Šta je novo?

Izbori 2024

elgo9My.png
 
Jao ljudi... Imate na YT live KTV Zrenjaninska, Šarović ide kroz gomilu i propituje penzose...

Nešto najbolje na srpskoj televiziji.... 🤣🤣🤣

Шаровић је краљ, њега треба на чело опозиције а не Зеленовића. И КТВ Зр је најбоља ТВ.
 
Inace, nisam hteo da pisem i mracim, ali mnogo su me nervirali Marka Zvaka i ona fejsbuk grupa gde im jedina poenta da ispadnu pametni i da pokazu narodu da nema pojma i da narod zivi u zabludi, a da su oni pametni i strucni. Cuj, 60 hiljada, tri Arene.

Ne sumnjam ja da je Vucic dovukao gomilu sendvicara i da su one brojke o autobusima tacne, ali to samo pokazuje da je nas bilo mnogo vise od 100k.

ALI TEK CE SUTRA!
 
Шаровић је краљ, њега треба на чело опозиције а не Зеленовића. И КТВ Зр је најбоља ТВ.
Шаровић је бивши радикал, тако да НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ.
Једном крадикал, увек крадикал.
 
Ne bih da zvučim kao defetista, ali stvarno mi nije jasno na čemu se bazira optimizam "gotov je, došao mu je kraj"?
- Većina naroda koja izlazi na izbore je još uvek za njega.
- Opzicija ne želi da ga ruši. Evo i za sutra su najavili kraj protesta za 22h
- Evropa, zapad, ambasadori.. mu još uvek ne uskraćuju podršku.
 
SKUP NADE HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHA. TU JE PISALO NAJVECI SKUP U ISTORIJI MALOPRE :ROFLMAO:



Capture.PNG
:ROFLMAO::ROFLMAO:
 
Doveli ljude, ovi počeli da se vraćaju već preko Brankovog, pa ih sad kao blokiraju nešto. I opet su se tu zeznuli, sad će ljudi da krenu da se probijaju i da prave haos.
 
Мађару једино свака част како је научио српски језик, али шта ћемо са тим што Орбан нови шал Nagy Magyarország-a.
 
Vrh