Šta je novo?

Izbori 2024

Pa sigurno je istina. I on je bio beobuild ekstremista (ovaj izraz se sve češće odomaćuje u nas srbalja pitam se što li).
Ne znam čemu ova drama.

To i naš precednik zna, svaka mu čast na snazi

 
"Russian officials cast Navalny as an extremist who was a puppet of the U.S. CIA intelligence agency which they say is intent on trying to sow the seeds of revolution to weaken Russia and make it a client state of the West."

Ako je ovo istina onda je prošao baš onako kako je zaslužio.
Pa nek bar uvedu po zakonu smrtnu kaznu za izdaju i iskopaju neke dokaze.
 
"Russian officials cast Navalny as an extremist who was a puppet of the U.S. CIA intelligence agency which they say is intent on trying to sow the seeds of revolution to weaken Russia and make it a client state of the West."

Ako je ovo istina onda je prošao baš onako kako je zaslužio.

Значи то су твоје одобрене методе истраге и правде, новичок па мучење у тамници.

Јел постоје неки докази? Како да знамо да су истинити а не фабриковани ако постоје?

Тако су причали и код нас за било кога ко је смео било коју критику да упути било оном режиму 90тих или данашњем.

Етикетирају те да народ одобри егзекуцију. Знате он је био шпијун и радио против државе и народ одма ускликне браво ако сте га утепали. Орвеловски пролетеријат.
 
Значи то су твоје одобрене методе истраге и правде, новичок па мучење у тамници.
Ako su ruske službe bezbednosti došle do saznanja da je zapadni čovek onda su metode apsolutno opravdane, moje bi bile još gore prema izdajnicima.
Јел постоје неки докази? Како да знамо да су истинити а не фабриковани ако постоје?
Baš će Putin da dostavi dokaze korisniku beobuild foruma filip14586 da slučajno ne bi imao negativno mišljenje o svemu ovom. Uozbilji se, dokaze nećemo nikad dobiti.
 
Значи живот опозиционог политичара (под условом да има исте политичке ставове као ја) више вреди од живота неког тамо “рептил јутјубера” и Асанжа, занимљиво.
Ta dva primera imaju sličnosti i razlike, mada je primer ruskog opozicinara mnogo gori, ali je i primer Asanza loš. Jedan vođa ruske opozicije je ubijen ispred Kremlja, a drugi užasnim uslovima na nezasluzenoj robiji. Efikasni primeri da zaplase ostale.
 
Ako su ruske službe bezbednosti došle do saznanja da je zapadni čovek onda su metode apsolutno opravdane, moje bi bile još gore prema izdajnicima.

Baš će Putin da dostavi dokaze korisniku beobuild foruma filip14586 da slučajno ne bi imao negativno mišljenje o svemu ovom. Uozbilji se, dokaze nećemo nikad dobiti.

По томе ако не морају јавности да правдају доказе онда нема ни потребе за доказима. Једноставно ликвидираш и кажеш био издајник и то је то. Нема никакве контроле њиховој моћи и вољи.
 
По томе ако не морају јавности да правдају доказе онда нема ни потребе за доказима. Једноставно ликвидираш и кажеш био издајник и то је то. Нема никакве контроле њиховој моћи и вољи.
Razumem tvoj ugao gledanja ali po meni nema logike da dostavljaju dokaze javnosti za ovakve slučajeve. Bukvalno na taj način pomažeš USA da se sledeći put bolje spreme ako im detaljno otkriješ kako si došao do tog saznanja.
 
I koji je onda tačno bio uspeh bojkota???
Osim sto je opozicija izvrsila harakiri a radikali dodatno ojacali i preuzeli cak i opstine o kojima su mogli samo da sanjaju??
A da, sad mi je jasan tvoj stav...
Uspeh bi bio gubitak legitimiteta radikalske vlasti.
Vas vodja ne bi mogao da izvrsi ono sto je obecao.
 
Šta kažete, rusofiličari? Dobar Putin i Rusija, a Zapad ne valja?
Smrt Navaljnog nije u interesu Putina.
On je u zatvoru, dakle bezopasan.
Mislim da ga je ubio unajmljeni ubica po nalogu ukrajinskih sluzbi ili ja zaista umro prirodnim putem.
Prica o novicoku je za liberalne mentalno ogranicene osobe.

