Šta je novo?

Izbori 2024

Moj Radule komšija sa Zvezdare se jadan ne pita ni u svojoj zgradi, a kamoli nešto više.
Ма шалим се мало. Хоћу да кажем да та нова десна коалиција треба да однесе превагу над Нестором, или да и једни и други буду испод црте.
 
Koaliciji "Srbija protiv nasilja" nije prihvatljivo da beogradski izbori budu 28. aprila, jer do tog datuma ne mogu da se obezbede uslovi za slobodne i fer izbore, izjavio je za N1 Miloš Pavlović iz Narodnog pokreta Srbije.

Tradicionalna kampanja opozicije, trivijalna razglabanja oko gluposti, umesto da se fokusiraju na prevođenje dela Vučićevih glasača i animiranje apstinenata... Još kad krene loženje po tviteru, ima do izbora da misle samo o podeli funkcija. I tako do izbora, a onda sledi šamar otrežnjenja.
 
Ne znam kako da vam kazem, a da se ne ponavljam, ali da bi se svi ujedinili, da bi prisli i desnicari, da bi prisle i javne licnosti... treba SPN da se ocisti i da izbaci licnosti koje ga cine neprivlacnim mnogima tj. pre svega i prvo treba da se skloni... znate ko.
 
Ne znam kako da vam kazem, a da se ne ponavljam, ali da bi se svi ujedinili, da bi prisli i desnicari, da bi prisle i javne licnosti... treba SPN da se ocisti i da izbaci licnosti koje ga cine neprivlacnim mnogima tj. pre svega i prvo treba da se skloni... znate ko.
Ne znam kako da ti kazem, a da se ne ponavljam, ali to se neće desiti...

Da bi se to desilo mora prvo žvala i njegov režim da padnu, jbg
 
Nije isključeno da obe MI kolone ostanu ispod crte. Da su ostali zajedno, imali bi i više nego što su sada uzeli. Ono što je sigurno je da glasači Mi ne podnose dramosera. Na prvi pogled deluje da ostanak te dve liste ispod crte odgovara AV, ali nije baš tako. Šta to u stvari znači? Pa ako desna kolona uspe da se okupi u širu koaliciju, a tu ima poprilično kvalitetnih pojedinaca, onda svi ti glasovi ispod crte ovog puta ne rade samo za dramosera, nego podjednako rade i za dve opozicione kolone ako je približno 50-50. To znači da u relativnom smislu, SPN može da ima i više mandata, čak i ako po meni očekivano posle svih dešavanja uzme manje glasova apsolutno, ako ove dve MI ne prođu! Ključ je da se desni centar ujedini, nadam se da će razumeti ozbiljnost situacije.

Najmilije u celoj priči mi je što je onaj Jerković izduvao...
 
A sta bi se desilo da ga odje*******u svi?

Dodju, Cuta, Aleksic... cela ekipa ta i kazu - sklanjaj se. I?

Kad je neki miting, mora da bude dobar povod da se skupi veci broj gradjana. Kada je neki random miting SPN-a, bude 500 ljudi. Znaci da Djilas nema verno clanstvo za takve akcije.

Jel sprecio kradju izbora, vezama, uticajima, velikim brojem kontrolora? Nije.

Ne sluzi nicemu, cao zdravo.

Desice se ako ostali iz SPN-a zele da se desi. A ako ostali iz SPN-a ne zele to da se desi, onda je pitanje da li ih treba podrzavati.
 
А можемо о градским изборима на теми о њима?
Него шта мислите, да ли ће нова републичка влада чекати да прођу поновљени градски избори?

Што се тиче Ђиласа, тужна истина је да у коалицији СПН само ССП и ДС имају одборе по свим општинама града Београда, а таква инфраструктура је значајна за изборе. Боље да се отарасе Павла Грбовића, Зеленовића и Микетића, такви аматери више растерују гласаче од Ђиласа.
 
Desice se ako ostali iz SPN-a zele da se desi. A ako ostali iz SPN-a ne zele to da se desi, onda je pitanje da li ih treba podrzavati.
ma jok treba podržati ostanak na vlasti žvale i šapića?
po principu naljutio se pop na selo pa odseko sebi onu stvar lol..
svaki mesec ostanka na vlasti ovog šljama je ogromna šteta za društvo u svakom pogledu al ok neko je spreman i na to samo da zaebe riđeg...

Ovo je kako mali perica zamislja politiku, cuj dodju ćuta i aleksić...(kraj vica)
 
Ja nemam sta da zamisljam, imam crno na belo rezultate sta se desi kada dodje Djilas.
 
Jbg ili on ili šapić (žvala i radikali),
ja tu biram riđeg... na par meseci pred izbore (i to ponovljene) svaka dalja priča je besmislena osim one da li hoćemo da smenimo ovu bagru po svaku cenu ili ne
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: h2o
Ima vremena do izbora da se skloni ridji. Kada bude krenula zvanicna kampanja, budu proglaseni kandidati... onda ide podrska njima kakvi god da su.

Do tada, ima da ih pljujem za sve pare i nadam se da cemo imati normalne kandidate.
 
Slobodno ih pljuj na radost šapića i radikalske mašinerije obzirom da smo vec uveliko u kampanji...

A ovi ce izgleda da gadjaju nedelju kraj aprila pred praznike, pucaće bukvalno iz svega sto imaju
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reagovanja: h2o
Ima vremena do izbora da se skloni ridji. Kada bude krenula zvanicna kampanja, budu proglaseni kandidati... onda ide podrska njima kakvi god da su.

Do tada, ima da ih pljujem za sve pare i nadam se da cemo imati normalne kandidate.
Sta znaci da se skloni ridji? Sta su tacke koje bi to sklanjanje podrazumevalo?
 
Slobodno ih pljuj na radost šapića i radikalske mašinerije obzirom da smo vec uveliko u kampanji...

A ovi ce izgleda da gadjaju nedelju kraj aprila pred praznike, pucaće bukvalno iz svega sto imaju

Oва ба*** се неће склонити без улице и то потписујем, сви избори и услови су фарса. Потпуно је небитно шта народ жели они се неће одрећи фотеље док не буду физички уклоњени са ње кроз стварну народну револуцију. Извештаји ЕУ, шетње по Теразијама и изборни порази су само отежавајуће околности али њих се то не тиче, то је криминални шљам који ништа осим батина не разуме и не поштује
 
Oва ба*** се неће склонити без улице и то потписујем, сви избори и услови су фарса. Потпуно је небитно шта народ жели они се неће одрећи фотеље док не буду физички уклоњени са ње кроз стварну народну револуцију. Извештаји ЕУ, шетње по Теразијама и изборни порази су само отежавајуће околности али њих се то не тиче, то је криминални шљам који ништа осим батина не разуме и не поштује
U načelu se slažem a sa poslednjom konstatacijom sam potpuno saglasan...
Međutim ja sam mislio na grad Beograd, tu ocigledno postoji šansa čim je baghra morala na ponovljene izbore što znači da nešto (spolja) ne štima (inače bi glat napravili većinu)...
Republika je već druga priča i tu će biti ili revolucijom na ulici ili implozijom same bagre
 
Vrh