Šta je novo?

Izbori 2024

Zamisli tek Ameriku, predsednik lik koji je u vlasti od '73 ccc.

Zavisi kako racunas :)
U stvarnosti, ne racuna se period od 2000. do 2012., iako su crveni bili u vlasti. Zuti su imali primat.

Znaci nije 33 godine... realno je da racunamo od 1987. kad je pao Stambolic, minus ovih 12 godina. Dakle 37-12=25 godina crveno-crno-presvucenih.
1709633523482.jpg
 
Шта тек рећи од 1945. до 1980. малтене иста екипа на власти.
 
Zavisi kako racunas :)
U stvarnosti, ne racuna se period od 2000. do 2012., iako su crveni bili u vlasti. Zuti su imali primat.

Znaci nije 33 godine... realno je da racunamo od 1987. kad je pao Stambolic, minus ovih 12 godina. Dakle 37-12=25 godina crveno-crno-presvucenih.
Pogledajte prilog 191898
Жути су били на власти 7 година: 2001.-2004. и 2008.-2012. Од тога у првом мандату уз пуно мањих сателита, а у другом уз СПС.
 
Жути су били на власти 7 година: 2001.-2004. и 2008.-2012. Од тога у првом мандату уз пуно мањих сателита, а у другом уз СПС
Plus nikad nisu imali apsolutnu i neprikosnovenu vlast kao ovi vec 10 godina sto imaju...
 
Zavisi kako racunas :)
U stvarnosti, ne racuna se period od 2000. do 2012., iako su crveni bili u vlasti. Zuti su imali primat.

Znaci nije 33 godine... realno je da racunamo od 1987. kad je pao Stambolic, minus ovih 12 godina. Dakle 37-12=25 godina crveno-crno-presvucenih.
Pogledajte prilog 191898
Pa nije bas isto ni 90. i sad. Radikali nisu bili konstantno blast a i kad su bili bili su koliko i SPS sa Tadicem. Mislim cela ta prica 'isti ljudi su opet na vlasti' je glupava.
 
Svašta… kao da pravdaš zanokticu da nije formalno bila vlast otkad se pojavila.
 
Poslednja izmena:
Seselj nikada nije imao vlast u Srbiji, a Vucic je dograbio vlast sa programom, koji je potpuno razlicit od seseljevsko-radikalskog.
 
Imamo i BS koji je za bojkot jer im je glavni motiv bavljenja politikom bio kontriranje DS-u.
Najbolji momenat mi je bilo prozivanje BS bojkot sistem te laže ekipe od strane mladih DSS-ovaca koji su ih prozivali da su se prodali vlasti jer bojkot ide u korist ostatku SNS-a na vlasti.

Pola BS je u SNS. Ili saradjuje sa njima 😂😂
 
Prvi album je baš dobar, kultni. Ali šire mase ih znaju tek kad su krenuli sa više političkim temama, a te pesme im nisu na nivou Tišinčine.
 
Koja npr pesma je dobra ?
Ja sve sto sam cuo, dosadno i predvidljivo ubi boze.
I reci i muzika.
 
2000-2005 su zlatne godine srpskog repa. Manje više sve što je nastalo tad, dobilo je kultni status, i nije mnogo kaskalo za svetom. Tišinčina je nastala tad, da, ali i van toga imali su (BS) dobre singlove/albume. Promenom režima su od borbe protiv sistema, došli da su parohijski dom.
 
Koja npr pesma je dobra ?
Ja sve sto sam cuo, dosadno i predvidljivo ubi boze.
I reci i muzika.
Pa ceo prvi album. Dolazi sindikat, Samo jedan život, Divljina, Slatke male maloletnice, BS BS, Na bojnom polju, Duga je ulica, Znaj, Zalazak trećeg sunca, Plejersko ponašanje... Ali te pesme se slabije znaju (osim Divljine) jer tad nisu bili mejnstrim.
 
Pola BS je u SNS. Ili saradjuje sa njima 😂😂
Ову лаж лајкује Вучко а БС (на врхунцу њихове популарности) му се скоро једини одазвао за његове прве акције.

Биће да је БС остао на истој позицији а Вучко је данас у коалицији под вођством онога који је хтео да уклони 5. паркић и који је хтео Звездарску Шуму да посече. Срећа па је ту баш тај БС да вас подсети одакле ово све:


2010а а стихови као из 2024е. Све исто до детаља.
 
Poslednja izmena:
Али разумем вас. У људској је природи да у стању очаја и безнађа искреира бајку о добром који ће да се бори против зла.

Е сад, то што постоји зло, другу страну не чини добром, посебно што је друга страна кад је имала својих 5 минута била исто то зло.
 

Занимљива расправа. Да ли се очекује повратак Шаровића у активну политику на градском нивоу? Он је конкретнији кандидат за десницу од нпр. Воје Дражиног унука упамћеног као једног од најгорих градоначелника.
 
Pa ceo prvi album. Dolazi sindikat, Samo jedan život, Divljina, Slatke male maloletnice, BS BS, Na bojnom polju, Duga je ulica, Znaj, Zalazak trećeg sunca, Plejersko ponašanje... Ali te pesme se slabije znaju (osim Divljine) jer tad nisu bili mejnstrim.
Sad sam poslusao par pesama, dooooosadno.
Dobar rep su Woodoo Popeye i Cache & Djavo, to je nesto originalno i neobicno, duhovito.
Ovi BS smaraju do bola, milion puta vidjeno.
 
Vrh