Šta je novo?

Izbori 2024

Сијарто научио српски боље и брже од Карађорђевића 😄
Мене највише занима како су обезбедили толико исправних аутобуса и слободних возача или су отказивали линије?
 
Сијарто научио српски боље и брже од Карађорђевића 😄
Мене највише занима како су обезбедили толико исправних аутобуса и слободних возача или су отказивали линије?
Otkazali linije+uzeli busevi iz inostransva.
 
Otvorena nova autobuska
Screenshot_20230526_200208_Reddit-01.jpeg
 
Сијарто научио српски боље и брже од Карађорђевића 😄
Мене највише занима како су обезбедили толико исправних аутобуса и слободних возача или су отказивали линије?
Brt, kačio sam danas ovde situaciju u Pančevu-od 12h gradski prevoz i linije ka selima su potpuno obustavljeni.
 
Sviđa mi se kako Šarović priča sa naprednjacima. Radikal, zna kako sa njima i poštuje ih. Nezgodna pitanja na koja nemaju odgovor, ali ipak pričaju i na kraju ih malo izludi.

 
Ne moramo cekati, gresis vec sad.
ne gresi. bilo koja vladt ce dozvoliri kopanje litijuma jer u srbiji bilo koja vlast moze da se kupi.
ne vidim nikog ko verujevu neku ideju, ne vidim nikog ko mrzi kapitalizam

dalje, organizovana partijska i drzavna masinsrija uvek je jaca od naroda. nikada nijedan fasisticki rezim nije bio smenjen bez pritiska spolja

zato sunptotesti samp provokacija, u ciljju da sijetni ludak sam pogresi.
ali on ne gresi. Danas je sjajno odigraonkombinaciju sa Kurtijem i upravniku Hill-u isporucuo dogovoreno
 
Poslednja izmena:
Jbt ja sam se pomirio da ce ih biti vise jer su toliko ljudi platili, ucenili... i nije mi bio problem, ali se desilo da ih je manje nego nas, ne verujem sta se desilo!!! Ovo je kraj, ne moze ni da ih uceni i potplati.
 
Vrh