorena i onda se prave ogromne kolone, gradski prevoz je u rasulu i sva kasnimo na posao zbog toga. Dođi provozaj se od moje kuće gde prvo krećeš na institutski put koji ni nema asfalt, nego još ima stari beton koji se raspada, a onda kada izađeš iz tog pakla, ideš u još veći pakao zvani Smederevski put od skretanja za Kaluđericu, pa do Ustaničke gde su debili koji su kopali cevi uništili put i asfalt koji su posle uradili se raspao i totalno ulegao za 6 meseci. Gradski prevoz se raspada, a i ako imaš kola, uhvati te gužva i opet ništa ne dobijaš, a i na sve to nemaš gde da parkiraš auto, a oko sokolovo samo patrolira i piše kazne istog momenta.
 
Vrh