Šta je novo?

Izbori 2024

Ja ti lepo nacrtah iznad, sa sve argumentima, ti i dalje taj sns-ovski rekla-kazala rečnik iz gradskog prevoza. Uživaj.
 
Sta si nacrtao?
Kojim argumentima?
Lol
Bojkotujete u beogradu a u ns i ostalim gradovima sve ok?
Koga vi zezate i kako vas nije sramota?

Sreća pa će te se ovom blamažom konačno udaljiti od opozicije, možda riđi opet dobije neku funkciju kao onomad u kss ili možda ko zanoktica...
 
Колико је овај сајт релативан не знам али су пренели изјаву Маринике Тепић тада

Danas raspisujete beogradske izbore u zakonskom roku i nemamo ništa protiv da svi ostali izbori budu takođe 2. juna. Dakle mi želimo na izbore, ali je ključni uslov da oni budu u istom danu", izjavila je potpredsednica Stranke slobode i pravde Marinika Tepić na konferenciji za novinare u Skupštini Srbije.

Дакле, почетком Априла избори су им били добри и у овом термину.

Сад сам проверио, и "Данас" је пренео ту изјаву.

https://www.danas.rs/vesti/politika...la-da-na-beogradske-izbore-ide-bez-opozicije/
 
Ma naravno da je tako govorila,
onda je riđa rđa dobio mig da opet uleti klizeći opoziciji (kao i 2020 i 2022.) pa su onda promenili ploču...

laufer mi javlja da je to bilo kad se pročulo da će i sava izaći, jbg velika je lova u pitanju za expo a i iz bg-a na vodi treba još da izvuku.
Zato na primer u ostalim gradovima izborni uslovi su ok za riđeg i tamo može...
 
Kako riđoseksualni botovi rade punom parom na N1 i Novoj.

Jeste, baš ima toliko ljudi kojima Savo toliko smeta.

Ok, nije ti ništa specijalno, ne bi glasao za njega... ali da toliko negativnih komentara o čoveku koji ne znam šta je zgrešio... Nije ni bio deo SPN-a pa da je prekšio neki dogovor, ako je to greh.

Meni je ranije bio vanila previše i ceo taj pokret, ali baš sam išao po portalima i prozivao ga.
 
Ne mora biti da je kupljen, odvratan lik bio i ostao. To je vise neka meme prica kako je legenda.

Puna usta pravoslavlja, a pretio skoro na najodvratniji nacin novinaru i profesoru.

Propali kosarkas i poljoprivrednik, pustena prica kako je car, uzeo pare NBA-u, rastura sa poljoprivredom... kad ono raspad sistema, propao mu poloprivredni biznis jer je klosar neodgovorni i neorganizovani.

Kao i svako takav.
 
Pa Jao Mile podkast, normalno.

Raspad sistema mu je bila cela organizacija, na kraju je prodao.

Ok, opet je lik uspesan i sve i ima vise nego svi mi ovde, osim Dejan88 normalno, ali je dobio talenat od tog Boga koga toliko spominje kakav retko ko dobije i nije iskoristio ni 1 posto.

Prvo mu propala karijera pa sad i biznis.

Nije nemoguce da i zato sad ovako aktivno podrzava SNS, mozda je totalno pukao finansijski, ali je svakako g***o radikalsko bio i ostao i apsolutno pripada celom tom sistemu vrednosti.
 
Previše prašine se diže oko Save. Ili je dobar konj ili je opet prevara. Ja lično nemam poverenja u njega. Niti u djilasa ako već moram da poravnam. Za lokalne izbore imam lokalnu partiju u koju imam poverenja, drago mi je što se još uvek drži lokalnih tema. Mada pritisak je veliki da se izjasne o globalnim temama, ne treba im to.
 
Nestor je kralj, glasam za Xi Jinpinga i Putina. Vučić je uspeo da od Srbija stvori azijatsku despotiju. Teško će pro-evropska opozicija više ikada zapretiti Vučiću. Narod se okrenuo na istok.
 
Poslednja izmena:
Jutros kod one crkve u AF borbe horda nekih slepaca izlazi po komandi iz porte crkve na ulicu, verovstno ovce iz javnih preduzeća, sprovode ih niz AF borbe prema siv-u ali ih onda odjednom poteraju sve da se provlače iza zgrade grawe! lol

Kakav cirkus i kakvi jadni robovi...
 
I opet bitange usred jutarnjeg špica kradu vozila od GSPa da prevoze svoje privatne partijske botine i mašu svom šenutom žutom idolu.

P.S.
"Politika" u ekstazi ovih dana, juče na naslovnoj strani objavili manifest ovog autokratskog bolida sa sve portretom iz mladosti od pre 100 godina . Dosta toga podseća na Kinu 1950ih ili Severnu Koreju danas. Čak mu je i naslov u tom fazonu. Čelično prijateljstvo za hiljadu godina trte mrte...

Bolidi, i ovi naši i ovi njihovi.
 
Poslednja izmena:
Vrh