Šta je novo?

Izbori 2024

Bice zanimljivo videti i kakve ce poruke sad SSP i Nada slati gradjanima do 2 juna. Bas je zeznuto. Mislim da moraju iskordinisati poteze, makar da ne saplicu jedni druge. Preostaje i opcija da ce ovo oslabiti SSP, ako ovi bez njih osvoje isto ili vise u odnosu na decembar ,mada ne znam koliko je to realno.
Sad ide dobro poznati model Djilasa i Marinike, optuzivanje ostatka opozicije da sarađuju sa vlašću i da nisu prava opozicija, samo jer se ne slažu sa njima i ne žele bojkot.
 
Sad ide dobro poznati model Djilasa i Marinike, optuzivanje ostatka opozicije da sarađuju sa vlašću i da nisu prava opozicija, samo jer se ne slažu sa njima i ne žele bojkot.
Надам се да ће 2027. ССП освојити 2% на изборима. Посебно је лицемерно заговарати бојкот док примаш посланичку плату и уживаш у скупштинском ресторану. Срећом па сад неће бити ко да смирује тензије.
 
Inace je Vuk Jeremić dobar čovek i postenjacina koja se nije priklonila sns-u, tako da su sve te prozivke i više nego opravdane. Ne mora on direktno da bude kandidat za gradonacelnika, ali mislim da može da pomogne opoziciji, jer se vidi da je stručan i obrazovan i da zna materiju.
@vucko pogledaj Nikolin intervju i videćeš da je spreman za borbu, ali ako ga neko pozove i rekao je da bi pobedio Šapića.
Za Jeremića možemo da pretpostavljamo da je st*** i mufljuz, možda jeste, možda nije. Ovaj se, što bi rekli ovi zeleno levi, sam outovao i nema nikakve sumnje da jeste...
 
СНС је у идеалној ситуацији због делимичног бојкота. Избори ће бити приказани као легитимни (за гувернера Хила и његове надређене), а неизлазак појединих странака (поготово ДСС-а) ће утицати на то да добију на изборима. Нису могли да буду у бољој ситуацији.
 
Ko je najvazniji igrac pozicije unutar opozicije? Dragan Djilas, zna se!
Ako je DSS pos ogromnim uticajem Djilasa... onda se vidi koliko svi rade za Sns. Beskrajno im hvala na tome! A sad, zahvalnice uruciti Djilasu i krenuti od nule.
 
СНС је у идеалној ситуацији због делимичног бојкота. Избори ће бити приказани као легитимни (за гувернера Хила и његове надређене), а неизлазак појединих странака (поготово ДСС-а) ће утицати на то да добију на изборима. Нису могли да буду у бољој ситуацији.
A i da ne izađu, sns će imati laganu vlast bar 2 godine najmanje, tako da ne vidim izlazak iz ove situacije osim borbom i izlaskom na glasanje. Protiv sam bojkota i od kad imam pravo glasa, na svakim izborima glasam, glasao sam i te 2020. a glasaću i sada.
 
Што се тиче СПН-а, те странке које бојкотују су најгори елементи те коалиције. Још само да ампутирају ПСГ и то ће већ личити на нешто иоле пристојно.

Едит
А могу и Јанка Веселиновића да коначно пошаљу у пензију.
 
A i da ne izađu, sns će imati laganu vlast bar 2 godine najmanje, tako da ne vidim izlazak iz ove situacije osim borbom i izlaskom na glasanje. Protiv sam bojkota i od kad imam pravo glasa, na svakim izborima glasam, glasao sam i te 2020. a glasaću i sada.
Овако ће обезбедити четири године.

Додуше, власт СНС-а је орочена до 2027. године. Тада ће Непоменику истећи други председнички мандат. До тад ће завршити посао са комплетном предајом и признањем Косова и Метохије и растварањем Републике Српске.
Тада ће центри утицаја отворити врата за политичке промене у Србији, а Непоменик ће вероватно на позицију неког квази консултанта као вид награде.
 
Овако ће обезбедити четири године.

Додуше, власт СНС-а је орочена до 2027. године. Тада ће Непоменику истећи други председнички мандат. До тад ће завршити посао са комплетном предајом и признањем Косова и Метохије и растварањем Републике Српске.
Тада ће центри утицаја отворити врата за политичке промене у Србији, а Непоменик ће вероватно на позицију неког квази консултанта као вид награде.
Imace možda 4 godine, ali neće imati apsolutnu vlast kao što će sada imati. Ssp priča o nekoj jeseni, kao da će se do tada nešto promeniti, deluje mi kao da nemaju dodira sa realnošću
 
СПН без ССП у приградским насељима може само да оствари бољи резултат.
 
