Šta je novo?

Izbori 2024

Suzavac je opšti pojam, može da bude bilo šta. Koliko se ja razumem, CS gas deluje slabije na životinje dok na ljude može ostaviti trajne posledice u većoj koncentraciji, a suzavac na bazi bibera deluje jednako na sve.

Drugi deo posta je trebao da bude link koji je Duleja već postavio.
 
Postavljam i jutrošnju razmenu mišljenja moje generacije (1960-70), ovo je jedan thread.

Darko:
Mnogo mojih Fb prijatelja je nešto antiprotivno spram ovih protesta, nešto im se ne sviđa što su i nasilni i koješta. Pa da ih podsetim: to kad hiljade ljudi mirno i dostojanstveno šetaju gradom nedeljama smo već imalli i znamo kako se to završilo - tako što je gurnulo još jedan veliki broj ljudi u apatiju.
I jeste, ima ovde gomila ubačenih pandura u civilu, DB-ovaca i svega, ali ipak većinu čine današnji mladi, vaspitavani od 2000-te u opštem srozavanju i nipodaštavanju civilizacijskih i društvenih vrednosti od strane apsolutno svih stranaka u Srbiji. Dakle, razmaženi autsajderi, naučeni da sve može i ništa ne mora, željni svega sad i odmah i svesni da se to u ovoj i ovakvoj Srbiji postiže jedino silom. I da se razumemo, ne čini ih to lošim, oni su prosto direktan proizvod svih televizija pink i svih kurira kombinovanih sa polu-kriminalcima i polu-političarima koji vladaju ovom zemljom već nekoliko decenija, a za koje smo opet krivi mi, a ne oni.
Nema nikakvog mesta čuđenju, svi smo dobro znali kakve generacije izrastaju u društvu i državi bez ikakvih moralnih i ljudskih normi. E sad je taj čir izgleda pukao i klinci traže svoj deo moći na jedini način koji znaju - silom. Ko će od političkih činilaca i kako uspeti da taj bes kanališe u svoju korist je pitanje od milion dolara. Ja nisam optimista.

Vladan:
Meni ne smeta šorka. Smeta mi skoro očigledna upotreba krajnje desnice kao predvodnika šorke. Teško će ih zauzdati bilo ko kada ovo prođe.

Darko:
Druže, a jel’ ti smetalo 2000-te kad su se vođe navijača tukle za nas? Veljini čačani, sve fini momci? Plus, ovo što radi Vnogo i ekipica oko njega, malobrojna, ili oni koji prvo bacaju kamenice na pandure, pa kad ovi krenu zajedno s njima tuku demonstrante, to je direktno služba, specijalne jedinice. Nikako ih ne treba poistovetiti sa nekoliko hiljada klinaca koje potisnu niz bulevar, a oni se posle petnaest minuta vrate i tako celu noć. Njih ne vodi niko osim njihovog unutrašnjeg besa.

Vladan > Darko: da ti kažem: Velja Kiwi mi je smetao oduvek. Nisam veverica pa da ne znam da se u svakim protestima instrumentalizuju “navijači”, a ovo za besne klince si možda u pravu. S tim što se bojim da im ne dođe neki “ideolog” da ih malo upregne.

Ivan > Darko: Bio sam tamo i nisam video mnogo toga koherentnog. Naprotiv.

Darko: Ja i pričam da tu nema nikakve ideje. Jesi li čuo neke zahteve ovih demonstranata možda negde? Nema i neće ih ni biti, ovo je čista eksplozija besa jedne sje*******ane generacije. Ma šta jedne, nekoliko... vama možda još nije jasno, ali njima savršeno jeste, neuporedivo su brži od nas - korona je bitno promenila stvari, nema više poslova na kruzerima, uskoro više neće moći ni da dođu u Nemačku da peru dupeta babama i dedama, jedino što im ostaje su pelene u juri za sto evara ako imaju sreće ili da diluju dop.

