Šta je novo?

Izbori 2024

Zivela! Ne moze se sve preko noci, polako samo i sa verom u Vucica! Ovo su sve zuti ostavili, a tek je deset godina proslo.
 
Nemam nameru da branim Djilasa, zna se moje misljenje o njemu, i tad se grad raspadao, cisto da na ovim nasumicnim fotografijama uporedimo deset godina radikalske vlasti.

I to u 21.veku, veku i kad se Tunguzija gradi i izgradila.

Slike su sa google earth-a, 2015. godina i tek su radikali zajahali Beograd i nije se jos sve toliko raspalo.

2015. nema smeca

1000007022.jpg


2024. smece

1000007007.jpg







Stanje tramvajskih sina

2015.

1000007025.jpg


Isto mesto 2024. godina

1000007012.jpg


1000007013.jpg






Saobracajni znak 2015.

1000007020.jpg


2024.

1000007010.jpg






Pozeska, pesacki deo

2015.

1000007021.jpg


Isto mesto 2024.

1000007008.jpg






Pijaca, bar je donekle i nekako bila okrecena

2015.

1000007026.jpg


2024.

1000007011.jpg





Stanje puteva isto, ako ne i gore

2015.

1000007024.jpg


2024.

1000007005.jpg





Klupa postojala i ljudi sedeli

2015.

1000007027.jpg


2024.

1000007006.jpg



Ostalo nema na google earthu. Da je isto ostalo, ne bi valjalo, proslo je deset godina i 25. godina od ratova i sankcija, a i 21. vek.

A nije isto, gore je.
 
Vracarac, daj slike sad pre i posle BNV-a i sifonjera iz predgradja Sangaja, BNV-a u kome zivi Djani i jos 10 000 ljudi, od jedno 3 miliona koji realno obitavaju u Beogradu.
 
Poslednja izmena:
Ja sam bivao banovan za postavljanje slika "pre i posle" a obrazlozenje je bilo politicarenje. Igor ce to da potvrdi, odgovorio bih ti dzeki sa dosta slika ali sam pod uslovnom kaznom. Vratimo se temi a to su izbori.
 
Ja sam bivao banovan za postavljanje slika "pre i posle" a obrazlozenje je bilo politicarenje. Igor ce to da potvrdi, odgovorio bih ti dzeki sa dosta slika ali sam pod uslovnom kaznom. Vratimo se temi a to su izbori.
Na kojoj temi si postavljao? Ovo je tema izbori pa i treba da se politicari. Mada, svuda uglavnom bi i trebalo jer je politika svuda upletena.

Ali jedno je pricanje o politici, drugo botovanje.

Ja sam na ovu temu postavljao slike pre i posle BNV-a, da pokazem kako Djilas nista nije uradio i da je mogao bar setaliste da uradi. Sve ostalo u vezi BNV-a je katastrofa, ali da pre SNS-a nije moglo da se poploca, stave klupe i naprave zelene povrsine je sramota.

Nego, ajde ti budi ucesnik na forumu, a nemoj samo da botujes.

Evo, diskutujemo. Kako komentarises fotografije koje sam postavio? Kao neko ko je drugacijeg politickog opredeljenja, koje je tvoje objasnjenje za one fotografije, posto si ti za opciju koja je na vlasti?

Dobro je ovako kako je, to je fazon i nas jedinstveni stil?

Ovo po ulicama nije raspad sistema nego su to umetnicke instalacije i moderna umetnost koju ne kapiramo?

Ne moze se sve preko noci, samo je 12 godina proslo?

Opozicija ide i namerno cupa klupe i pravi rupe po ulicama?

NATO baca smece iz aviona i ne stizemo sve da pokupimo?

Treba svi da zive u Beogradu na vodi, tamo nema bas ovakvog raspada, ko vas sisa sto nemate milion za stan u kuli?

Daj neki odgovor, ucestvuj u diskusiji, ne bavi se botovanjem iskljucivo.
 