Nakon najnovijih razvoja situacije u opoziciji u prethodnih 24 časa, ja mogu samo da čestitam SNS-u i satelitima na ubedljivoj pobedi 2. juna. Ne moraju ni kampanju praviti, nije potrebno dovoziti autobuse, ništa.

je*******o vas i bojkot i i sve drugo, kada vas ne zanimaju građani. Ne znam da li su oni uopšte svesni kakve će to sve posledice imati po građane, kakav će njihov život biti. Užas.
 
Potencijalno je u pravu, nisu izbori sutra i potpuno saniranje stete od ovoga danas je vise nego moguce do 2. juna.

I onda kada se dodje do nule i kada je steta sanirana, plafon bez Djilasa i Zelenovica je veci.

Preuzeli su odgovornost, pa, idemo, nema druge.
 
Evo, ja danas imam radnu subotu pa sam "van stroja", ali i pored toga 2 štanda ZLF-a Zvezdara su aktivna na različitim lokacijama na opštini dok ovo pišem.
Jedan štand je kod Đerma a drugi na Mirijevskoj pijaci. Hoće ljudi da rade i da se bore. A opozicionim glasačima treba direktno lice u lice ohrabrenje i objašnjenje šta se dešava i zašto je bitno izaći na izbore 2.6.2024.
 
Poslednja izmena:
Sve je to super Vučko, ali... štandovi? Flajeri? Priča? Razgovor? Budimo realni, za opoziciju to nema ama baš nikakvog efekta. Ili se barem meni tako čini. Ima li nekakvog nedavnog istraživanja o efektu tih štandova? Ko prilazi štandovima? Kakva je "statistika" tih ljudi? Penzioneri, mladi, zaposleni, nezaposleni, obrazovanje?
Kada će biti štandovi u SVIM delovima grada? Kada će biti nekih društveno korisnih akcija? Kada će se npr. organizovati humanitarno veče? Možda uz neki sport?
Kada će opozicija (ili bar deo koji izlazi na izbore) pokazati da im je stalo do građana i da će im pomoći, da će raditi za njih i sa njima?
Opoziciji treba aktivizam, a ne pasivizam.
 
Sve je to super Vučko, ali... štandovi? Flajeri? Priča? Razgovor? Budimo realni, za opoziciju to nema ama baš nikakvog efekta. Ili se barem meni tako čini. Ima li nekakvog nedavnog istraživanja o efektu tih štandova? Ko prilazi štandovima? Kakva je "statistika" tih ljudi? Penzioneri, mladi, zaposleni, nezaposleni, obrazovanje?
Kada će biti štandovi u SVIM delovima grada? Kada će biti nekih društveno korisnih akcija? Kada će se npr. organizovati humanitarno veče? Možda uz neki sport?
Kada će opozicija (ili bar deo koji izlazi na izbore) pokazati da im je stalo do građana i da će im pomoći, da će raditi za njih i sa njima?
Opoziciji treba aktivizam, a ne pasivizam.
Opoziciji treba da besplatno deli gogisnju pretplatu na Total TV, onima, koji nemaju SBB prikljucak.
 
Ajde da se prikljucimo i pomognemo opoziciji ako sa prvih par poteza pokazu da su krenuli izbore da pobede, a ne da pucaju sebi u nogu.

Najveci broj dodatnih glasova se svejedno dobije par dana pred izbore, tada treba stisnuti i biti aktivan.
 
Evo, ja danas imam radnu subotu pa sam "van stroja", ali i pored toga 2 štanda ZLF-a Zvezdara su aktivna na različitim lokacijama na opštini dok ovo pišem.
Jedan štand je kod Đerma a drugi na Mirijevskoj pijaci. Hoće ljudi da rade i da se bore. A opozicionim glasačima treba direktno lice u lice ohrabrenje i objašnjenje šta se dešava i zašto je bitno izaći na izbore 2.6.2024.

Trebalo bi da gađate Ustaničku, MML, tu je opozicija kritična..

Kao SNS-ovci na Voždovcu kod SuperVera svakim danom rizikuju glave od batinjena, ali znaju gde su slabi pa pokušavaju da prevare nekog penzosa.
 
Opozicija treba da zadje u ulicice a ne po trgovima pijacama da aganzuje svoje aktiviste i nosioce funkcija u partijama da obidju i slepe ulice uBeogradu da kada vide pun kontenjer komunalni nered pozovu cistocu,bele da reaguju kada vide rupu na trotoaru ulici.Beograd i lokalni izbori se politicki osvajaju od trotora po kojem leti smece, sto ljudi udisu mirise kanalizacija slusaju buku od gradjevinskih radova kada vreme nije a ne o (ne)zlocinima u exYU. Ja bih uveoobavezno glasanje za sve sa pravom glasa a ako neki politicki pokret ili stranka otvoreno poziva na bojkot a ne na glasanje za sebe onda lepo ugasiti taj pokret/partiju pa neka bojkotuju u svoja 4 zida kada plate kaznu jer eto ne zele promene da im donesu politicke opcije koje su im bliske.
 
Vrh