Šta je novo?

Izbori 2024

Galenika, Aerodrom Nikola Tesla, sigurno ima još nešto samo nisam upućen. Pretpostavljam da će ih ovih 20+ JP postati vlasništvo zapadnih kompanija. I od svega je EPS najvažniji i to sigurno neće kontrolisati ni Rusija ni Kina. Kako god okreneš, najveći štetni uticaj je od USA pa Kina pa Rusija.
Znaci nisi upucen i ne znas ali ti se javlja i pretpostavljas, ko sto ti se javlja i pretpostavljas da ce prodati Kosovo i dovesti opet Rio Tinto.

Hvala na plasticnom demonstriranju logike kakvom se mnogi ovde sluze, zaista nemam sta vise da dodam.

@Defke Ako je on ruski čovek više nego zapadni zašto onda zapad nema ni reč protiv njegove politike da kaže?
Ja zaista ne znam koje vesti ti gledas ali kritike sa Zapada stizu svako malo. Poslednji primer je rezolucija evropskog parlamenta o kradji izbora. Uostalom, i jedina domaca tv stanica koja kritikuje vlast je filijala CNN.
 
Poslednja izmena:
"Što je babi milo - to joj se i snilo"
Strašno koliko su ljudi ovde operisani od realnosti i koliko im emocije zamagljuju čak i najprostiju percepciju
 
Ove “političke vampire” sa desnice na temi treba ignorisiti, oni bukvalno nemaju nijedan metak u redeniku osim beskonačne petlje u koju se upadne ako im se nešto odgovori. Zaje*******ite ljudi, pustite ih da se krljaju između sebe. Celu temu treba ignorisati. Ne znam za koji k***** i pišem nešto ovde. Verovetno zbog toga što razmišljam da je konačno rešenje relokacija odavde.

Dje planiras da odes? Nisi jedini kojem se ova drzava/sistem zgadio. Meni se mnoge stvari u ovom provizorijumu upravljanom spolja izuzetno gade, tako da samo da vidim u kojoj drzavi/provizorijumu je veca perspektiva od ovoga sto se nudi u Srbiji.
 
Dje planiras da odes? Nisi jedini kojem se ova drzava/sistem zgadio. Meni se mnoge stvari u ovom provizorijumu upravljanom spolja izuzetno gade, tako da samo da vidim u kojoj drzavi/provizorijumu je veca perspektiva od ovoga sto se nudi u Srbiji.
Razmisljam o CG. Ali i tamo su sada stanovi strasno skupi.
EU, u koju mogu da odem lako ide ka sigurnoj propasti, militarizaciji, opadanju, oni su zavrsena prica.

Ako ne region, onda neke zemlje van Evrope.

Nakon izdaje opozicije (SPN) i povrataka Rio Tinta, masa ljudi zeli da ode iz ove speticke jame.
 
Razmisljam o CG. Ali i tamo su sada stanovi strasno skupi.
Tebi ne treba stan, vec kuca s dvoristem. Pogledacu ako ima sta za tebe, primorje svakako (sever CG je jeftin jer se prazni, a to ti ne treba), od recimo Bara do Ulcinja. Nadam se da ne bolujes za Elitizmom (Herceg Novi/Tivat/Budva/Petrovac).
 
Poslednja izmena:
Znaci nisi upucen i ne znas ali ti se javlja i pretpostavljas, ko sto ti se javlja i pretpostavljas da ce prodati Kosovo i dovesti opet Rio Tinto.

Hvala na plasticnom demonstriranju logike kakvom se mnogi ovde sluze, zaista nemam sta vise da dodam.

Znaci nije im prodao ni EPS ni Telekom ali 'prica se' a isto tako i za Rio Tinto se 'prica'.
Zbog Kosova koje 12 godina nije priznao, Rio Tinta koji je jedina firma koju smo oterali, makar privremeno, iz zemlje, i kojih javnih preduzeca?


Био си ми сумњив од самог почетка, ово је онако из двојке ботовање за Вучића, около наоколо, али провучеш сличне фразе ту и тамо,

па онда као у наставку поста га мало поткачиш,
али за теме које не сметају његовом бирачком телу и његовом потенцијалном бирачком телу, типа да је “руски човек”, да је он у ствари као против Запада и слично,
такође на разним темама браниш потезе ове власти и пројекте људи блиским њима,

ти си као нека умивена лајт варијанта дејанбг88, врадовића и сличних.
 
Znaci nisi upucen i ne znas ali ti se javlja i pretpostavljas, ko sto ti se javlja i pretpostavljas da ce prodati Kosovo i dovesti opet Rio Tinto.

Hvala na plasticnom demonstriranju logike kakvom se mnogi ovde sluze, zaista nemam sta vise da dodam.
Opet se hvataš za slamku da bi dokazao neku svoju poentu. Da li se makar slažeš sa ovim: najveći štetni uticaj je od USA pa Kina pa Rusija?

