Šta je novo?

Izbori 2024

Ову лаж лајкује Вучко а БС (на врхунцу њихове популарности) му се скоро једини одазвао за његове прве акције.

Биће да је БС остао на истој позицији а Вучко је данас у коалицији под вођством онога који је хтео да уклони 5. паркић и који је хтео Звездарску Шуму да посече. Срећа па је ту баш тај БС да вас подсети одакле ово све:


2010а а стихови као из 2024е. Све исто до детаља.
Pa ne bih bas rekao da je laz, Imam dosta poznanika u tim krugovima tako da ono, ne znam sta bih ti rekao. BS kao BS vise ne postoji, Skabo je prso covek. Jednu "politicku" pesmu nisu izbacili skorije, vec neke gluposti o religiji i kosovu. Msm ocekivano - matori su treba zaraditi za hleb, a od repa hleba nema.
 
A ti glasaš zbog dabrice i grbovića samo?
Pa onda druže samo lagano, nemoj ni da se cimaš do biračkog mesta, za tebe je izgleda sve ok...

Mene bas briga za sve njih skupa, meni ne odgovara ovaj šljam i najgori talog koji upravlja državom na svim nivoima plus što bi opet hteo da se vaspostavi smenjivost vlasti koja je 2012. ukinita!

Eto i odgovora zašto bi se iz evrope (za ameriku i da ne pricamo) neko cimao zbog stanja vlasti i demokratije u srbiji, pa kad je još uvek većini njenih stanovnika to stanje ok i podnošljivo - dobro je i njima svima (jedino se intervenise kad ovi preteraju sa proizvodnjom droge pa se to prelije tamo npr)...
Ne glasam zbog njih. A glasam za njih iako ne mogu biti dalje od mojih stavova. Ceo zivot glasam protiv. Minimum ocekivanja je da sekta ne krade. Pa ako ih je vise, jbg, sta sad, pomiricu se s cinjenicom da vecinu punoletnih gradjana drzave Srbije mogu okarakterisati kao bolide

Najmanji sam ja problem opozicionim liderima

Pocinjem da zvucim kao Beki i MC, odjavljujem se
 
Ову лаж лајкује Вучко а БС (на врхунцу њихове популарности) му се скоро једини одазвао за његове прве акције.

Биће да је БС остао на истој позицији а Вучко је данас у коалицији под вођством онога који је хтео да уклони 5. паркић и који је хтео Звездарску Шуму да посече. Срећа па је ту баш тај БС да вас подсети одакле ово све:


2010а а стихови као из 2024е. Све исто до детаља.
Ostali na istom:






Svi su nasli sebi neku sinekuricu
 
Pa ne bih bas rekao da je laz, Imam dosta poznanika u tim krugovima tako da ono, ne znam sta bih ti rekao. BS kao BS vise ne postoji, Skabo je prso covek. Jednu "politicku" pesmu nisu izbacili skorije, vec neke gluposti o religiji i kosovu. Msm ocekivano - matori su treba zaraditi za hleb, a od repa hleba nema.
Oni su svojevremeno bili jasno za Kostunicu i jasno protiv Djindjica i Tadica. Mislim da su na tim ideoloskim pozicijama i danas.
 
Oni su svojevremeno bili jasno za Kostunicu i jasno protiv Djindjica i Tadica. Mislim da su na tim ideoloskim pozicijama i danas.
Ma koga briga sta je bilo pre 25 godina. Sad su na ideoloskim pozicijama SNS-a i grabe lepe pare od izmisljenjih projekata ispod ruke i tako to :)
 
Svašta… kao da pravdaš zanokticu da nije formalno bila vlast otkad se pojavila.
Nema tu nekog pravdanja, samo cinjenice.

Ta tupava fraza koja se stalno ponavlja ‘30 godina proslo a isti ljudi ma vlasti’ je em defetisticka em vrlo netacna.
2000-2005 su zlatne godine srpskog repa. Manje više sve što je nastalo tad, dobilo je kultni status, i nije mnogo kaskalo za svetom. Tišinčina je nastala tad, da, ali i van toga imali su (BS) dobre singlove/albume. Promenom režima su od borbe protiv sistema, došli da su parohijski dom.
Sad sam poslusao par pesama, dooooosadno.
Dobar rep su Woodoo Popeye i Cache & Djavo, to je nesto originalno i neobicno, duhovito.
Ovi BS smaraju do bola, milion puta vidjeno.
Nije bas BS milion puta vidjeno (bar u svoje vreme ije bilo) ali je daleko od nekog zlatnog doba srpskog repa.

