Šta je novo?

Izbori 2024

Председник косовске скупштине Глаук Коњуфца изјавио је да је Косово близу завршетка тужбе за геноцид Србије над народом Косова.
Коњуфца је, после седнице Председништва Скупштине, рекао да су о тужби против Србије консултоване и најзначајније стручне личности.
Само још да каже ком ће кадији да тужи (нема коме).
 
Доказ да увек маторци падају под шарм ауторитета и јефтиног популизма. Због? Пад когнитивних спосбности? Зар је толико не егалитарно тражити укидање право гласа после 55/60? Уз право гласа одузео бих им и возачку дозволу после 60. Већ је било дискусије о овоме па се понављам али просто је проблем очигледан. И на митингу у Панчеву пре неки дан иста прича.

Снага јефтиног популизма Слобе и Вучића (и Трампа) јесте највише у томе што људима храни его и чини да се осећају паметније него што јесу што посебно привлачи слабо образоване и лење особе. Пут до озбиљног знања и звања је тежак и мукотрпан, много је лакше априори одбацити сваког ко је посветио деценије живота учењу јер то што он учи је лаж због [место за теорију завере]

Такође вреди напоменути да су стари(ји)ма у Србији од малих ногу испирани мозгови управо идејама које људи попут Слобе и Вучића пропагирају па није тешко убедити их да је свако ко тврди другачије издајник и демон
 
Доказ да увек маторци падају под шарм ауторитета и јефтиног популизма. Због? Пад когнитивних спосбности? Зар је толико не егалитарно тражити укидање право гласа после 55/60? Уз право гласа одузео бих им и возачку дозволу после 60. Већ је било дискусије о овоме па се понављам али просто је проблем очигледан. И на митингу у Панчеву пре неки дан иста прича.

Ja se slazem sa tobom! Mislim da bi trebalo razmisliti i o obaveznoj eutanaziji ovih 55/60, jer ima ona stara "Zivi roditelji = Mrtav kapital"!!!
 
Ja se slazem sa tobom! Mislim da bi trebalo razmisliti i o obaveznoj eutanaziji ovih 55/60, jer ima ona stara "Zivi roditelji = Mrtav kapital"!!!
Па јесу еутанизовани али психички, услед превеликог гледања пинка и хепија доживели су мождану смрт и сада се одржавају у зомби стању са снс пакетима подршке (брашно, уље, шећер, метар дрва). Понекад пацијенти добију и дан слободан за екскурзију о трошку радног народа. У тако вегетативном зомби хипнотисаном стању заокружују број 1.
 
Procitao sam negde da neka zena iz Dveri ucestvuje u organizaciji, ali posto vise ni ne znam gde sam to video, niti znam da se tom izvoru moze verovati, ostaje da verujemo Vucku. Sto se mene tice, jos bolje.
 
Па јесу еутанизовани али психички, услед превеликог гледања пинка и хепија доживели су мождану смрт и сада се одржавају у зомби стању са снс пакетима подршке (брашно, уље, шећер, метар дрва). Понекад пацијенти добију и дан слободан за екскурзију о трошку радног народа. У тако вегетативном зомби хипнотисаном стању заокружују број 1.
Nisu nam ni mladi bolji, tako da nema mesta etiketiranju. U svakom slucaju je to bavljenje nebitnim stvarima.
 

Снага јефтиног популизма Слобе и Вучића (и Трампа) јесте највише у томе што људима храни его и чини да се осећају паметније него што јесу што посебно привлачи слабо образоване и лење особе. Пут до озбиљног знања и звања је тежак и мукотрпан, много је лакше априори одбацити сваког ко је посветио деценије живота учењу јер то што он учи је лаж због [место за теорију завере]

Такође вреди напоменути да су стари(ји)ма у Србији од малих ногу испирани мозгови управо идејама које људи попут Слобе и Вучића пропагирају па није тешко убедити их да је свако ко тврди другачије издајник и демон
Moram im ipak odati priznanje na teoriji da su Srbi najstariji narod i da je cele istorija lazna. Ne mozes uci u raspravu sa njima o bilo kom istorijskom dogadjaju, nemaju pojma o njemu, ali znaju da je to sve lazirano sa namerom da se prevare Srbi. I naucili su vesto da se izrazavaju i da to koriste da stvarno deluju ubedljivo :ROFLMAO:
 
Како бре "55/60"... Па то су за данашња мерила скоро па људи у пуној снази.
Мислим да грешиш мислим да 80% њих после 55 у Србији не би могло пешице да изгура драјзеровом од конака до пинка узбрдо. Зашто мислиш да су такве борбе за место у превозу на почетној станици.
 
Nisu nam ni mladi bolji, tako da nema mesta etiketiranju. U svakom slucaju je to bavljenje nebitnim stvarima.
Битно је кад су критчна маса која доводи на власт аутократе на сваким изборима. За младе знам да већински не гласају за хуљу.
 