Peđa > Darko: Ta desnica je za današnju luk i voda. Ovo su fašisti.

Darko > Peđa: Ajd se ne gađamo velikim rečima. taj vnogo, levijatanci, milica zavetnica... svi bi oni bili i levičari, komunisti, trockisti, građanisti, ma i soroševci - samo da im se tako naredilo. oni prosto rade svoj posao. ta desnica tad je zaista bila desnica, jedan kosta čavoški je bio iskreniji desničar od svih ovih. ovi sad samo služe da ima neko desniji od SNS, pošto plašenje radikalima više ne radi.

Peđa > Darko: Jasno je to samo jedna je Milica, a mnogo je sledbnika koji nisu na spisku DB-a. Sećam se desničara, skinhedsa i sl. od 1990. naovamo. Ovi s početka priče ne bi mogli da se kvalifikuju za nacionalistu, ako me razumeš. Decenije rada na više generacija. Otišlo je to duboko. Klinci su konzervativniji i skloniji mržnji od nas starijih.

Darko > Peđa: Ne slažem se. Sledbenici nisu krivi što je nas usmeravala DS, GSS pa na kraju i taj SPO u koje oni danas više, opravdano, nemaju poverenja. Okreću se nekim novima, a jedini novi su Milice i Levijatani.



Vesna: Slažem se, ipak nipošto ne zaboraviti vrlo očigledne debeove paramilitarne snage za preusmeravanje pažnje i ciljeva, a gledajući (uz mnogo replay-a) snimke i uz iskustvo koje imam, ovih janičara ima nezanemarljiv broj. nisu svi ni svesni da su instrument, oni izbacuju gnev koji ih davi 24/7, ali vođe huligana znaju za koga i šta rade. tako da... ne znam. začaran krug - ko smisli kako ga pokidati ima od mene 7 dana roštiljanja.
Dok niži rangovi državnih narko-huligana napadaju policiju, vođe tuku građanski orijentisane demonstrante.

Darko > Vesna: Jesi videla ono sinoć, 15-tak likova se pola sata zaleće na kordon, razvaljuje zaštitnu ogradu, baca flaše, kamenice, baklje... i nikom ništa, a onda policija kreće da ispaljuje suzavac preko glava tih 15-tak u masu.Kapiram da su posle seli negde zajedno na pivo.

Vesna: To je najočigledniji primer, a ima ih mnogo.



Tanja: Gospodine, naša deca su divna u kakvom svetu ih vaspitavamo. A taj svet nisu kreirala naša deca, nego mi. I treba da se stidimo. Sebe, ne svoje dece. Svakog rijalitija. Svakog Kristijana na TV ekranima, dok za poštene lekare, inžinjere, prosvetne radnike nema mesta. Svake starlete na naslovnim stranama. Deca su razmaženi autsajderi? Meni kroz kuću redovno prolaze i odmah da vam kažem, kakvo smo im društvo napravili, deca su nam više nego odlična! Ovi huligani poslati da daju izgovor za batinanje i suzavac nisu slika naše dece. I nikada neće biti. Svakom ko iole uključi je vijuge je jasno i ko su i otkud tu. Ili ćete da se čudite? Isto kao i vraćanju korone posle izbora? Iako se o tome pričalo već kad je ukinuto vanredno stanje. Gde Vi živite, pobogu?

Darko > Tanja: Gospođo, molim vas da malo pažljivije pročitate moj post, čini mi se da sam sve isto rekao što i vi... jedino ako vam baš toliko smeta ta formulacija “razmaženi autsajderi”, ali stojim iza nje. A opet, razmazili smo ih mi, a svojim nečinjenjem ili pogrešnim činjenjem doveli u položaj autsajdera opet mi. Ja zaista mislim da su današnja deca bolja od nas u mnogo čemu.

