Šta je novo?

Izbori 2024

Tadic je iz CG, pa je, u odnosu na ostale, bio za primer, sloboda medija, fer izbori, posteno priznanje poraza. Nakon njega, bednik iz Srbije, koji je kupio diplomu i nakrao se para. Ovog, nakon Tome, ne vredi ni opisivati.
 
Ко год да се појави СНС машитерија ће га јако брзо провући кроз већ припремљену фабричку траку за компромитацију. Режимски медији се одмах ангажују, али и државне институције, гледају им се полицијски досијеи, забелешке све што се може употребити, гледа се и здравствени картон, видели смо да се гледају и СМС поруке, реално свакоме се може нешто наћи што се може преко медија устостручити, или чак изокренути па устостручити ако баше нема црних мрља. Затим следи и кошишћење опозиције, прво неких поткупљених тројанских коња да постављају клипове, а онда ће се самоангажовати и неки исрени опозиционари али ограничених погледа јер ће им сметати што је сувише националан или сувише грађански, или је сувише лево или десно па чак и сувише у центру, увек нешто некоме смета.

У преводу ко год се појави не сме се ангажовати много пре избора. Треба у старту ићи са лаганим припремама терена а тек у финишу конкретно истицање неког новог др Мијића који сад неће бити окренут чисто локалпатриотски већ шире. Краћа кампање дефинитивно значи тежи посао, али и мање простора за ефекте топлог зеца.
 
ja se nesto ne secam da je tadic pri kraju bio kao za slobodu medija (mislim ne moze da se uporeduje u odnosu na danas). mozda gresim ali secam se da je onaj debeli ivan ivanovic ugostio i vucka i tomu grobara bash na kontu toga sto nemaju pristup medijima
 
ja se nesto ne secam da je tadic pri kraju bio kao za slobodu medija (mislim ne moze da se uporeduje u odnosu na danas). mozda gresim ali secam se da je onaj debeli ivan ivanovic ugostio i vucka i tomu grobara bash na kontu toga sto nemaju pristup medijima
Koliko puta su Toma i Vucic bili kod Olje, a koliko puta je ona driblala Tadica bez milosti? Jedan primer, a ima ih mnogo.
 
Nek okaci neko klip ukljucenja u dnevnik rts sa mitinga sns dok su bili opozicija, ne mogu da nadjem na yt trenutno
 
ja se nesto ne secam da je tadic pri kraju bio kao za slobodu medija (mislim ne moze da se uporeduje u odnosu na danas). mozda gresim ali secam se da je onaj debeli ivan ivanovic ugostio i vucka i tomu grobara bash na kontu toga sto nemaju pristup medijima
Memorija te izdaje...
 
to je apsolutno nebitno
U kontekstu toga kakvi paceri i amateri su pojedini visokorangirani predstavnici,
dakle ako znas da su ovi na nivou gestapo-a onda im ne serviras bas na tacni stvari koje mogu upotrebiti protiv opozicije...
...kao onomad kad su onog bastaca uvatili sa lovom visom od dozvoljene za prelazak granice
 
Далеко од тога да је стање у медијима било сјајно у ДОСовско време али када га поредимо са овим пре 2000 или овим после 2012 ја би реко да је ипак било сјајно.
Ај да се мало коригујем, није баш да је пропало 2012, неких пар година након доласка СНС на власт је било пристојно, а онда је почело да буде све горе и горе. Кулминирало је продајом Б92 и Прве, а и после тога ишло на све горе тако да је сад можда и најгоре.
 
Pa bilo je prostojno tacno do momenta dok narod na izborima 2014. nije dao apsolutnu vlast žvali to jest preko 50% poslanika samo za sns (stvar koja nije bila viđena jos od pocetka 90tih godina kada je u toj ulozi bio slobin sps), tu počinje strmoglavi pad...
 
Nisu stigli da usavrše kao što su ovi danas. Ovi su otkupili sve medije i dodali nove u svom vlasništvu. Nije lud Vučić, zna šta narod želi da čuje i kako. Stariji ljudi pogotovo u manjim mestima ne koriste internet.
 
Nisam mislio na emisiju kod ivana (iako sere na ovom podkastu jer se svi secamo koliko su ovi bili po medijima onda), vec ono prvo...

