Šta je novo?

Izbori 2024

Dobro, ovo se desilo na Vozdovcu, a tamo su glasali za SNS...

Inace, ovde pola foruma kaci fotografije nekih radova tako sto fotografise dok vozi i nikom ne smeta, jedino ja ih napusim kurcem ako naletim.

Samo nek ide gas

1000008191.jpg
 
Inače, to je ova pinkuša:



Nakon nesreće mrtva ladna otišla na žurku, što su potvrdili mnogi instagram storiji, koji su u međuvremenu pobrisani. Ostao je skrinšot jednog:
Сатанизам чист.

Промил алкохола у крви - ако је толико имала - није тешка опијеност (у Британији може легално да се вози са 0,8) и нимало не утиче на свест; знала је тачно шта је урадила.
 
Poslednja izmena:
Bitno da je dete stabilno.

Inace, nema vise, nemoj Beki.

Sad ih jurim, dosta je bilo, pre neki dan je bilo poslednji put da mi je neko prosao ispred nosa dok sam prelazio ulicu na zeleno za pesake. I to je prvi automobil stao na crveno, a ovaj iza njega ga obisao i prosao kroz cisto crveno.

Od sad trcim za njima, vadim ih iz kola, bacam na pod, sutiram i zovem muriju.

Da moju cerku ne bi gazili sutra.
 
Država je zarobljena od strane mafijaške klike pod patronatom propalih udbaša. Ovde samo revolucija može stvoriti pravedno i normalno društvo.
Не, једино решење је БОЈКОТ. Ова мафија се може решити само БОЈКОТОМ уз мирољубиве шетње Теразијама викендом уз дозволу МУП-а. Насиље није решење борбе против окупације и криминала. То је оно што криминалци и желе, да их неко убија. Шта ће Брисел да помисли ако нападнемо људе који нам газе децу? То није законито. Време је да Тепићка оде на дијету пардон штрајк глађу од 2 дана. Јесмо ли сигурни да прегажено дете није издајник? Имам воцап чет у коме је потврђено да је мала Сорошева. Ја сам против ове мафије али не могу да се борим против ње ако је на протесту неко ко навија за Реал Мадрид
 
Сатанизам чист.

Промил алкохола у крви - ако је толико имала - није тешка опијеност (у Британији може легално да се вози са 0,8) и нимало не утиче на свест; знала је тачно шта је урадила.

Pa i da utiče, sigurno ti je stari pominjao actiones liberae in causa... Dakle isto je... Sudi joj se (trebalo bi) kao da je bila potpuno svesna.

Шта ће Брисел да помисли ако нападнемо људе који нам газе децу?

Sve im se tresu gaće oko Brisela.
 
Kako @Beki juriš automobile kad on samo da gas i pobegne? A i ne znaš ko može da ti izađe, i šta još nosi sa sobom u kolima... Nemoj da se junačiš mnogo, trebaš nam živ, a ne mrtav 🙂

Još kažeš ti ga vadiš i šutiraš na podu kao da je 1/1 šansa da će podela uloga biti baš takva 🙂
 
Dobro, ovo se desilo na Vozdovcu, a tamo su glasali za SNS...

Ne, taj deo Voždovca je protiv SNS-a u Vojvode Stepe, uostalom živim tu pa znam.
SNS pobeđuje zahvaljujući Ripnju, Pinosavi i Jajincima, te nam je vlast istih nametnuta, SNS ništa ne ulaže u urbani Voždovac, takoreći mrzi ga.

Mislim nebitno, s obzirom na tragediju koja se desila, ali ne volim kada neko svrstava Voždovac da je pro SNS, daleko je od toga.
 
Kako @Beki juriš automobile kad on samo da gas i pobegne? A i ne znaš ko može da ti izađe, i šta još nosi sa sobom u kolima... Nemoj da se junačiš mnogo, trebaš nam živ, a ne mrtav 🙂

Još kažeš ti ga vadiš i šutiraš na podu kao da je 1/1 šansa da će podela uloga biti baš takva 🙂
Ne boj se ti nista 😉😁
 
Kad tad će doći pred svačija vrata, na ovaj ili onaj način..


Inače, to je ova pinkuša:



Nakon nesreće mrtva ladna otišla na žurku, što su potvrdili mnogi instagram storiji, koji su u međuvremenu pobrisani. Ostao je skrinšot jednog:
Na zurci je bila pre nesrece. Zena jeste kr**** i treba da odgovara ali nemojmo bas preterivati.
 
Na zurci je bila pre nesrece. Zena jeste kr**** i treba da odgovara ali nemojmo bas preterivati.
Stigo nam je i objektivni Nebojsa Krstic Beobuilda da nam objasni.

1000008193.jpg


1000008194.jpg



1000008195.jpg


1000008196.jpg




Molim lepo, jako vam je do istine stalo svima.

Dobro, udareno je dete, ali i Marinika je udarila na pesackom, ona nije bila na zurci pre nego posle, da je N1 novinarka udarila, N1 ne bi izvestavao o ovome itd.

Sad je najbitnije da se iznese puna istina o celoj prici, to je kljuc, da li je na zurci bila pre ili posle, da li je imala 1,02 ili 1,03 promila i takve stvari.