Tanja > Darko: Moram priznati da mi smeta. I smeta što kažete da klinci hoće stvari da preuzmu na jedini način koji poznaju - silom. Na taj način se grupa "huligana po nalogu" poistovećuje sa demonstrantima. Izvinjavam se ukoliko mi je komentar bio preoštar. Nekada sam na ulicama mislila da će to što sam tu značiti da moja deca neće morati na ulicu. I mnogo sam ljuta na sebe i sve nas što nisam bila u pravu.

Darko > Tanja: Nimalo ih ne poistovećujem, huligani su tu za pare, mladi su tu jer su, opravdano, besni. I jer, zahvaljujući nama, sada dobro znaju da promena stranke na vlasti neće njima doneti ništa dobro...



Ranko: Gledam na to drugačije. Vučićeva vlast jedino silu razume. Oni na dobrotu i razum gledaju kao na slabost. Nema drugog načina da se obore, osim silom.

Darko: Pa ja ne vidim šta je tu bitno drugačije od ovoga što ja kažem?
S tim što uopšte nisam siguran da je ovim klincima cilj da sruše Vučića…

Aleksandra > Darko, Ranko: U SNS svetu vlada samo 1 pravilo, zakon jačeg. To nije civilizacija, jer u civilizaciji ljudi brinu jedni za druge, a u ovom košmarnom svetu se puštaju niz vodu. Elementarna ljudska potreba je izvesna verovatnoća egzistencije koja podrazumeva mogućnost planiranja i određena očekivanja. Toga u Srbiji nema. Jedino je izvesno da će jači da ti j*** mater, jer je tako u mogućnosti. Dakle, entropija live. A ona se zaustavlja i transformiše – informacijama.

Darko > Aleksandra: Kojim i čijim informacijama su ovi mladi ljudi spremni da poveruju? Mi nemamo skoro nijednu stranku u kojoj iko iole razume ove mlade, a kamoli da ima neki plan i program kako da ih privuče i usmeri. Tako da se bojim da je klizanje ka fašizmu ono što sledi...

Višnja > Darko: Verovao ili ne, imaju - roditelje. Upravo ova generacija koja je sada na ulici nije rasla devedesetih nego dvehiljaditih (što je nebo i zemlja), a roditelji smo im - mi. I deca međusobno pričaju o tome, pričali su i pre nego što se ovoliko zakuvalo. za otprilike polovinu roditelja Bozinih i Tijaninih drugara znam gde su bili devedesetih, iako nisam pitala - došli i sami mi rekli. To im jedna od potvrda identiteta, verovao ili ne.



- Mene ne brine njihov bes, bes ide uz mlade ali i mladi odrastaju pa uče sami da kanališu bes i ostale emocije. Btw, mislim takodje, ono što sam videla, da nisu samo desničari uključeni u šorku. Neke face koje sam videla više podsećaju na Z generaciju. Na kraju krajeva, ovakva vlast se ne menja mirnim gandi demonstracijama, uvek je bilo tako i biće. I malo mi je dosta tog plašenja krajnjom i umeronom desnicom. To traje od 90. i ne mogu da se otmem utisku da je to postala platforma za neke profitere u nekom ngo sektorima. (Biljana)

- Slažem se. Od ringe ringe raja sa praporcima oko Skupštine i performansa sa svećama i šetnjama nema više vajde. I nikad nije ni bilo. (Nađa)

- Sve što treba da se zna o ovim protestima je njih dvadeset koji dečka koji već prebijen leži na putu udaraju i šutiraju. To je slika i prilika našeg društva. (Zvezdana)

- Odlično zapažanje. Zanimljiva je istovremena kampanja drugosrbijanskih medija, njihovih voditelja, politikologa, sa istim kritikama. Njima smeta, oni bi mirne, građanske proteste. Samo što ne zaplaču što bi neko da skine diktatora. Druga strana istih nalogodavaca. Samo silom može da ode! (Miloš)

- Ovo je bunt, revolucija i mora borba. I šta ako ima ubačenog šljama, borba i protiv njih. (Danijela)

