Šta je novo?

Izbori 2024

OK, ti si pristalica autoritarnog režima, i to je to.

(U Srbiji nacija nije jednako država; takvo je nemačko shvatanje nacije koje je u našem delu sveta prihvaćeno.)
То није немачко схватање нације. Немци су имали етничко схатање нације, али сама нација је коначно утемељена 1871. године.
Ми имамо југословенско схватање нације по којој, у зависности од тога како је одговарало властодржцима, нацију представљају или регионалне или етничке групе.

И нисам ја присталица ауторитарног режима, присталица сам суверености. Читајте Слободана Јовановића ако вам није јасно. Његова дела од пре 130 година су релевантна и данас.
 
Јесте немачко схватање нације, Џо, полагао сам испите на којима се пада ако се то не зна. Супротно је француско схватање: нација једнако држава.
 
Јесте немачко схватање нације, Џо, полагао сам испите на којима се пада ако се то не зна. Супротно је француско схватање: нација једнако држава.
Па, полагао сам и ја код професора Милоша Ковића, мислим да нема већег експерта за теорију нације у земљи :).
 
Па, полагао сам и ја код професора Милоша Ковића, мислим да нема већег експерта за теорију нације у земљи :).
Nema većeg eksperta za očuvanje svog privilegovanog radnog mesta (srpski. spasavanje svog dupeta) u borbi klanova na FF.
 
Nema većeg eksperta za očuvanje svog privilegovanog radnog mesta (srpski. spasavanje svog dupeta) u borbi klanova na FF.

А зашта си ти експерт осим просипања форумских баљезгарија?

А експерти и о којима причаш се само рађају и онда им се додели столица на факултету коју наслеђују генерацијама.
 
Rece covek po kome neka leva novinarka "razdrzavljuje " srbiju... lol
 
Joe, da nisi postavio ovde, nikad u zivotu ne bih ni cuo za ovu, a kamoli da znam sta je rekla.

I to je najbolji lek za takve jer realna opasnost ne postoji.

Neka baljezga, cuje je 13 ljudi na tom nekom forumu i idemo dalje.



Inace, bilo bi lepo da je ta njihova prica tacna i da Vojvodina jeste neka posebna pahuljica gde svi mozemo da odmorimo od nacionalizma. Naravno, bez separatistickog elementa.

Samo, ta prica ne postoji, i kad oduzmes dodjose. Jednake su seljacine kao i svi mi ostali u Srbiji i jednako i glasaju.
 
Joe, da nisi postavio ovde, nikad u zivotu ne bih ni cuo za ovu, a kamoli da znam sta je rekla.

I to je najbolji lek za takve jer realna opasnost ne postoji.

Neka baljezga, cuje je 13 ljudi na tom nekom forumu i idemo dalje.



Inace, bilo bi lepo da je ta njihova prica tacna i da Vojvodina jeste neka posebna pahuljica gde svi mozemo da odmorimo od nacionalizma. Naravno, bez separatistickog elementa.

Samo, ta prica ne postoji, i kad oduzmes dodjose. Jednake su seljacine kao i svi mi ostali u Srbiji i jednako i glasaju.
Слажем се, али опет, нису то баш минорне ствари. Група неколико утицајних медијских личности из Србије говори у Дубровнику о стварању нових нација на тлу Србије. Добро, далеко је то од Дрезденског конгреса, али верујем да би учесници волели да се поистовете са партијским друговима из тог доба.
 
I savrseno ucestvujes u tome posto si ti jedan od retkih trigerovanih njome, drugi koliko vidim nisu ni primetili...
 
А зашта си ти експерт осим просипања форумских баљезгарија?

А експерти и о којима причаш се само рађају и онда им се додели столица на факултету коју наслеђују генерацијама.
Ako išta znaš o BU, onda znaš da je vrlo često baš tako.
 
Па, полагао сам и ја код професора Милоша Ковића, мислим да нема већег експерта за теорију нације у земљи :).
kovic-tviter.jpg
 
Bio juce film o Djindjicu.
Prikazali njegove saradnike i njegove govore.
I onda pogledam Psiha i njegove saradnike, to najbolje govori koliko smo moralno i mentalno potonuli.
Pa u vreme Djindjica ova bulumenta bi mogla samo da sibicari na Zelenjaku, a Psiho da prodaje semenke na derbiju.
 
I savrseno ucestvujes u tome posto si ti jedan od retkih trigerovanih njome, drugi koliko vidim nisu ni primetili...
Изјава је апсолутно примећена и масовно коришћена од стране режимских медија. А са контра стране, масовна је и одбрана дотичне. О том опсегу ја говорим.
 
Poslednja izmena:
Vrh