Inače kako pišeš za RT izgleda stvarno da si bot 👀
 
Био си ми сумњив од самог почетка, ово је онако из двојке ботовање за Вучића, около наоколо, али провучеш сличне фразе ту и тамо,

па онда као у наставку поста га мало поткачиш,
али за теме које не сметају његовом бирачком телу и његовом потенцијалном бирачком телу, типа да је “руски човек”, да је он у ствари као против Запада и слично,
такође на разним темама браниш потезе ове власти и пројекте људи блиским њима,

ти си као нека умивена лајт варијанта дејанбг88, врадовића и сличних.
Druze ti si od pocetka pokazao da, da se diplomatski izrazim, interakcija izmedju nas dvojice vecu vrednost nosi u tvom nego u mom CV-u.

Ako nisi u stanju da razumes, i ako ti je tvrdnja da je ‘protiv Zapada’ ekvivalent botovanju za Vucica, suzdrsi se od komentarisanja, idi troluj temu projekta gde sam kupio stan, to ti je najkreativniji misaoni proces koji si do sada pokazao.

Sad sam bio na pijaci, da sam hteo da se raspravljam sa rotkvom, kupio bi je tamo.

Cuj tebi sam bio sumnjiv, izvini Herkul Poaro sa Ali Ekspresa, nisam te prepoznao.

Opet se hvataš za slamku da bi dokazao neku svoju poentu. Da li se makar slažeš sa ovim: najveći štetni uticaj je od USA pa Kina pa Rusija?

Inače kako pišeš za RT izgleda stvarno da si bot 👀
Da, hvatam se za slamku zvanu realnost i dokazivi i opipljivi potezi, lol.

Sram me bilo sto ne koristim cvrste argumente poput ‘prica se’ i ‘meni se cini’.

Ne, ne slazem se sa time.
 
Али ако настави да сарађује и буде добар дечко нећемо

IMG_3264.jpeg



 
@Defke videh šta si napisao na temi o litijumu. Ideš na ignore listu i sram te bilo. Biti bot je najniži oblik ljudskog života.
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: MC_
@Defke videh šta si napisao na temi o litijumu. Ideš na ignore listu i sram te bilo. Biti bot je najniži oblik ljudskog života.
Druze, kamo srece da sam ti na ignore od samog starta.

Tri puta sam usao sa tobom u neku prepisku, svaki put kao sa me neko otrovao. Ove uvrede bole daleko manje nego citanje tvoga razmisljanje.
 
Kakva je to izdaja?
1. Izdaja gradjana zbog odustajanja od Ahteva sa Majskih protesta.
2. Izdaja gradjana zbog zahtevanja izbora i ucestvovanju na istim iako se znalo da ce isti biti neregularni i pokradeni.
3.Izdaja gradjana zbog prihvatanja mandata stecenih na pokradenim izborima i tim cinom davanja legitimiteta radikalskoj bandi.
 
1. Izdaja gradjana zbog odustajanja od Ahteva sa Majskih protesta.
2. Izdaja gradjana zbog zahtevanja izbora i ucestvovanju na istim iako se znalo da ce isti biti neregularni i pokradeni.
3.Izdaja gradjana zbog prihvatanja mandata stecenih na pokradenim izborima i tim cinom davanja legitimiteta radikalskoj bandi.
1. Kako ćeš da nateraš vlast da uradi ono što tražiš?
2. Znači nikada nikakvi izbori, nego oružana revolucija i građanski rat?
3. Ostavke na zaslužene mandate i izbegavanje borbe u institucijama? To je znači idealno rešenje i to nije ìzdaja zdrave pameti?
 
bojkot i blokade auto puteva. Setimo se decembra 2021.
Cak je i bojkot dovoljan. Bojkot oduzima legitimitet Hulji pred okupatorima. A slede vazni poslovi. Formalna predaja Kosova, ekolosko unistenje Srbije pomocu kopanja litijuma i mnogi drugi.
 
Poslednja izmena:
bojkot i blokade auto puteva. Setimo se decembra 2021.
Cak je i bojkot dovoljan. Bojkot oduzima legitimitet Hulji pred okupatorima. A slede vazni poslovi. Formalna predaja Kosova, ekolosko unistenje Srbije pomocu kopanja litijuma i mnogi drugi.
AHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHA

da, da..videli smo 2020, nikad gora pljačka i orgijanje radikala nego tada, al dobro ro se desilo u realnom svetu a ne tvom svetu mašte...
 
Али ако настави да сарађује и буде добар дечко нећемо

Pogledajte prilog 189487



Зато и кривим ЕУ због ове аутократије у Србији, одавно су они могли да реше и њега и СНС. Али што би кад им даје и КиМ а и остатак Србије на тацни а заузврат су он и његови постали милијардери.
 
Vrh