- Otkad smo postali tako ostrašćeni partizani...? Iju, krste se deca, sram ih bilo... 90ih smo na istoj gomili bili svi, a borili smo se protiv vlasti, a komunisti su bili sintagma za lošu i kriminalnu vlast, a bili su zajedno i oni koji su pizdeli što smo prsli u ratu i oni što su pizdeli što smo vodili rat… klinci sada takođe mrze vlast, policiju, znaju da nemaju budućnost...zar to nije isto?? (Predrag)
 
Ja ne znam stvarno kako prolaze osobe dole koje ostanu kad se ja toliko nagutam. Ja mogu da trcim i brzo i daleko, sta je sa starijima, ljudima koji nisu u formi, gojazniji su... Kakav se tu horor desava, a niko ne snima jer ne moze od suzavca, bukvalno nas masakriraju. Kada bi se snimile sve scene sa ulica, milion ljudi bi izaslo.

Srecom je negde sport u modi poslednjih godina i vecinom su mladi koji treniraju na protestima. Bez uvrede starijima, ali mislim da bi se mi bolje nosili sa Slobinom milicijom. Da panduri imaju onu staru opremu i uniforme, bili bi pregazeni. Ali kako smo mi napredovali, tako su i oni.
 
Ima ona izreka ''slika govori hiljadu reči''.
A ima i ona izreka ''nekima sve moraš da nacrtaš, a i kad im nacrtaš, opet neće skapirati''.

U skladu sa time, prilažem grafički prikaz kako funkcionišu i operišu Vučićeve horde sektaša i partijskih vojnika u Srbiji.
Što oni koji se javno deklarišu i ponose svojim članstvom u Partiji, što one koji glume ''neutralce'' a u stvari podjednako prde po narodu a brane i veličaju psihotičnu sektu primitivčina i to kako se oni obraćaju i ophode prema sopstvenom narodu.

Slobodno delite, kačite, šaljite. Nema tu ništa specijalno, samo šematski prikaz mehanizma mentalne bolesti od koje boluje jedan deo ovog naroda. Koji zadnjih 8 godina pokušava sebe da predstavi kao normalne i fine, a sve koji ne misle kao oni, kao izdajnike, fašiste, strane agente, ludake, sebičnjake, itd itd itd...
PorukaZaBotine.jpg
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=755434#p755434:303gn3q3 je napisao(la):
Михаило » Čet Jul 09, 2020 3:44 pm[/url]":303gn3q3]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=755410#p755410:303gn3q3 je napisao(la):
Blade » 09 Јул 2020 01:01 pm[/url]":303gn3q3]A ti dolasci na protest Trifunovica, Obradovica i ostalih,...Bolje je ne komentarisati. Hajde da talog ostavimo gde jeste. Nemojte da vise sjahava Kurta, da bi uzjahao Murta. Da su sedeli kuci, ispali bi ljudi. Trifunovic mi je kao glumac bio gotivan, dok nije poceo da se bavi politikom, sta ce mu to u zivotu, da ga covek pita?
Bosko Obradovic, bar da je dobar demagog, neko covek ne zna ni da manipulise, sto politicar prvo mora da nauci, ako misli da bude politicar. On je kao povredjen, njega su kao zastitili ljudi, on im je zahvalan...Pa ko ce u tu maskaradu da poveruje? Šio mi ga Djuro. Nedao Bog da nam oni budu ministri necega, a ne predsednici drzave, tek cete onda da vidite sta je mrak, jer je ovaj mrak koji sada imamo je blagostanje u odnosu na to.
A kako ti zamišljaš svrgavanje ovog manijaka? Da se pojavi nova stranka ni iz čega, sa novim ljudima i eto tako se organizuje bez finansija, članstva i pobedi? Ne funkcionišu stvari tako, na žalost. Ono što je meni zahvaljujući ovom psihopati i njegovoj bandi neukih kriminalaca jasno je da je manje zlo - definitivno bolja opcija. :violina:

Kod nas i ima samo manje zlo, nema dobro. A za mene je za vreme DS-a bilo vece zlo. Mi nemamo boljeg, ako njega svrgnemo, koliko god to zvucalo tako kako zvuci. Ima 1000 stvari koje je mogao da uradi, a nije. Ali ima i 1000 stvari koje je uradio, a oni pre njega nisu, a mogli su. Moramo da budemo posteni.

