Šta je novo?

Izbori 2024

Ovaj Jeremiće je totalni luzer, upravo pljuje ostatak opozicije što je imala više vremena na N1 i Nova S.
Mislis da je normalno da on ima manje vremena od MIlosa Francuza ili Cute?

члан бирачког одбора испред коалиције Национално окупљање Зоран Симић који је и снимио разговор каже за портал Нова.рс, да је он некадашњи члан Српске напредне странке.
“Ја сам био у СНС, али више нисам могао да их трпим. Они и даље мисле да сам њихов и због тога су ме звали да учествујем у изборној крађи,” каже Симић.
За наш портал, детаљно је објаснио како је на претходним изборима изгледала крађа гласова у Коцељеви. Исто то требало је да уради и овог пута.
“Мој задатак би био да у моментима када опозициони чланови одбора нису на бирачком месту убацим листиће свих људи који су у бирачком списку, а који су преминули или имају пребивалиште у Коцељеви, а зна се да тог дана неће изаћи на бираишта. Знате, Коцељева је мало место, тачно се зна ко је ко, ко не живи већ годинама овде или ко је преминуо. Узео бих њихове гласачке листиће заокружио СНС и у бирачки списак уписао да су они гласали,” прича Симић.

Ja sam cuo prosle godine, da se posle izbora lepo okupe i ubace nedostajuce glasove za SNS u kutiju. (U Borci)
 
IMG_5312.png


Srbija Protiv Nasilja, poslednji skup pre izbore. Nije loša masa uzimajući u obzir radni dan i stranački skup.
 
Ваљда је у сваком тренутку на бирачком месту бар неко из опозиције.
Гледао сам састав бирачких одбора у својој општини. Заветници имају доста напредњака, проверено.
Ово је конкретно са мог БМ:
~ Лик је заменик председника БО на предлог Заветника, а на прошлим изборима (2022) је ишао испред Вучићеве посланичке групе
~ Његова супруга је кандидат на листи СНС-а на локалним изборима
Шта рећи, а не заплакати?
 
Liberalni SNS, za kolonijalnog upravnika SPN je idealna zamena ukoliko ova vlast bude previše neposlušna.
 
Ваљда је у сваком тренутку на бирачком месту бар неко из опозиције.
Гледао сам састав бирачких одбора у својој општини. Заветници имају доста напредњака, проверено.
Ово је конкретно са мог БМ:
~ Лик је заменик председника БО на предлог Заветника, а на прошлим изборима (2022) је ишао испред Вучићеве посланичке групе
~ Његова супруга је кандидат на листи СНС-а на локалним изборима
Шта рећи, а не заплакати?
Питање је имају ли на сваком месту контролоре. Многе партије немају ни у свим општинама одборе.
 
Da li može neko da me uputi koja od ponuđenih opcija na izborima ima program za preduzetnike, kako bih evaluirao da li ću izaći i za koga ću glasati u nedelju?
 
Саша Радуловић и ДЈБ, Драган Ђилас и ССП. Има детаљније на њиховим сајтовима.
 
Hvala za info, u tom slučaju pogledaću njihov program pa ću evaluirati šta i kako.
 
Зар форумаши стварно мисле да Вучић није свесно ушао у градске изборе са намером да (заједно са својим савезницима из СПС-а) изгуби? После претходних избора су на једвите јаде формирали градску власт, требала им је помоћ оног прелетача из Заветника. Мало више од годину дана касније улазе у градске изборе са истим људима и истим приступом.
Видећемо да ли ће се то стратешко повлачење у Београду исплатити или ће бити само пуцањ у ногу.
 

Ukrajina u principu i ne postoji barem vise nikada nece postojati u onom formatu, ako neki deo te zemlje i udje u EU to ce biti pod zastavom Poljske.

A EU ne znam ko se tome nada uopste u ovoj zemlji. Naravno, sada ce se naci neko ko ce napisati sami smo krivi. Samo delimicno tacno, prava istina je da nikada nije ni postojala iskrena zelja sa njihove strane da nas prime.

Uzgred kaze mi drugar radi u omrazenoj kladionici, meni su sve kladionice omrazene. Elem kvote kazu da je sto se republike tice ocekuju rezultate kao na proslim izborima, plus minus par procenata, jedina prava trka je u Beogradu ali i tu je manja kvota i realniji ishod da AV ima vise odbornika od liste SPN.