Ajmo da se koncentrisemo na to i da ne preterujemo sa reakcijama!
 
Ne znam kakve to fobije imas ali ja da sam mislio da si bot ne bi ni ulazio u bilo kakvu procu sa tobom,
sa sns botovima kao i putinofiličarskim "briks" botovima ne ulazim u pricu jer je besmisleno...
Nemam fobije samo visegodisnje iskustvo na forumu.
medjutim drustveni razvoj kao celina na dugi rok bolje napreduje u uslovima kada postoji konkurencija sto je valjda i logicno (za ovih 12 god se na kljucnim mestima vrte jedni te isti ljudi uz dodatak nekih nebitnih pajaca koji dodju i prodju i sluze kao dekor) - isti je princip i kod trzista..
Ali mi nemamo monopol. Na izborima imas i previse opcija. To sto jedna pobedjuje ne znaci da ostale ne ucestvuju u razmeni politickih ideja (i delom su odgovorne sto ta razmena nije kvalitetnija, i pored toga sto gro te odgovornosti nosi vlast). I folksvagen prodaje najvise automobila pa to ne znaci da imaju monopol.

Malo si iskrivljeno iskoristio taj pojam da bi ga vezao uz 'empirijski i teorijski dokazano efikasnije funkcionisanje' i predstavio svoj stav skoro 'savrseno racionalnim'.
Elem da skratimo, motiv ljudi da podrzavaju monopol koji moze da se podvede pod racionalan je naravno da je njima licno on doneo dobro, na primer zaposlenje preko stranke njih samih ili nekog bliznjeg ako su prethodno bili nezaposleni - to kao sto smo videli ne moze narustiti ni ova inflacija koja je medju najvisima u evropi jer je njihovo stanje pre toga bilo 0...
To je opet banalizovanje tudjih motiva. Standard jeste realno veci za ovih 12 godina, nezaposlenost jeste pala, a sigurno nisu ljudi samo preko stranke dobijali poslove.

Inflacije jeste bila medju najvisim u Evropi ali je i realni rast. Takodje, i sa inflacijom se manipulisalo sa obe strane. 2022. kad je vecina okruzenja imala peak inflacije kod nas se slabo pricalo o tome, pa 2023. kad smo nekoliko meseci bili 2. i 3. nisi mogao da zivis od chartova koji to pokazuju (iako je nas peak bio nizi od nekih iz okruzenja koji su ga doziveli 2022.), i sada kada je opet 4.5 niko ne deli chartove vise, ali je aksiom da nam je inflacija bila medju najvisim u Evropi.
 
Stigo nam je i objektivni Nebojsa Krstic Beobuilda da nam objasni.

Pogledajte prilog 203196

Pogledajte prilog 203197


Pogledajte prilog 203198

Pogledajte prilog 203199



Molim lepo, jako vam je do istine stalo svima.

Dobro, udareno je dete, ali i Marinika je udarila na pesackom, ona nije bila na zurci pre nego posle, da je N1 novinarka udarila, N1 ne bi izvestavao o ovome itd.

Sad je najbitnije da se iznese puna istina o celoj prici, to je kljuc, da li je na zurci bila pre ili posle, da li je imala 1,02 ili 1,03 promila i takve stvari.

Ajmo da se koncentrisemo na to i da ne preterujemo sa reakcijama!
Pa dobro buraz ti slobodno lazi za internet poene, ako je poenta da treba budemo veci sns od sns-a.
 
@Beki

moram da se brinem jer ono malo što znam o tebi, parcijalno što sam dobijao kao info... nisi lik da se čovek usere u gaće kad te ugleda, nego da ti priđe i da te bratski zagrli i pomazi po kosici...

Bez želje da te vređam naravno, bolje upamti tablice i zovi policiju... 🙂
_____

Primetio sam da je ovo buraz prva srpska reč koja se drugačije piše od onoga kako se izgovara...

Piše se buraz a izgovara buras... 🙂 mislim sa beogradskim akcentom je to buras a ne buraz.
 
Iiii evo ga tekst o ovim govornicima koji će sutra biti u Loznici:
 
Primetio sam da je ovo buraz prva srpska reč koja se drugačije piše od onoga kako se izgovara...

Piše se buraz a izgovara buras... 🙂 mislim sa beogradskim akcentom je to buras a ne buraz.
Е, није...

Најпознатија таква реч је број 600: пише се "шестсто", а изговара "шесто". Зашто су лингвисти у овом случају одустали од принципа знају само они, а реално јер им је било кинки да имају једну такву реч :)
 
Mada, moram malo i ja budalastinama da se bavim, iako nisu budalstine, to buuuuraaas, treba zabraniti. Ako mi sin bude govorio buuuraaaaaas, roknucu se istog trenutka.
 
Iiii evo ga tekst o ovim govornicima koji će sutra biti u Loznici:

Tako funkcioniše politika, nema skroz čisitih i uvek ima umešanosti treće strane, biraš između 2 zla, jedno je manje drugo je veće.
Nikada nećeš naći savršenog i neukaljanog, to ne postoji.
 
Vrh