Mi smo kvinsliska drzava sa marionetskim vladama vec dugo vremena. Slobu ne bi skinuli, da Zapad nije tako hteo, kao sto bi ,,Zuti" ostali na vlasti, da je Zapad tako hteo. Da si najbolji od svih, moras da imas finansiranje i stranu podrsku, ako mislis da dodjes na vlast. A kad si mala drzava, moras da budes i kvinsliska, da stices zastitnike, da vodis racuna da isteras svoje interese, a da se velikima ne zameris. To ide sporo, kao i svako napredovanje. Ali sve to predsednik mora da ume kako zna. Sloba, laka mu zemlja, je hteo da bude heroj, sam protiv svih, ali ne moze...

Prvi protiv njega imam bezbroj stvari da kazem...Ali kada vidim Obradovica, Djilasa, Trifunovica, Cedu - Praska, Canka,...Prema Vucicu osetim i neku dozu postovanja.

A ima nacina da ga svrgnemo. Ako drugo ne uspe, otkaz poslusnosti vlasti. Ali sta kada ga svrgnemo? Ko ce da dodje na vlast? Iskreno...Jos manje zlo od njega ne vidim.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=755469#p755469:1y081dm3 je napisao(la):
Duleja » Čet Jul 09, 2020 4:35 pm[/url]":1y081dm3]Tehnika preuzimanja protesta


Upravo to.
I uz jos nekoliko ovakvih akcija, Levijatani, Vacic, Nogo, Zavetnici, i ko zna ko sve ne iz te ekipe moze naprasno da postane novi SRS, da krene da osvaja i realne glasove a ne poklonjene i bude korisno strasilo koje ce da odrzava sns na vlasti u nedogled. A drzavom ce da vladaju sa manje od 20% birackog tela dok ce svima ostalima biti muka od svega i nastaviti da pakuju kofere.
 
Ako ovi protesti nisu spontani, moze li neko da mi kaze gde i kad se nalazimo veceras?
 
Када су били избори, био сам силно напљуван јер сам рекао да је бојкот лош јер се тиме опозиција фактички елиминише из демократских институција и једини начин да дође до смене власти је кроз грађански рат. Сада када је земља на ивици истог исти они који су били за бојкот критикују "нереде" у виду борбе против насилне полиције и плаћеника

Како тачно замишљате да се промени нешто мирним путем? Окупиће се довољно људи и Вучић ће да каже "ево слажем се, предајем вам власт пар недеља после избора где сам освојио мандат за наредне 4 године, ухапсите ме". Јесте ли реални?

Мирни протести су били целу прошлу зиму и потпуно су изигнорисани од стране власти. На изборе нећемо да излазимо јер их бојкотујемо. Али ће нам кажњавање злочинаца доћи само од себе ако се окупимо у довољно великом броју и мирно стојимо?

Мени делују као много већи саботери они који на сва звона инсистирају како су протести узалудни, да их воде службе, да треба послушно ћутати и мирно исказивати незадовољство. Најбоље би било да се мирни протести изврше у Делибатској пешчари са неких 50 метара између сваког демонстранта да се не крши закон о јавном окупљању. То ће решити проблем са мафијом и милитаризованим пајтосима/пандурима који нам држе чизму на гркљану

Ови протести јесу насилни и успели су насиљем да постигну за два дана више него што су протести 1 од 5 милиона успели за читаву зиму. Одбрањен је Устав, неће бити полицијског часа без ванредног стања. Чак и да се сада угасе протести они ће бити апсолутна народна победа.
 
