Šta je novo?

Izbori 2024

^^ma neeee, ne bi oni to nego ovi zlotvori iz kruga dvojke i terazija sa kompleksima više vrednosti su ih na to naterali inače ne bi oni, duše od ljudi....
 
Pa da, opšte je poznato da su ljudi iz kruga dvojke i sa Vračara (mislim na starosedeoce) uzrok svih zla i problema u Srbiji, a i šire. Ništa dobro nikad nije proisteklo sa Starog grada, Vračara i Savskog venca. Samo bitange, probisveti i prevaranti.

To je apsolvirano u Srbiji još pre jedno 30ak godina, kad su počeli prvi problemi i p..darije (izazvani upravo nacionalistima i velikim Srbima/Hrvatima/Bosancima sa svih strana) pa je trebalo naći dežurnog krivca i džak za udaranje unutar Srbije. A Srbi fala bogu prihvatiše to oberučke, kao što su prihvatali kad im je RTS govorio da zakolju komšiju koga znaju ceo život.


Srećom po neke Srbe, u ozloglašenom krugu dvojke i Vračaru je svake godine sve manje Srba. Crnogorska, Ruska i Bosanska elita i intelektualci zamenjuju te starosedelačke bitange i hohštaplere.
 
Људи овде коментаришу политику, износе неке своје квази-анализе, а не умеју ни да читају. Још један доказ да сваки народ има онакву власт какву заслужује. А неки овде заслужују више од просека :).
 
Videli smo 44. I 45te šta te duše od ljudi mogu da naprave krugodvojkašima i intelektualnim picanima kada ih puste sa lanca...
 
Људи овде коментаришу политику, износе неке своје квази-анализе, а не умеју ни да читају. Још један доказ да сваки народ има онакву власт какву заслужује. А неки овде заслужују више од просека :).
Po tome ti bukvalno živiš svoj san onda...
 
,,... nego ovi zlotvori iz kruga dvojke i terazija .... ,, 🤣😂🤣
Idi do oboda grada da vidiš kako jutrom cigani idu ko pačići do kutija.... po 20 e puta 5-6 kom , malo li je za to za kladžu... jbg da bar zat to leba kupuju, ma jok leba i uz leba imaju pakete te im kladža dodje za džabaka 😂🤣😆
 
Od analiza i analitičara vredi slušati samo one koji gostuju na RTSu (pogotovu ujutru kad dovedu androide iz novina i javnih ustanova da recituju kako je Srbija zemlja snova) zatim na Pinku, Hepiju i Prvoj.

Ovaj neki fazon i ova neka ekipa
676

Uostalom, Jovana Jeremić je diplomirani pravnik, a Maja Nikolić je beše radila u ministarstvu. Intelektualci, što bi rekli. Takve osobe sigurno znaju mnogo više nego ja, i treba im verovati na reč i u njihove analize i procene. Uostalom, pola Srbije im veruje... A pola Srbije valjda zna šta valja...
 
Опет се маша поента. Опозиција олако препушта периферију СНС мафији зато што неће изван зоне комфора.
 
Od analiza i analitičara vredi slušati samo one koji gostuju na RTSu (pogotovu ujutru kad dovedu androide iz novina i javnih ustanova da recituju kako je Srbija zemlja snova) zatim na Pinku, Hepiju i Prvoj.

Ovaj neki fazon i ova neka ekipa
676

Uostalom, Jovana Jeremić je diplomirani pravnik, a Maja Nikolić je beše radila u ministarstvu. Intelektualci, što bi rekli. Takve osobe sigurno znaju mnogo više nego ja, i treba im verovati na reč i u njihove analize i procene. Uostalom, pola Srbije im veruje... A pola Srbije valjda zna šta valja...
Може и она екипа велестручњака са Нове С из Дубровника. Кесић, Грухоњић, Лалић, то су прави људи!
 
Опет се маша поента. Опозиција олако препушта периферију СНС мафији зато што неће изван зоне комфора.
Дошљак, објашњаваш неке ствари неколицини која не уме да протумачи прост текст.
 