Realno Mimi Mercedez sama nosi u zubima sve nabrojano.
 
И шта се конкретно може урадити против тих мућкања са пресељењем гласача?
 
Ako ti je Šarović relevantan i to jedino jer zna Radikalski mozak ne zbog svog intelekta već jer je i sam bio tamo do skoro, onda imaš gadan problem sa percepcijom politike.
Nudio se opoziciji ali su ga svi sa razlogom odbili. Ne treba prihvatati radikalčine preletačeviće, mesto im je na đubrištu istorije kao i SPS-ovcima.
 
Бољи је кандидат од Воје Дражиног унука за тзв. десно крило.
 
Ako ti je Šarović relevantan i to jedino jer zna Radikalski mozak ne zbog svog intelekta već jer je i sam bio tamo do skoro, onda imaš gadan problem sa percepcijom politike.
Nudio se opoziciji ali su ga svi sa razlogom odbili. Ne treba prihvatati radikalčine preletačeviće, mesto im je na đubrištu istorije kao i SPS-ovcima.
Čist primer Jerković
 
Ne glasam zbog njih. A glasam za njih iako ne mogu biti dalje od mojih stavova. Ceo zivot glasam protiv. Minimum ocekivanja je da sekta ne krade. Pa ako ih je vise, jbg, sta sad, pomiricu se s cinjenicom da vecinu punoletnih gradjana drzave Srbije mogu okarakterisati kao bolide

Najmanji sam ja problem opozicionim liderima

Pocinjem da zvucim kao Beki i MC, odjavljujem se
Sekta će da krade 100%, pa šta očekuješ od takvih imbecila da će biti fer?
Na građanima je da im masovnim izlaskom (i naravno glasanjem za smenu vlasti) maksimalno otežaju krađu jer su njihove mogućnosti ipak ograničene i lako mogu da se anuliraju masovnim izlaskom...
Podsetiću, apsolutni cilj je smena ove sekte i ponovno uspostavljanje smenjivosti vlasti kao preduslov da se koliko toliko zauzda svaka naredna vlast...
...i to zavisi od samih građana koliko je njima stalo do toga

Opozicija osim ovoga što već radi i ne može ništa epohalno drugacije da uradi takva kakva je - a takva je upravo zbog 10+ godisnjeg delovanja sekte i odvratnog šljama koji je politiku i uplitanje u istu ogadio svakom iole normalnom i ostvarenom čoveku - dakle ako hoćemo nova i "normalnija" lica, prvi korak je smena sekte...
 
Čist primer Jerković

Jeрковић је обрнуо цео круг, кренуо из ДСС, па прешао у Г17+, па био међу оснивачима СНС, па прешао у радикале, па после изашао са покојним генералом Делићем, и коначно ушао у парламент лажно се изјашњавајући да је Буњевац, као део коалиције НАДА у коју се сада уздамо да ће као да ојача. Чак је прошле године учествовао и у протестима Србија против насиља, а Милоша Јовановића је оптуживао да сарађује са Вучићем.
 
Opozicija osim ovoga što već radi i ne može ništa epohalno drugacije da uradi takva kakva je - a takva je upravo zbog 10+ godisnjeg delovanja sekte i odvratnog šljama koji je politiku i uplitanje u istu ogadio svakom iole normalnom i ostvarenom čoveku - dakle ako hoćemo nova i "normalnija" lica, prvi korak je smena sekte...
баш напротив, имамо масивно организовање грађанског активизма и обичне људе који крећу да се баве политиком иако немају никакве ресурсе баш зато што опозиција ништа не ради. Малтене свака масовна иницијатива која је успела у протеклих 10 година дошла је од обичних људи који не добијају паре из буџета. Част малим изузецима у виду ситнијих еколошко-левих странкама у оквиру већих коалиција али све иоле велике странке са укорењеним позицијама, искуством и ресурсима треба или да се пробуде и крену да се боре за конкретне ствари са конкретним делима или да се повуку из политике.
 
Каква хрпа глупости о Београдском сидикату је овде написана. И треба увести затворску казну за коришћење термина "косоварење".
 
Vrh