Kad smo kod Vucica i kriminala, zanimljiva je Kristijanova vera u Vučića i želja da ga pomogne, nakon izlaska iz zatvora, pre par meseci, negde posle 1:40:00. Glupo mi je da kritikujem bivšeg komšiju, ali sam pomislio nakon ovih izjava da li je pomagao Vučku zadnjih dana protiv naroda. .. Sličnu zahvalnost je imao i kapetan Dragan pre par meseci nakon puštanja iz Hr zatvora, vidim da ga voli i moj drugar koji je krao pre par godina neke strane slike 20 ili kolko miliona evra pa mu Vučkovi dali nanogicu, i još neki meni bliski o kojima ne bi ovde... https://youtu.be/PFa_UwE7oBc
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=755475#p755475:2uwxg9za je napisao(la):
Beki » 09 Jul 2020 04:51 pm[/url]":2uwxg9za]Ja ne znam stvarno kako prolaze osobe dole koje ostanu kad se ja toliko nagutam. Ja mogu da trcim i brzo i daleko, sta je sa starijima, ljudima koji nisu u formi, gojazniji su... Kakav se tu horor desava, a niko ne snima jer ne moze od suzavca, bukvalno nas masakriraju. Kada bi se snimile sve scene sa ulica, milion ljudi bi izaslo.

Srecom je negde sport u modi poslednjih godina i vecinom su mladi koji treniraju na protestima. Bez uvrede starijima, ali mislim da bi se mi bolje nosili sa Slobinom milicijom. Da panduri imaju onu staru opremu i uniforme, bili bi pregazeni. Ali kako smo mi napredovali, tako su i oni.
Milicija i jeste nadjačana 9. marta 1991. A potom su nabavili novu opremu.

Elem, suzavac se sinoć osećao u Bloku 23, na Novom Beogradu. To nikad nije bilo. Nadrealno je da već nije oformljen kakav-takav opozicioni front koji bi tražio krivičnu odgovornost za ovakvo divljanje. Prvo Pantela i Nebojša u zatvor, pa razgovori o izborima. Građanska neposlušnost. Itd
 
@Kailan studentski protesti nisu bili naslni, pa su svejedno uspeli u svojoj nameri.
Sadašnja predusretljivost vlasti za proteste je vrlo verovatno vezana za Kosovo. Ko zna šta je sve Vučko obećao svojoj tetka Angeli, pa želi maksimalno da umiri narod pre hladnog tuša.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=755489#p755489:2zlf2pf6 je napisao(la):
Kailan » Čet Jul 09, 2020 6:01 pm[/url]":2zlf2pf6]Када су били избори, био сам силно напљуван јер сам рекао да је бојкот лош јер се тиме опозиција фактички елиминише из демократских институција и једини начин да дође до смене власти је кроз грађански рат. Сада када је земља на ивици истог исти они који су били за бојкот критикују "нереде" у виду борбе против насилне полиције и плаћеника

Како тачно замишљате да се промени нешто мирним путем? Окупиће се довољно људи и Вучић ће да каже "ево слажем се, предајем вам власт пар недеља после избора где сам освојио мандат за наредне 4 године, ухапсите ме". Јесте ли реални?

Мирни протести су били целу прошлу зиму и потпуно су изигнорисани од стране власти. На изборе нећемо да излазимо јер их бојкотујемо. Али ће нам кажњавање злочинаца доћи само од себе ако се окупимо у довољно великом броју и мирно стојимо?

Мени делују као много већи саботери они који на сва звона инсистирају како су протести узалудни, да их воде службе, да треба послушно ћутати и мирно исказивати незадовољство. Најбоље би било да се мирни протести изврше у Делибатској пешчари са неких 50 метара између сваког демонстранта да се не крши закон о јавном окупљању. То ће решити проблем са мафијом и милитаризованим пајтосима/пандурима који нам држе чизму на гркљану

Ови протести јесу насилни и успели су насиљем да постигну за два дана више него што су протести 1 од 5 милиона успели за читаву зиму. Одбрањен је Устав, неће бити полицијског часа без ванредног стања. Чак и да се сада угасе протести они ће бити апсолутна народна победа.