Опет се маша поента. Опозиција олако препушта периферију СНС мафији зато што неће изван зоне комфора.
Nema opozicija šanse bilo gde gde Lelekom drži primat u informisanju.
Може и она екипа велестручњака са Нове С из Дубровника. Кесић, Грухоњић, Лалић, то су прави људи!
Ja ni ne znam o kome govoriš, jer iako imam Novu, ne gledam je, sem subotom uveče. Za mnoga imena nikad ne bih ni čuo da vi Vučičevi ljudi ne pravite babaroge i opsesije od njih. 🤣

A pisao sam već ranije, i Nova i N1 su ostrašćena plaćenička smeća sa svojim agendama(uglavnom PC i Woke stupdarije), ali porediti medijski prostor opozicije i medijski prostor režima je debilno i slepački.Jer na svaki opozicioni medij dolazi po 10 režimskih. To je kao kad bi neko rekao da žalbe na kartel Maksija i Idee nemaju smisla jer postoji Gomex sa bm li ga, 100 objekata. Niđe veze. Štaviše, SNS dopušta N1 i Novoj da postoje samo zato da bi pred onim poštenijim institucijama EU mogli da se pravdaju kako postoje demokratija, medijska sloboda i kritika režima u Srbiji. I zato je Nelečeni stalno na granici da ispuni sve kriterijume da ga okarakterišu kao diktatora, ali uvek mudro pazi da je ne pređe i da ga EU ne napenali previše. A dopuštanje Novoj i N1 da postoje je jedan od načina kojim se "pere". A onda se posle ispod radara us..e u život njima i mnogima koji ih gledaju, kao pravi nelečeni diktator i isklmpleksirana nelečena smradina od čoveka.

Inače da nema EU i pojedinih njenih organizacija, i još bitnije - mnogih donacija i investitora odande, Nelečeni bi odavno pretvorio Srbiju u Belorusiju. I polovina Srba bi bili presrećni zbog toga.
 
Poslednja izmena:
Manite ovo s tastaturom. Nadjite neku poljanu bez džombe, potpuno ravnu, pa proverite neke druge mogućnosti... a da nisu intelektualne... mada u borbi treba i intelekta i taktike :)
 
Nema opozicija šanse bilo gde gde Lelekom drži primat u informisanju.

Ja ni ne znam o kome govoriš, jer iako imam Novu, ne gledam je, sem subotom uveče. Za mnoga imena nikad ne bih ni čuo da vi Vučičevi ljudi ne pravite babaroge i opsesije od njih. 🤣

A pisao sam već ranije, i Nova i N1 su ostrašćena plaćenička smeća, ali porediti medijski prostor opozicije i medijski prostor režima je debilno i slepački, jer na svaki opozicioni medij dolazi po 10 režimskih. Štaviše, SNS dopušta N1 i Novoj da postoje samo zato da bi pred onim poštenijim institucijama EU mogli da se pravdaju kako postoji medijska sloboda i kritika režima u Srbiji. I zato je Nelečeni stalno na granici da ispunk sve kriterijume da ha okarakterišu kao diktatora, ali uvek pazi da je ne pređe. A dopuštanje Novoj i N1 da postoje je jedan od načina kojim se "pere". A onda se posle ispod radara us..e u život njima i mnogima koji ih gledaju, kao pravi nelečeni diktator i nelečena smradina od čoveka.
Хахахахахахахахахаахха, чекао сам аргумент вИ ВуЧиЋеВи љУдИ. Ајде, смисли нешто оргинално, не мора да буде баш толико јадно?
 
Kad već spominjemo N1 i NovaS...
Šta ćemo ako se tamo negde u maju-junu obelodani da je država kupila većinski deo United Media?
Šta to Ivan Ivanović zna što mi ne znamo?
 
Kad već spominjemo N1 i NovaS...
Šta ćemo ako se tamo negde u maju-junu obelodani da je država kupila većinski deo United Media?
Šta to Ivan Ivanović zna što mi ne znamo?
Онда ако народ изађе на локалне изборе у довољном броју добијемо слободан Студио Б и слободне локалне медијске куће по свим већим градовима који се ослободе од СНС мафије.
 
Zar nije ovaj Vuletic do skoro bio ljuti opozicionar i non stop delio neke traceve o njihovoj saradnji sa kriminalcima? Pa onda oni kao kontru pustali prepiske njega i Belivuka?

Јесте, био је у Тадићевој странци, па преко ноћи променио причу.
 
Vrh