Šta je novo?

Izbori 2024

Mislim da je ovaj skup danas potvrda da ovi sa vlasti neće otići izborima...

Ovakva logistika I mašinerija će mu bez ikakvih problema osigurati pobedu na svakim narednim izborima... Ogroman broj ljudi se u ovoj državi jeftino prodaje, ovi to fino iskoriste i kraj priče. Finansije (državne) imaju, svakom po 2-3 crvene i uz malo štelovanja biračkih spiskova eto im još dugo godina vlasti...
I da nemaju, imaju recepturu za peglanje listića. To više niko ne spominje, a likovi bukvalno mogu da nacrtaju rezultat koji im se sviđa.
 
Весићу изгледа најбоље у СНС 😈
IMG-6c2988b3bb381bf2806282ee12326ff9-V.jpg
 
Vi mozete samo sami sebe da lazete sa tom pricom o 19 lista. Ajde iskreno. Bili biste srecni i ja bih ucinio nesto bolje i bio bih veci u vasim ocima da sam glasao za Otete bebe ili SRS?

Zna se sta podrazumevate pod izlazak na izbore, da se ne bacaju glasovi i poklanjaju Vucicu tako sto ce se glasati za stranke koje nece preci cenzus, a vas dvojica ne gledate ni blagonaklono na sve koji glasaju za neku desno opciju.

Znaci, nije 19 lista nego Moramo ili Djilas.

Ruku na srce i recite jesam li nesto pogresno rekao?
На председничким изборима сваки глас који није за цара, укључујући и неважеће, подједнако повећава шансу да ће бити другог круга.
Мени је скоро увек глас остао испод цензуса. Једини изузетак су локални избори 2020, када сам глас дао групи грађана коју је касније (на велико огорчење гласача) асимиловала секта. Пирова победа.

Ако све пропадне, гласаћу за Албанце, они су прави противници и неће склопити пакт са сектом.
 
Био је попуњен и 2021. кад су имали митинг у Арени.
 
Sve ok, vase pravo i izbor.

Moj problem je sto opozicija uvek uradi bar pedeset stvari koje se meni ne svidjaju dok dodje do izbora.

I cak i da manemo to sto se meni licno nesto ne svidja, to nije najveci problem, osnovni problem je sto oni to rade na nacin da je i vise nego ocigledno da to rade da slucajno ne bi dosli na vlast tj. da bi Vucic pobedio.

Previse je stvari tu da bi se poverovalo da su toliko glupi ili nesposobni. Mozda i jesu ovi sto izlaze pred kamere toliko glupi, ali ih definitivno neko sa strane usmerava ka tome.

Ja krenem od podrske za Odbranimo reke Stare planine, preko Ekoloskog ustanka i zavrsimo se na Moramo gde se Biljana zalaze za obaveznu vakcinaciju.

Moje licno misljenje je da za to moze samo debil da se zalaze, ali u svakom slucaju je objektivno da za to moze samo politicki debil da se zalaze ako ima nameru da pobedi Vucica.
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: MC_
Ajoj, nemojte vise vakcinaciju, prosla je korona, jel jos imate tolike traume.
 
Него, гледам снимак са Накси камере, опет делује да имају мање људи на скупу, него што су их довезли.
 
S obzirom da ovi ne dolaze kao mi sa posla, nego po naredjenju satima ranije, da je njima ovo glavno okupljaliste, a ne kao nama setnja gde se mnogi kasnije prikljucuju i da je njima cilj da budu svi tu u 19:00, dobro je ovo za 10 do 7, nije uopste puno i ima rupa

Capture.PNG
 
Inace govna koriste recenicu ,,najveci skup u istoriji Srbije'' da bi nipodastavali peti oktobar, vise nego ove sada proteste.

Ali me zanima jesu zaboravili Gazimestan od njihovog Slobe, jesu li zaboravili ili Kosovo nije Srbija?
 
Vrh