Da li ce tako i biti saznacemo svakako.
 
Народној фали 0,2% до цензуса. Они који су размишљали да гласају за Тадића или Радуловића боље да заокруже Народну, да им дају тих 0,2% за цензус.
Мислим да је Вукадиновић управо то желео да постигне, да усиса гласаче ДЈС-а. Иронично, овако ефекат може да буде јачи него да је НС ставио изнад цензуса, а ДЈС био први испод, што више одговара стварном стању у бирачком телу. Мало је напумпао Нестора како би изгледало да је ДЈС далеко од магичне границе, а с обзиром на то да МИ јесте растућа листа, тај маневар може проћи неопажено.

То и даље не значи да вас ја убеђујем да гласате за било коју од ове три листе, #самокажем.
Истраживања пред изборе 2016..png
 
Мени је застрашујуће то што слушам исте приче, истих људи од пре 15-20 година и видим исту наивност, исти ентузијазам нове генерације (мало)грађанских гласача који сви скупа самоуверено причају о променама.

Једини рационалан осећај је безнађе јер политички неписменој маси која је политику кренула да прати током короне не можеш да објасниш да неће ништа променити, само ће можда ресетовати матрикс на 2001-у годину.
 
Јој брате мили кад би ти знао колико сам пута у расправама са верујућима размонтиравао тако глупе покушаје поентирања и сврставања у крајност и шаблон који је вама обично врхунац политичке дискусије, уједно и максимум који можете да смислите.
 
Јој брате мили кад би ти знао колико сам пута у расправама са верујућима размонтиравао тако глупе покушаје поентирања и сврставања у крајност и шаблон који је вама обично врхунац политичке дискусије, уједно и максимум који можете да смислите.
Претпостављам да си ти политички атеиста?
 
Da li može neko da me uputi koja od ponuđenih opcija na izborima ima program za preduzetnike, kako bih evaluirao da li ću izaći i za koga ću glasati u nedelju?
Kad si tako sav preduzetan, uputi se sam.

Tebi i onom drugom PrEdUzEtNiKu 🤡🦄🎊🔮, što nas ovde smarate da vam dajemo besplatne savetodavne usluge, evo jednog gratis saveta: razbijte jedan drugom glavu ciglom na Trgu pa evaluirajte iz prve ruke kako ste zadovoljni SNS državnom upravom.
 
Мени је застрашујуће то што слушам исте приче, истих људи од пре 15-20 година и видим исту наивност, исти ентузијазам нове генерације (мало)грађанских гласача који сви скупа самоуверено причају о променама.

Једини рационалан осећај је безнађе јер политички неписменој маси која је политику кренула да прати током короне не можеш да објасниш да неће ништа променити, само ће можда ресетовати матрикс на 2001-у годину.
Bravo!
ista naivnost, ista infantilnost, ista glupost

Александар Јовановић Ћута:
„Након прошлих избора, позвао сам људе да изађу на улицу, јер је очигледно дошло до изборне крађе. Онда је дошло до великог састанка и десне и леве опозиције, па се ушлу у бесконачно пребројавање гласова, вуцарање џакова, то је трајало месецима… Испоставило се да ни ГИК, ни РИК, а да ни опозиција није имала довољно контроле над тим изборима, али да је ипак Београд дао 70.000 гласова више опозицији. Шта се онда десило? Посланици неких партија су прелетели код Вучића. За мене више неће бити одговорни ти који су одлучили да прелете, већ шефови партија који су их ставили ту“, казао је он.

Djilas je poleteo kod Vucica, da se dogovore. Posle svih onih uvreda.
 
Мени је застрашујуће то што слушам исте приче, истих људи од пре 15-20 година и видим исту наивност, исти ентузијазам нове генерације (мало)грађанских гласача који сви скупа самоуверено причају о променама.

Једини рационалан осећај је безнађе јер политички неписменој маси која је политику кренула да прати током короне не можеш да објасниш да неће ништа променити, само ће можда ресетовати матрикс на 2001-у годину.
Dosta politicki nepismen post iskr.
 
Јој брате мили кад би ти знао колико сам пута у расправама са верујућима размонтиравао тако глупе покушаје поентирања и сврставања у крајност и шаблон који је вама обично врхунац политичке дискусије, уједно и максимум који можете да смислите.
‘Rasprave’

IMG_6783.jpeg
 
Vrh