Šta je novo?

Izbori 2024

Znas kako. Na naposten nacin se brzo dodje do uspeha i statusa u drustvu, pogotovo kad okolina to ceni.
Tesko je raditi, polako popravljati stvari, graditi nesto.
To zahteva i saradnju s drugima sto tesko ide kod nas.

Meni nije sasvim jasno zasto je to tako.
Mada, hronicni problem s upravljanjem i kriza managementa od 1804. to se moze objasniti Turcima.

Olako bi bilo reci da mi nismo u stanju da upravljamo sami sobom. Nekad smo mogli barem malo bolje.
Nove generacije, ideoloski ostrascene na neoliberalnim fakultetima jos su manje u stanju da upravljaju i vode nas prema neumitnoj kolonijalnoj buducnosti.

Setimo se da su okupatori cak i sa Tadicem imali problema. SNS je otvorio put potpune destrukcije drustva i potpune poslusnosti okupatoru.
Nema nikakve sumnje da je alternativa SNS-u (Djilas, Moramo, Dveri itd) spremna da ide jos nize i jos podlije.
Koje crne dveri, to su prorusi sa dna kace.
Ako isti dodju na vlast, Srbija automatski postaje nova Kirgizija, Jermenija ili Belorusija usred Evrope (EU i NATO sveta), na opstu srecu svih slobista, sadamita, asadista i kimdzongunista ovoga sveta.
 
@Sweet Dee
Imaj samo u vidu da taj MC koji u tom postu kritikuje ljude iz Srbije koji cene izdajnike i pokvarenštinu, u drugim postovima brani te iste ljude i prakse.
 
Jel ima istine u priči da će Marko Đurić biti premijer? Meni to zvuči neverovatno jer je on baš smotan i antipatičan lik...
 
Jel ima istine u priči da će Marko Đurić biti premijer? Meni to zvuči neverovatno jer je on baš smotan i antipatičan lik...
Kakav god to klovn bio, najgora solucija bi bila da premijer postanu vulin, dacic, dmitrovic, popovic i slicna proruska ekipa. Ili pak neki ''neutralac'' :rolleyes: tipa Selakovic.
Narocito u ovakvim geopolitickim okolnostima.
 
Poslednja izmena:
Jel ima istine u priči da će Marko Đurić biti premijer? Meni to zvuči neverovatno jer je on baš smotan i antipatičan lik...
Prethodni premijeri su baš oličenje simpatičnosti i nesmotanosti.
1208063_untitled13524678790_ls.jpg
 
PatriJote in a nutshell.
Са друге стране другосрбијанци и антипатриоте су се показали као оличење морала и поштеног располагања са нашим парама и капиталом, чим чујем да се неко подсмева српској култури и идентитету знам да ће радити првенствено у нашем интересу и да ће нам бити боље као народу генерално
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: MC_
Са друге стране другосрбијанци и антипатриоте су се показали као оличење морала и поштеног располагања са нашим парама и капиталом
Niko nije takav lopov i primitivac kao patriJote, a bogami ni izdajnik (patriJote prodale Kosovo i izgubile gomilu ratova u koje su uvukli naivne mase).
Ma koliko god se trudio, nikad nece dostici njihove sramne nivoe.
српској култури
Veoma sirok, fluidan i nejasan pojam, kao i ostale ''naci-onalne kulture''.
Narocito u doba sveopste i neizbezne globalizacije.
и идентитету
uGrOzEnI iDeMtIteT

Narocito porodicno nasilje, ispaljivanje bureta karabitom, gajenje neomalterisanih kuca na XYZ spratova i nepropisno pecenje brlje/pecenje prasica i jagnjica na sred parka. Alal ti ideMtitet.
 
Poslednja izmena:
Jel ima istine u priči da će Marko Đurić biti premijer? Meni to zvuči neverovatno jer je on baš smotan i antipatičan lik...
Kad je mogao Čale Brnaba, što ne bi i Mister Bean ?

Mene najiskrenije ne bi iznenadilo ni da Vučić za novog premijera imenuje Čedu ili Čanka, možda čak i Natašu Kandić ili Mariniku Tepić. Pi**nje po sopstvenim biračima je njemu postao omiljeni hobi u kojem uživa posle svakih izbora.
 
Koje crne dveri, to su prorusi sa dna kace.
Ako isti dodju na vlast, Srbija automatski postaje nova Kirgizija, Jermenija ili Belorusija usred Evrope (EU i NATO sveta), na opstu srecu svih slobista, sadamita, asadista i kimdzongunista ovoga sveta.
Mislim da je to pojednostavljeno, skoro decije vidjenje stvari.
Deca stvari razumeju neposredno.

Dveri nikada ne bi donele odluku o promeni politickog kursa drzaave, ako prethodno ne pokusaju da prodaju odustajanje od iste.
Razlika izmedju Dveri i likova oko Moramo je samo u broju tekuceg racuna.
 
Kad je mogao Čale Brnaba, što ne bi i Mister Bean ?

Mene najiskrenije ne bi iznenadilo ni da Vučić za novog premijera imenuje Čedu ili Čanka, možda čak i Natašu Kandić ili Mariniku Tepić. Pi**nje po sopstvenim biračima je njemu postao omiljeni hobi u kojem uživa posle svakih izbora.
I oni uzivaju kad on pis*a po njima.
Tako da ce jos dugo vladati.
 
Mislim da je to pojednostavljeno, skoro decije vidjenje stvari.
Deca stvari razumeju neposredno.

Dveri nikada ne bi donele odluku o promeni politickog kursa drzaave, ako prethodno ne pokusaju da prodaju odustajanje od iste.
Razlika izmedju Dveri i likova oko Moramo je samo u broju tekuceg racuna.
CBN CY NCTN
 
Pošto se već duže vreme šuška da će Čeda i Čanak biti novi ambasadori u Podgorici i Sarajevu, verovatno će mandatar biti neko drugi. Marko 5:0 Đurić, Neša Slina, Gordana Čomić, Dr Mali, Šorgmaz, ili takva neka spodoba.

Ono što je sasvim sigurno je da će za mandatara imenovati nekog transparentnog natoistu i drugosrbijanca za kojeg na izborima ne bi glasala ni rođena familija.
 
Vrh