Šta je novo?

Izbori 2024

Ja ti lepo nacrtah iznad, sa sve argumentima, ti i dalje taj sns-ovski rekla-kazala rečnik iz gradskog prevoza. Uživaj.
 
Sta si nacrtao?
Kojim argumentima?
Lol
Bojkotujete u beogradu a u ns i ostalim gradovima sve ok?
Koga vi zezate i kako vas nije sramota?

Sreća pa će te se ovom blamažom konačno udaljiti od opozicije, možda riđi opet dobije neku funkciju kao onomad u kss ili možda ko zanoktica...
 
Колико је овај сајт релативан не знам али су пренели изјаву Маринике Тепић тада

Danas raspisujete beogradske izbore u zakonskom roku i nemamo ništa protiv da svi ostali izbori budu takođe 2. juna. Dakle mi želimo na izbore, ali je ključni uslov da oni budu u istom danu", izjavila je potpredsednica Stranke slobode i pravde Marinika Tepić na konferenciji za novinare u Skupštini Srbije.

Дакле, почетком Априла избори су им били добри и у овом термину.

Сад сам проверио, и "Данас" је пренео ту изјаву.

https://www.danas.rs/vesti/politika...la-da-na-beogradske-izbore-ide-bez-opozicije/
 
Ma naravno da je tako govorila,
onda je riđa rđa dobio mig da opet uleti klizeći opoziciji (kao i 2020 i 2022.) pa su onda promenili ploču...

laufer mi javlja da je to bilo kad se pročulo da će i sava izaći, jbg velika je lova u pitanju za expo a i iz bg-a na vodi treba još da izvuku.
Zato na primer u ostalim gradovima izborni uslovi su ok za riđeg i tamo može...
 
Kako riđoseksualni botovi rade punom parom na N1 i Novoj.

Jeste, baš ima toliko ljudi kojima Savo toliko smeta.

Ok, nije ti ništa specijalno, ne bi glasao za njega... ali da toliko negativnih komentara o čoveku koji ne znam šta je zgrešio... Nije ni bio deo SPN-a pa da je prekšio neki dogovor, ako je to greh.

Meni je ranije bio vanila previše i ceo taj pokret, ali baš sam išao po portalima i prozivao ga.
 
Ne mora biti da je kupljen, odvratan lik bio i ostao. To je vise neka meme prica kako je legenda.

Puna usta pravoslavlja, a pretio skoro na najodvratniji nacin novinaru i profesoru.

Propali kosarkas i poljoprivrednik, pustena prica kako je car, uzeo pare NBA-u, rastura sa poljoprivredom... kad ono raspad sistema, propao mu poloprivredni biznis jer je klosar neodgovorni i neorganizovani.

Kao i svako takav.
 
Сад сам проверио, и "Данас" је пренео ту изјаву.

https://www.danas.rs/vesti/politika...la-da-na-beogradske-izbore-ide-bez-opozicije/
OK... da vidimo šta su i drugi izjavljivali TOG DANA... evo, otvorite ovaj tekst iz Danasa i pročitajte naslov.


Boškić u stilu "ej bre, ja sam smislio to gurkanje sa obezbeđenjem"
 
Pa Jao Mile podkast, normalno.

Raspad sistema mu je bila cela organizacija, na kraju je prodao.

Ok, opet je lik uspesan i sve i ima vise nego svi mi ovde, osim Dejan88 normalno, ali je dobio talenat od tog Boga koga toliko spominje kakav retko ko dobije i nije iskoristio ni 1 posto.

Prvo mu propala karijera pa sad i biznis.

Nije nemoguce da i zato sad ovako aktivno podrzava SNS, mozda je totalno pukao finansijski, ali je svakako g***o radikalsko bio i ostao i apsolutno pripada celom tom sistemu vrednosti.
 
Previše prašine se diže oko Save. Ili je dobar konj ili je opet prevara. Ja lično nemam poverenja u njega. Niti u djilasa ako već moram da poravnam. Za lokalne izbore imam lokalnu partiju u koju imam poverenja, drago mi je što se još uvek drži lokalnih tema. Mada pritisak je veliki da se izjasne o globalnim temama, ne treba im to.
 
Nestor je kralj, glasam za Xi Jinpinga i Putina. Vučić je uspeo da od Srbija stvori azijatsku despotiju. Teško će pro-evropska opozicija više ikada zapretiti Vučiću. Narod se okrenuo na istok.
 
Poslednja izmena:
Jutros kod one crkve u AF borbe horda nekih slepaca izlazi po komandi iz porte crkve na ulicu, verovstno ovce iz javnih preduzeća, sprovode ih niz AF borbe prema siv-u ali ih onda odjednom poteraju sve da se provlače iza zgrade grawe! lol

Kakav cirkus i kakvi jadni robovi...
 
I opet bitange usred jutarnjeg špica kradu vozila od GSPa da prevoze svoje privatne partijske botine i mašu svom šenutom žutom idolu.

P.S.
"Politika" u ekstazi ovih dana, juče na naslovnoj strani objavili manifest ovog autokratskog bolida sa sve portretom iz mladosti od pre 100 godina . Dosta toga podseća na Kinu 1950ih ili Severnu Koreju danas. Čak mu je i naslov u tom fazonu. Čelično prijateljstvo za hiljadu godina trte mrte...

Bolidi, i ovi naši i ovi njihovi.
 
Poslednja izmena:
Vrh