Medjutim, cak iako je ubijen. Cak iako je to zlocin ruske drzave. Razmislite, sledite logiku interesa.
Na jednoj strani vage smrt Navaljnog, na drugoj strani smrt 28 hiiljada Palestinaca, od kojih 18 hiljada zena i dece.
To su zlocnini koje podrzava zapad.
Ili, na jednoj strani vage smrt Navaljnog, na drugoj strani smrt 14 hiiljada Rusa iz Donbasa u periodu 2014.-2022.
Ili, na jednoj strani vage smrt Navaljnog, na drugoj strani smrt 300000 iracke dece.


Pa vi izaberite.


 
Poslednja izmena:
Hahahahaha, fenomenalno!
Pa kome bi drugom odgovarala njegova smrt?
Putin nije mnogo pametan covek, dozvolio je da ga prevari jedna Angela Merkel.
Prihvatao je spoarzume sa evropskim drzavama, sto niko iole pametan ne bi uradio.
Pokazao je da ne razume evropski duh, da ne razume da je evropski duh samo kolonijalna pljacka i ubijanje, da je jedina ambicija koju kulturni evropljani razumeju, strah.
Nije znao kako da zaplasi evropske malogradjane.
Umesto da odmah upotrebi takticko nuklearno oruzje upao je u klopku. Cena toga su stotine hiljada mrtvih Rusa.

Zapad zna da ima posla sa slabim starcem. Ovo je nacin a ga mentalno jos vise poremete. Bas posle ovog intervjua Takeru.
Nadajmo se da ce Rusija naci nekog hrabrijeg i kompetentnijeg, nekoga ko razume s kakavim olosem ima posla.
Nekoga ko razume da je demokratija samo prazna laz, kako pevahu MSP.

Kao da nije bilo lako naci nekog kriminalca da otruje Navaljnog.
Covek ogranicenih shvatanja, koji se vratio u Rusiju verujuci da ce Zapad da spreci njegovo hapsenje.
Ruski policajci su nekompetentni i tradicionalno alkoholicari, slabo paze na bezbednost zatvorenika.


A mi smo ruska gubernija:

Руска ТВ „Цариград“: Ракете вишецевног бацача ракета М-70 Вампир коришћене у Белгороду произведене у Србији, али су вероватно стигле преко Канаде?!

 
Poslednja izmena:
Totalitarni režim je jedini način da opstanu velike sile koje nisu na strani USA jer će u protivnom biti uništene iznutra a takve stvari jedino USA radi koliko znam i dobri su u tome.
Apsolutno. Ako ne mozete da stampate neograniceno pare, kao sto radi USA, onda da bi ste se odbranili od imperijalizma, od zlocinackog Kapitala, morate da stanovnistvu uterate strahu kosti. Narocito srednjoj klasi.
Mi ismamo suprotnu situaciju. Kod nas Kapital moze sve. Mogu da nas truju, da hapse.
Vlast podilazi narodu.

Zasto ne pogeldamo sebe. Mi smo drustvo koje dozvoljava da posle 25 godina niko nije kriv za ubistvo Curuvije koje nedvosmisleno jeste ubistvo.
Prebacivanjem fokusa na Rusiju sakrivamo sopstveni kukavicluk.
Curuvijine ubice stite upravo ljudi koji rade za EU.
 
Poslednja izmena:
Hahahahaha, fenomenalno!
you-see-it-is.gif
 

Prilozi

  • IMG_5014.gif
    IMG_5014.gif
    6,6 MB · Pregleda: 28
Poslednja izmena:
da li neko od nato botova, ovih “ldp”rusa sto su pootvarali kafice po beogradu i zena u crnom znaju ko je gonzalo lira? Znaju i cute zato sto su dvolicna g.....
Znaju li zapadni borci za demokratiju zasto je neko diktator ko pohapsi i okupa smrkom 1000 opozicionara koji protestvuju protiv njega a onaj ko ubije 6 neistomisljenika u kongresu partner?
 
Шта се дешава на нашој политичкој сцени?
Зна ли неко шта је са српским Наваљином? Брине ли српска опозиција за овог човека?
1708106766816.png
 
Za Coach Red Pill čisto sumnjam da znaju žene u crnom jer nisu bile njegova ciljna grupa, em što su žene em što su jedno pola veka starije od njegovog ideala a kad se takav junak pominje stvarno bi bio red da se pomene i knez Srki, bravo! :D
Gde su UN da zatraže istragu?
 
Znate li uopste ko je bio Gonzalo Lira, zasto i ko ga je ubio?
Znate li uopste ko je bio Seth Rich, zasto i ko ga je ubio?
 
Znamo.
Doajen novinarstva koga je mucki ubila Ambasada u sprezi sa vucicevim rezimom.
 
Brinemo se da ista sudba ne zadesi drugog poznatog novinara Endru Tejta u rumunskom kazamatu.
 
Vrh