Šta je novo?

Izbori 2024

Ми смо потровали скоро сваки кутак Србије. Од чистих водених токова и акумулација нама је остало можда још Власинско језеро и нешто слива Старе Планине, барем онога што нису стрпали у мини хидроелектране.
А и то је опстало само зато што је тамо народ претрпео економски и демографски погром који је практично непрекидан од 1941е до данас.
 
Позитивна ствар из овог скупа о Олуји јесте што је доста обичног народа доведена тамо показала изразиту дозу неповерења у причу власти око Рио тинта.
Такође добар сигнал јесте и неслагање СПС са СНС. Мада и пацови увек први напуштају брод који тоне.
 

Cilj je rušenje predsednika Srbije Aleksandra Vučića.

U tome učestvuje i vrh Socijalističke partije Srbije (SPS), i sve strane strukture sa jednim jedinim ciljem: da sruše Vučića.


oh-ooh.gif


Šta je ovo, početak raskida?
 
Мој циљ је рушење система који је довео до укидања уставног суда и воље грађана, окупације Србије и њеног претварања у рудник.

А председнику желим да остане још мало на тој протоколарној функцији. Поента је да се збаци његова влада а он да остане на функцији председника и одаткле одговара за све злочине и велеиздаје које је починио.

Само на тај начин може доћи да трајнијих промена. Привођење грађанина Жвалавог без дана радног стажа није бог зна шта али хапшење велеиздајника на челу поробљене Србије - Е то је већ нешто.
 
Мој циљ је рушење система који је довео до укидања уставног суда и воље грађана, окупације Србије и њеног претварања у рудник.

А председнику желим да остане још мало на тој протоколарној функцији. Поента је да се збаци његова влада а он да остане на функцији председника и одаткле одговара за све злочине и велеиздаје које је починио.

Само на тај начин може доћи да трајнијих промена. Привођење грађанина Жвалавог без дана радног стажа није бог зна шта али хапшење велеиздајника на челу поробљене Србије - Е то је већ нешто.
Vucic je maloizdajnik, a veleizdajnik je zakopan u pozarevackom dvoristu.
 
Сјајно предавање кога занимају избори у УСА, од саме организације избора до прегледа по савезним државама
 

Ako vas zanima, dotična je Vučićeva. Mnogo je liberala na spisku SNS-a, nemojte da se pokolebate. Sada pokušavaju da uvale mapu Srbije bez Kosova, kako bi rasterali ljude i smanjili negativan stav o RT. Još ne može svako da komentariše i raskrinka ovo smeće. Srbija je zemlja gde neki jedva čekaju da se prodaju, zato ova zemlja propada. Najveći problem su potkupljivi ljudi.
 
Obe osobe koje deliš dele propagandu vlasti sa bezbroj lažnih naloga koji nijedan nema ime i prezime kao ni svoju sliku ali se svode na DB Nestorovića.
Moraš malo da probebereš na koga se ložiš inače završiš sa ovim drugorazrednim botovima.
 
Ne znam ko su oni, vidim da su napisali ono sa čim se ja slažem pa sam to i podelio. Pogledao sam im profile i nisam video nikakvu propagandu vlasti, ne znam na šta si tačno mislio?
 
Има људи који су ту да у другом ешалону терају воду власти на воденицу.
Циљ СНС у овом моменту је да смањи штету у својим редовима, пошто су сви СНС гласачи са села уплашени од ризика какав Рио тинто представља за њих. За разлику од послушника уцењених радним односом, сеоски гласачи СНС су ту из идеолошко-естетских разлога и нису чврсто везани. Има и доста СНС функционера трећег ешалона типа заменици председника мањих општи а који су против Рио тинта и рударења литијума лично, само тренутно нису храбри да то признају и чекају критичну масу.
 
Vrh