Šta je novo?

Izbori 2024

I dalje guzve na biralistima, ko zna kad ce rezultati. Luda noc nas ceka, idemo!
 
Sve ukazuje na to da na nekim biralistima SNS smradovi namerno odugovlace da bi omeli narod da glasa.

Ali se nadam da ce medju glasacima protiv SNSa u tim redinama preovladati inat pa ce namerno da ostanu koliko god treba i glasaju, u inat smradovima.
 
Ja kad sam danas video red ispred mog biračkog mesta, bio sam siguran da unutra namerno odugovlače i sabotiraju, ali kad sam stigao na red, bukvalno je sve išlo brzo i kao na traci, baš mi nije jasno, verovatno su smanjili broj paravana za glasanje, ništa drugo mi ne pada na pamet.
 
Da, smanjen je i broj paravana u samoj prostoriji. U smislu, ako je ranije na nekom mestu bilo 4 mesta za zaokruzivanje, sada ima 2. Tako je bilo u PMFu - 4 biracke sobe (ucionice) rastrkane po fakultetu, svaka sa po 2 "kabine" (kartona) za zaokruzivanje. E sad, sto jes jes, ja se zaista ne secam koliko je zasebnih prostorija ranije bilo u PMF, da li vise nego sad. Dakle ne mogu da se setim da li je kapacitet birackog objekta PMF smanjen u odnosu na pre ili samo preraspodeljen u vise soba.


Mnogo jedu g... sa Kovidom, ocigledno manipulisu time kako im odgovara. Kada smo imali one idiotske nepoteebne izbore 2020, iako je Kovid divljao a 3 meseca ranije nas zatvarali, kad je doslo vreme za izbore, niko ga nije zarezivao 5% (cak ni smradovi iz Siznog staba). A sada kad je Kovid mrtav, glumataju neku predostroznost i rasturaju birace u XY soba pa kao ne daju vise od 1-2 osobe pa kolac palac...

Muljatori bre. Sve sto mogu iskoristice za svoje podlosti.
 
Prve procene na osnovi 1% glasova.
Edit: 1% biračkih mesta tj 0.26% obradjenog biračkog tela.
Screenshot_20220403-212829_YouTube.jpg
 
Poslednja izmena:
I dalje guzve na biralistima, ko zna kad ce rezultati. Luda noc nas ceka, idemo!
zasto kad biralista rade do 20h? Zar je moguce da od 20h do 21:30 ne moze da se zavrsi?
To nema ni na okupatorskim televizijama (N1, Nova)?
 
ово је на основу 0,26% обрађеног бирачког тела ако добро прочиташ
и то не узорак него офрље, заправо ничему не вреди.

1% biračkih mesta izvinjavam se.
Ispravljeno.

To je neka prva procena koju sam uspeo da nadjem na netu a i malopre su to pokazali na TVu.
 
Kada se to bude postovalo, a ne zatvarala na silu biracka mesta protiv zakona, onda cemo pricati koliki su debili ljudi koji dodju u 10 do 8. Osim onog malog broja koji ima opravdanje za to.
 
Pa dešava se da je sve onako kako su kladionice odredile i agencije, sumnjivo je što nema rez za BG!
 
Kako to da su ranijih godian sam stranke imale svoje rezultate vec do 22h, a danas nista?
Koliko smo mi daleko cak i od zemalja u regionu. Svo oni su u stanju da organizuju barem izbore kako treba.
Zar ne postoje zapisnici?

Republička izborna komisija (RIK) nije večeras saopštila preliminarnu izlaznost na predsedničkim i vanrednim parlamentarnim izborima održanim danas u Srbiji, na poslednjoj planiranoj konferenciji za novinare održanoj u zgradi parlamenta.

Posle sednice koja treba da bude u ponedeljak u 20 sati RIK će saopštiti preliminarne rezultate izbora a do tada neće držati konferencije za novinare.
To se nije dogodilo nikada od 2000. godine do danas, javio je reporter N1.
 
Vrh