Šta je novo?

Izbori 2024

Ja se danas prvi put vratio zbog velike gužve u hodniku škole, drugi put čekao oko 15 min... i vidim da nisam bio jedini koji se vraćao.
Primetio sam i da je ranije bilo 4 paravana na biračkom mestu, sada ima - 3....
Ljudi samo pristižu.


Ako je ovako u celom gradu, oni gube Beograd.
 
Najnoviji update, uspeo sam konačno da glasam pre 10 min, bilo je gužve samo na jednom od 5 biračkih mesta, danas su na svim bili redovi 30m.

Kako sam gledao kako su ljudi prevrtali one spiskove, na dovoljno velikom uzorku strana, moja subjektivna procena je da je bilo bar 70% potpisa po strani, a kad sam to prokomentarisao, devojčica koja radi tu mi reče za sada 1200 od 2000. Nije to loše, ali opet moj osećaj je da je izašlo više gledajući potpise.
 
Vratih se i ja upravo sa izbornog mesta na kome su bili i posmatraći OEBS-a koje su hranili slatkišima :)

Pogledao sam i ostala izborna mesta ujednačena je gužva.
 
19:48
IMG_20220403_194745.jpg
 
Pa dobro, neke je motivisalo to što su videli da izlaznost nije mala (za naše uslove i sređenost biračkih spiskova).
 
Incident se nastavio na društvenim mrežama.
Evo izjave dečka koji je izbio telefon Vučku i one devojke sa snimka.

Screenshot_20220403-195804_Samsung Internet.jpg
Screenshot_20220403-195822_Samsung Internet.jpg


Neki ljubitelji životinja očigledno i ako deluju kao sumnjive njuške.
Screenshot_20220403-195659_Samsung Internet.jpg
 
@Igor
Hvala sto si prebacio u odgovarajuću temu. Ja naišao na ove tviter izjave sasvim slučajno kad sam guglao da vidim snimak incidenta.
 
На мом бирачком месту у општини Врачар пре три сата такође леп одзив људи, али нису се формирале овако велике колоне, на страни где се оставља потпис одокативно по мојој процени између 50-60% људи је изашло да гласа. Иако Београд опет заостаје за републичким просеком, мислим да је велико интересовање и да су централне општине већински гласале за опозицију.
Биће тесно, надам се да ће се барем наш Београд ослободити вечерас !
 
Meni se cini da je izlaznost od 60% ipak niska za situaciju u kojoj smo (u g..vnima), mada opet razumljiva zbog lose opozicione ponude.
Opoziciona ponuda je jasno bila pod upravom stranaca, osim sacice suverenista.

Ni meni nije bilo lako da izadjem.
Ali razonovao sam ovako : "Hajde da unsemo barem malo nestabilnosti u sistem globalnog Zla"

Neki ljudi su pricali da nisu 20 godina glasali i sad da glasaju protiv zlocinaca (SNS).
CUdno da je opet tako niska izlaznost.
 

Ispred RIK-a postavljena ograda i raspoređena policija​

 
Obzirom na ovolike gužve, očekujem izlaznost 65%.
 
Joj, ova Nova, kad Moramo i njima zabrani ko i Pinku, onda ce i biti nesto od nas😃 No, necemo sad. Ne znam gde da gledam, ja po visegodisnjoj navici krenuo da kucam b92.net 🤣🤣🤣
 
Joj, ova Nova, kad Moramo i njima zabrani ko i Pinku, onda ce i biti nesto od nas😃 No, necemo sad. Ne znam gde da gledam, ja po visegodisnjoj navici krenuo da kucam b92.net 🤣🤣🤣
Ja kao robot ulazim svaki dan na b92.net, ostalo mi… Oni su sad veći propagandisti od informera.
 
Vrh