Beki ne botujem ja posle 12 godina jedva imam snage da bilo sta pisem ali sam se vratio na ovaj forum jer mi je gust da budem sam protiv vas 300 ovde. Dal ima losih stvari naravno da ima sam sam ucestvovao ne znajuci da se izglasa jedna katastrofalna odluka pa je tako nikla jedna basta gde nikako nije smela, ljudi smo od krvi i mesa gresimo.
 
Daj ne zaje*******avaj jbt, sve se raspada, ne mozes da izadjes na ulicu i budes tri sekunde da se nesto oko tebe ne raspada.

Ne moze reklama da se snimi bez da se koriste specijalni efekti i sklanjaju greske.

I gradovi u Africi imaju besprekorno uredjene ulice u centru, ovde je i Knez raspad. A i vas BNV jedino sto je nov, ali isto polako krece u raspad i gomila stvari se vec raspada. A i ruzan je ko... i haotican i neuredjen, jednom recju - promasaj.

I to pricamo o Beogradu u koji se sve ulaze, sta reci za druga mesta tek. Idi u Kraljevo na autobusku stanicu na primer.


Bolje da ni ne znas kako je unutra.

Ali dobro, pocela je rekonstrukcija krajem 2023. najkasnije pocetkom 2024. godine


A i Kraljevo je super grad kakvih ima.
 
Cudi me da neko sa Vracara voli ove sa, bilo koje, vlasti no valjda se menja populacija na Vracaru i postajema je otporan na tapaciranje zadnjica i obezbedjivanje finih parica iz budzeta.
 
Evo ja u Zemunu ovde kao u Becu sve fasade sredjene, ulica Glavna Bozanstvena ali to tvoje oci i um ne mogu da prihvate al koga boli uvo za to,trosim vreme sa tobom umesto da se fokusiram na kafu. Bice bolje brate kad dodju tvoji...
 
Ja sam bivao banovan za postavljanje slika "pre i posle" a obrazlozenje je bilo politicarenje. Igor ce to da potvrdi, odgovorio bih ti dzeki sa dosta slika ali sam pod uslovnom kaznom. Vratimo se temi a to su izbori.
Ja te onda bodrim da postaviš ponovo isto to poređenje. Da nam onda svima bude lakše posle toga. 🥰
 
Evo ja u Zemunu ovde kao u Becu sve fasade sredjene, ulica Glavna Bozanstvena ali to tvoje oci i um ne mogu da prihvate al koga boli uvo za to,trosim vreme sa tobom umesto da se fokusiram na kafu. Bice bolje brate kad dodju tvoji...
Уф човеве, Божанствена, баш га претера. Да урађена је добро када је поредимо са неким другум радовима или јако добро када је поредимо са "четири булевара", али то више говори о тим другим радовима него о самој Главној у Земуну. Осим тога 300 дана радити 800 метара главне улице у неком граду, ја се тиме свакако не би хвалио.
 
Al najjači su mi ovi što kao radi fore sad pišu da je Đilas id*** a u decembru papir pocepali dok su zaokruživali Srbija protiv nasilja. Zato si za razliku od mene koji ne krijem za koga sam, politička cava.
 
Најцивилизованији и најпристојнији напредњачко-радикалски ботовски одговор било коме када бот скапира да није у праву.
 
Al najjači su mi ovi što kao radi fore sad pišu da je Đilas id*** a u decembru papir pocepali dok su zaokruživali Srbija protiv nasilja. Zato si za razliku od mene koji ne krijem za koga sam, politička cava.

Vise citaj, manje pisi.

Niko se ne krije, Djilas nek jede govna, uvek bilo i bice.

Ti idi po temi i trazi postove, posto ne citas ili ne pamtis, pa ces naci jednako misljenje o Djilasu i pre godinu i pre pet i pre deset i pre petnaest godina.

Progutalo se malo i glasalo za SPN jednog dana, vi ga gutate svaki dan decenijama. Reci da si za opciju gde je Ana Brnabic neko faktor 🤣 I da ne nabrajam dalje.
 
Poslednja izmena:
Vrh