Svet se podelio na one sto cine nesto i one sto kenjkaju po netu. Nece oni sto cine da pisu po netu, uglavnom ni nemaju mreze, a i nisu ludi, znaju da se sve cita.

Svasta se desava i po policiji, mnogi su mu okrenuli ledja, ljudi se tripuju da je mnogo jak, a iza njega je grupica huligana i nekoliko desetina zandarma, koji su, nazalost, bolesni u mozak i imaju opremu za razbijanje demonstracija i koriste je van svakog zakonskog i moralnog i ljudskog osnova.

Postoje i te price o namernom izazivanju nasilja, kao da narod nije dovoljno besan da to sam radi. Kao ubaceni elementi, a ja znam ko su ti ljud...ovaj, ja znam ortaka koji zna ortaka koji zna ko su ljudi i prvim redovima i znam da nisu...ovaj, reko mi je ortak da nisu ubaceni elementi.

Kaze mi taj ortak da se treba dalje organizovati, videti kako se odbraniti od suzavca i slicne stvari, a ne ici u pacifikaciju i sedeti i nositi bele majice. Kaze da postoje resenja i za vodene topove i suzavce i borna kola...

Ne znam, ja nisam takvog stava, ja sam da im pruzimo sansu da se pokaju, ipak su i oni ljudi koji samo rade svoj posao. Na kraju, vlast je legalno izabrana i ne rusi se na ulici...
 
Ljudi se opet okupljaju. A policije nema nigde? Koja je to sad fora? Kako su posle 2 dana opstih nereda tako od jednom sigurni da nema bar 10 policajaca ispred skupstine?
 
Jbt, ukljucim live protesta na Novoj, snima reporterka onog lika sto mu je cale umro i ladno posle toga valjda prica sa urednicom na telefon i prica joj kako je ovaj opet nesto pateticno pricao dok sve ide uzivo u program i cuje se. Inace, isao sam sa njom u srednju, bolje da ne pricam, a pre toga je radila za Espreso, a zna se ko su i sta su oni.

Teska govna, ne palite se na Novu, N1 i slicne kao neku opoziciju.
 
Vučić kaže da je ovo protest za preuzimanje vlasti mimo izbora. Prilično ironično...
 
Ovo sto vidim sad u 20:33 na Naxi kameri, okupilo se najveci broj ljudi do sad u ova 3 dana.
Impresivno
 
Vucko psiho veceras blokirao prenose uzivo sa YT kanala Srbin.Info, pokusava da preusmeri na YT kanal svog Kurira , svi im lupamo dislike. O ovkvom medijskom mraku cak i na netu mora se alarmirati po celom svetu drustvenim mrezama. Pa da bar ne bude sumnje da ovi ako hoce se susrecu s njim, da je jasno da znaju da se susrecu sa diktatorom.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=755509#p755509:1e7ths0t je napisao(la):
Earthmoving » Čet Jul 09, 2020 8:34 pm[/url]":1e7ths0t]Vucko psiho veceras blokirao prenose uzivo sa YT kanala Srbin.Info, pokusava da preusmeri na YT kanal svog Kurira , svi im lupamo dislike. O ovkvom medijskom mraku cak i na netu mora se alarmirati po celom svetu drustvenim mrezama. Pa da bar ne bude sumnje da ovi ako hoce se susrecu s njim, da je jasno da znaju da se susrecu sa diktatorom.
Ne udaraj dislajk pošto svaka aktivnost tera u trending pa i dislajk ;)

Samo ignore ako nešto ne želiš da gledaš ;)
 
Trifunovic i Obradovic sinoc dobili batine od demonstranata. I opet dosli? Pa koliki djon od coveka mora da se bude za tako nesto? Umesto da izadju iz politike i spase svoj ugled u narodu.

Sundjer Bob barem shvatio i covek se ne pojavljuje vise. Toliko, bar malo ima karaktera.
 
Vrh