Šta je novo?

Izbori 2024

Uhapsen jr zato sto kao strani gradjanin, mesa se u unutrasnje stvari Srbije.
Nije dosao u turisticku posetu.
A pritom, dolazi iz zemlje od koje nikad nista dobro nismo imali.
 
Drzavni aparat u Srbiji iskljucivo se bavi Huljinim rejtingom.
Svi drugi poslovi su sporedni ili slucajni.
Tu su i stranci. Reiterirana je podrska Hulji i njegovim kriminalcima od strane EU/USA.
Oni uvek tako rade u kolonijama.
Cak mu i glupi Rusi nude podrsku iako srpske granate ubijaju ruske vojnike vec odavno.

Sada, kad je dao pare, Hulja moze da racuana na lojalnost i glas ogromne vecine stanovnistva. Tako je to kod nas.
Novcem se u Srbiji sve lako resava. Malim novcem, jer ljudi su jeftini.
Prisetimo se kako je jednostavno resen problem poljoprivrednika koji su blokirali puteve.
Uzme se kredit, plate se ljudi, ljudi ucute.

Osnovno je pitanje, koji su dometi protesta.
Brojnost protesta nije zanemarljiva snaga. To je oko 5-10% Beogradjana.
To su poslednji preostali svesni ljudi u Srbiji, u moru sljama koji ce se prodati za 4 crvenih.
 

Ja za ovo ne mogu da glasam.
Zato i napisah na početku protesta da Vučić može mirno da spava narednih 30 godina
Samo da redovno pije lekove za pritisak i srce
Ovo su odlicni odgovori sa kojima se slaze velika vecina Srbije. Na stranu sto bih odgovorio isto kao on, mene uvek vise iznervira kad neko na ovakva pitanja odgovara na takav nacin da zna da ce ga mrzeti 90 posto Srbije i da nikada nece dobiti izbore.

Ne razumem kako si izvukao zakljucak da ce Vucic vladati 100 godina na osnovu ovih odgovora?
 
dejan-stankovic-aleksandar-vucic-830x0.jpg


Firmi Dejana Stankovića bez osnova ozakonjene hiljade nelegalno podignutih kvadrata

Јер тако то функционише. Следећи Типса решава своју академију на Олимпу.
 
Не могу а да не стекнем утисак да је више ово питање о Сребреници које се поставља свим Србима у политици па макар и на избору за месну заједницу само тест да се види колико ће бити послушни и покорити се Нато наративу а самим тим и контроли

Немам друго објашњење зашто се од свих злочина у Југославији искључиво оно гура и то свуда
 
Kako planirate da potrosite 90 dinara koje cemo mesecno ustedeti na hlebu?
u velikom stilu i na ekskluzivu

Sto se tice izbora i smene vlasti. Hulji je bitno samo da zaustavi proteste.
Sve vise ljudi je uvereno da ovu situaciju moramo da resimo sada.
Da vise nema cekanja, jer tonemo ogromnom brzinom u svakom pogledu.

Treba vrsiti psiholoski vrsiti pritisak na radikale koje poznajete da se odreknu Hulje.
 
Ali sta ovim ljudima ovo treba u zivotu, majko moja. Stankovic da je igrao za 1000 evra celu karijeru i nije kao igrac zaradio milione, samo sada zaradjuje jako dobre pare kao trener sa kojima moze da uziva u zivotu. Ok da se ulozi u nekretnine, ali sva ova muljanja i skandali... isto i sa Djokovicem, isto i sa Sapicem...

U vaterpolu nisu neke pare, ali sigurno se radi o milionima kada se prica o sumi koju je Sapic zaradio dok je igrao, a posle karijere su mu sva vrata otvorena sa takvim imenom.
 
Ali sta ovim ljudima ovo treba u zivotu, majko moja. Stankovic da je igrao za 1000 evra celu karijeru i nije kao igrac zaradio milione, samo sada zaradjuje jako dobre pare kao trener sa kojima moze da uziva u zivotu. Ok da se ulozi u nekretnine, ali sva ova muljanja i skandali... isto i sa Djokovicem, isto i sa Sapicem...

U vaterpolu nisu neke pare, ali sigurno se radi o milionima kada se prica o sumi koju je Sapic zaradio dok je igrao, a posle karijere su mu sva vrata otvorena sa takvim imenom.
Cesto kazu ljudi da su upravo milioneri najvece stekare i najvise gledaju da izbegnu bilo kakva placanja. Malo placaju asistente i radnike, gledaju da izbegnu/umanje porez otvarajuci racune po poreskim rajevima..........
 
Cesto kazu ljudi da su upravo milioneri najvece stekare i najvise gledaju da izbegnu bilo kakva placanja. Malo placaju asistente i radnike, gledaju da izbegnu/umanje porez otvarajuci racune po poreskim rajevima..........
Cenim da se to pre svega odnosi na one koji kroz biznis dodju do tih para i koji su zbog tog stekanja i muljanja i postali milioneri. Ovo su ljudi koji sutiraju loptu pa im neko gurne milione za to preko noci.
 
Secam se da je jednom Bosko Jankovic za vreme svoje svadbe cini mi se, dvojici svojih konobara trebao da da cast, on ih je pitao koliko da im da, oni rekli da je OK svakom po 50e, 100e u totalu. Njemu to bilo mnogo, mislio da im da po hiljadu dingera ili dve, ono vreme kad je evro vredeo mozda 80 ili 100 din. Tad jr dobio reputaciju da ima zmiju u dzepu.
Stekara ima svuda, ne samo u fudbalu.
Davor Suker, kao Hercegovac, jedna od najvecih skrtica. Ima milione, ali...

S drugr strane, Milicic je davao humanitarno veliki novac. Nije stekara.
 
Samo je Bosko Jankovic stekara, a ovde se radi o kombinaciji kriminalac plus stekara.
 
Cenim da se to pre svega odnosi na one koji kroz biznis dodju do tih para i koji su zbog tog stekanja i muljanja i postali milioneri. Ovo su ljudi koji sutiraju loptu pa im neko gurne milione za to preko noci.
Brate moj cak su Messi i Shakira izbegavali i nisu prijavljivali neki porez pa ih jurila drzava. Vesli Snipes proveo 3 godine u zatvoru zbog laziranja poreske prijave
 
Ne znam bas kako bi program ‘prvo oni da kazu svoj pa cemo mi svoj’ dobro prosao.
 
Vrh