Al odlicno da se podsetimo pocetka sunovrata, pogle samo tu debilnu blago teleću facu - i da jedan narod u njemu moze videti svog vođu...
 
mislim da ono sto sam rekao i dalje stoji, a mariks je to najbolje objasnio, nestalo im vremena
 
mislim da ono sto sam rekao i dalje stoji, a mariks je to najbolje objasnio, nestalo im vremena
Sta je neko hteo ili nameravo a nije realizovao je nebitno, bitno je ono sto je bilo...
...a bilo je to da su i pre nastanka sns-a bili prisutni na svim televizijama sa nacionalnim frekvencijama (sećam se i tome onako retardiranog i pogubljenog) kod sanje na pinku kako ne razume ni sta one pricaju ni o cemu, da ne pricamo o najgledanijim emsijima tipa utisak ili na rts-u,
sve ono sto je sadanjoj opoziciji vec skoro 10god apsolutno nedostupno...
 
pa bash u ovom klipu prica ivan ivanovic (ako si poslusao ceo) da nisu nigde mogli da se pojavljuju dok ih on nije zvao. i da ta "zabrana" je dosta dolazila fiktivno od random ljudi
naravno da ovo danas je tamnica, ali nije se desilo kao odjednom, imao je odakle da prepise kao i za dosta stvari... mislim meni je brnabicka isti cvetkovic...
 
Молим вас све да ме извинете за нешто дужи пост. Остао сам дужан неколико одговора разним драгим колегама, а и дуже време ми је свашта нешто на памети.

Александар Вучић је кампању за градоначелника Београда водио и преко Студија Б, где је био гост у разним емисијама. За оне који се не сећају, једна емисија је почела тако што се он налази са водитељком на улици иза тадашњег градилишта „Рајићева ТЦ“, паркира ауто намерно непрописно, као што то увек и чини. Затим, кад су већ код „тих ствари“, лежерно наводи како уопште не плаћа ни Инфостан (наравно за ОНАЈ стан који је добио од државе), јер НЕЋЕ. Онда, наравно прелази улицу куда му се ћефне. Опет, моја жена је први пут изашла на изборе, када је видела почетак интервјуа несрећног Саше Јанковића, где он неинсценирано обилази скоро 100 метара, да би на рандеву са водитељком дошао преко пешачког прелаза.

Шта хоћу да кажем?

Овде се систематски народ васпитава, и охрабрује, да се сналази. КОМБИНАЦИЈА је главна реч. Возачи паука паркирају на сред тротоара (или коловоза), док чекају бурек. Конобари износи кесе бесплатних ћевапа комуналцима свако јутро, да би аутићи за доставу стајали испред локала. Колега који је управо тешко повредио ногу, потпуно блазирано каже "не могу данас на снимање, јер је дежурна "Бањица", тамо не знам никог". Полиција изводи коње са Бановог Брда да се истоваре, и оставе нам снажну поруку.

1717753558141.png


1717753577865.png


И онда се питамо, зашто тај народ већински не гласа против власти. Па зашто би?

Зато да би им неко, не дај боже, забранио увоз евро 3,4,5 гробова? Кладионице? ПУШЕЊЕ? Ју ју ју. Пу пу, далеко било. Помери се с места.

Народ већински хоће да буде као Мића Совтић, који се хвали да је Краљ Дорћола који живи за то да је** педере као што је Лазовић. Такви овде најбоље пролазе, улазе у легенду, одводе најбоље рибе, паркирају кочије тако да сви морамо да их видимо и заобилазимо, док им се дивимо.

Више нас је Совтић wannabe-ja, него Милић wannabe-ја. Вазда било. Само чекамо да се појави неки Милић, да га утучемо оним гуменим чекићима, као веверице које искачу у луна парку на оној игрици.
 
pa bash u ovom klipu prica ivan ivanovic (ako si poslusao ceo) da nisu nigde mogli da se pojavljuju dok ih on nije zvao. i da ta "zabrana" je dosta dolazila fiktivno od random ljudi
naravno da ovo danas je tamnica, ali nije se desilo kao odjednom, imao je odakle da prepise kao i za dosta stvari... mislim meni je brnabicka isti cvetkovic...
Pa imao sam i vise nego dvoljno godina tada a u medjuvremenu nisam imao amneziju pa da treba debeli ivan da mi prepricava sta je tada bilo (a i to nije bilo bas tako davno) uostalom verovatno se mogu i na youtube naci emsije...

A ako ti je brnabicka ista cvetkovic onda si ti bas bio mali tada ili si se tek rodio,
cvetkovic je bio jedan obrazovan i vapsitan covek, tih i povucen za razliku od priproste i bezobrazne kalašture bez ikakvog formalnog obrazovanja koja ne moze ni prosto prosirenu recenicu da sastavi!
stoji da se nije ni zasta pitao vec je morao da radi kako se tadić, dačić i dinkić dogovore...
 
Vrh