Мислим да грешиш мислим да 80% њих после 55 у Србији не би могло пешице да изгура драјзеровом од конака до пинка узбрдо. Зашто мислиш да су такве борбе за место у превозу на почетној станици.
Па не могу ни да играју фудбал за паре, па какве то везе има?
 
Па не могу ни да играју фудбал за паре, па какве то везе има?
Па има, у здравом телу здрав дух (психа). Генерације после бумера, (рецимо све после 1975 у просеку, генерализујем тако да без увреде захваћеним старијим колегама овде) неће дозволити себи да постану богаљи. То је (бумери) генерација која је итекако нездрава првенствено физички и тако је и провела животни век). Можда 10% се идаље рекреира у тим годинама. Док већине млађих генерација активно идаље иду на спорт и теретану и биће активни и у позним годинама. А да не причам колико су генерације после 1975 интелигентније и информационо-образовно шире (не тражи ми доказе студија, али једноставно је тако) узми лакоћу савлдавања технологије нпр или познавање страних језика и других тривијалних ствари.
 
То ти је све процес, тј. развој друштва. У Србији је, нпр. пре више од 100 година био велики проблем физичка неспремност - регрута; међу последњим смо земљама које су уопште почеле да се баве спортом; зато је форсиран соколски покрет итд. Неразвијена земља била, што да се лажемо.

Али ти 1975. годишта, које помену, имаће 55 за 7 година...
 
Не верујем да нам следе избори за свим нивоима због овога:

извор: закон о председнику

Управо ту се види још један успех ових протеста. Мислим да након овог великог одзива грађана, која је верујем изненадила АВ, опција промена устава више није тако реална.
Ова изјава додатно поткрепљује тврдњу да неће бити избора на свим нивоима.
 

Prilozi

  • Скриншот.png
    Скриншот.png
    55,3 KB · Pregleda: 115
Мислим да грешиш мислим да 80% њих после 55 у Србији не би могло пешице да изгура драјзеровом од конака до пинка узбрдо. Зашто мислиш да су такве борбе за место у превозу на почетној станици.

Па има, у здравом телу здрав дух (психа). Генерације после бумера, (рецимо све после 1975 у просеку, генерализујем тако да без увреде захваћеним старијим колегама овде) неће дозволити себи да постану богаљи. То је (бумери) генерација која је итекако нездрава првенствено физички и тако је и провела животни век). Можда 10% се идаље рекреира у тим годинама. Док већине млађих генерација активно идаље иду на спорт и теретану и биће активни и у позним годинама. А да не причам колико су генерације после 1975 интелигентније и информационо-образовно шире (не тражи ми доказе студија, али једноставно је тако) узми лакоћу савлдавања технологије нпр или познавање страних језика и других тривијалних ствари.

Bravo! Nemam sta vise da Vam kazem samo da se setite ovog, sto ste pisali danas, kada budete imali tih 55/60.
 
То ти је све процес, тј. развој друштва. У Србији је, нпр. пре више од 100 година био велики проблем физичка неспремност - регрута; међу последњим смо земљама које су уопште почеле да се баве спортом; зато је форсиран соколски покрет итд. Неразвијена земља била, што да се лажемо.

Али ти 1975. годишта, које помену, имаће 55 за 7 година...

Тако је, напредак је остварен генерацијски, тако и треба. Ти 1975 који ће напунити 55 и њима ће тада почети когнитивне способности опадати и постаће лак плен за искориштавање као што их искориштавају путем пинк и хепија, пинк и хепи су заправо јако подли подухвати који таргетирају баш тај део популације. Како је лако клинца од 7 година убедити у нешто што он не може да схвати, јер ни том детету нису когнитивне способности довољно развијене.


073-SeattleLongitudinalStudy.png


Ту негде између 55 и 60 креће лагани пад.
 
Aman pa nisu problem kognitivne sposobnosti, već nakaradna vrednosna orijentacija.

Što kaze MC narod voli silu. A voli svašta još, da ćapne, da zaje*******e, život na foru... To se u mladosti instalira. Okruženje, vrednosni sistemi, obrazovanje, kultura.

Može se biti glup i ispravan.
 
То што су сениори за власт је до менталитет Титиних пионира удресираних од основне школе да верују власти. Није до годишта. Мушкарци 55/60 година изнише пола градилишта по Србији док мушкарци 25/30 врте кашичицу по кафићима и снимају тиктокове.
 
То што су сениори за власт је до менталитет Титиних пионира удресираних од основне школе да верују власти. Није до годишта. Мушкарци 55/60 година изнише пола градилишта по Србији док мушкарци 25/30 врте кашичицу по кафићима и снимају тиктокове.
Generacija koja sad ima 55/60 je imala 12/17 godina kad je Tito umro. Bili su tinejdzeri 80tih godina kad je bilo mogucnosti da se putuje maltene gde god smo hteli, setite se samo muzike iz tog doba. Tesko da smo imali i zadrzali mentalitet pionira, svakako da je bilo takvih kao sto i ima dosta njih koji glasaju za ovu vlast ali to reci generalno je van svake pameti!
 
Vrh