Šta je novo?

Izbori 2024

To su tzv osiguraci. Ljudi koje strana sila iki mafija ili neka druga organizacija postavlja u vladu da bi osigurala svoj interes u nekoj vazalnoj drzavi.
Npr Z. Mihajlovic, Bajatovic...prof Obradovic. Kolinda u Hrvatskoj itd.
Dubravka Negre, Ana Brnabić...
Polovina vlade su strani osigurači a polovina Av poltroni. Možda dva relativno stručna.
 
Jel dobio neko račun za struju?

Mogu da se vide na netu

Moj nije uvećan ali sam samo u zelenom pa se možda ne odnosi poskupljenje na tu tarifu.
 
Mogu da se vide na netu

Moj nije uvećan ali sam samo u zelenom pa se možda ne odnosi poskupljenje na tu tarifu.


NE MOGU da se vide. Poslednji račun je za mesec Oktobar.

Mislim da se NIKADA nije desilo da računi NE STIGNU. Izuzetak je bio štrajk poštara. Verovatno je slučajnost što se ovo dešava tačno pred izbore.
 
Vrlo realna priča da opozicija dobija Beograd, a SNS formira vlast u republici. Vučić će biti ucenjen Banjskom i moraće ili da prizna Kosovo ili da preda vlast. Oni se nadaju da će ipak dati Kosovo. Potom raste nezadovoljstvo SNS-om i raste rejting Đilas koalicije. Đilas koalicija dolazi na vlast, ugušeno nezadovoljstvo naroda jer su dobili novu vlast. Vučić i kamarila odlaze u Dominikanu i izvan su domašaja organa R. Srbije. The End!

Druga opcija je da Vučić dobija BG i to mu pomaže da očuva rejting, ali uvodi zemlju u izolaciju i nestabilnost. U tom slučaju su mogući i ulični nemiri.

Sve u svemu, vrlo turbulentan period. Svakako vredi učestvovati na izborima i sudelovati u istorijskim događajima. 😁
 
Idemo, tradicionalni Beobuild izbori i ove godine u vasem gradu. Nema dva puta glasanja, ko je glasao ne sme opet. Ko to uradi, vidi mu se IP adresa i gde zivi i dobice postere Seselja i Canka u originalnoj velicini na kucnu adresu.

Ko jos nije glasao, dole su linkovi. Biralista se zatvaraju u ponoc.

Parlamentarni:


Beograd:
 
Дај прелимимарне резултате! Или барем излазност, па да направимо квиз - погађање Беобилд изборног барометра.

Знам само да сам ја први гласао (ко онај први пензос што свечарски убацује контролни листић пред одбором).
 
Već sve znate, ali morao sam da ponovim ovako vizuelno.


Izađite da glasate sutra pre ručka pa da slavimo uveče.💚
IMG-20231216-WA0004.jpg
 
Вучко, не нарушавај предизборну тишину, знам да не важи на овом подручју, али није џентлменски.
Ја нисам бирач са пребивалиштем на територији Града Београда, тако да сам попунио само анкету која се односи на парламентарне изборе.
Пријављујем се за постере Ш&Ч!
Pa na listi ima svega 2-3 ozbiljnije prave opozicione opcije, ovo ostalo ficfirici. Sps, srs i zavetnike racunam pod sns.
3-4, од којих 2 имају проблематичне шансе за прелазак цензуса. Остале или имају у најмању руку сумњив опозициони статус или су 100% испод цензуса. Или оба.
Čeda ispalio, dobio novi nadimak Čeda Bežanija
Ех, а био сам сигуран да може да га добије, мада сам навијао за дупли нокаут.
 
Biće veselo sutra uveče, posebno u BG-u! 🍿
 
Cuo sam danas neke pijacne prodavce da ce da glasaju za Zavetnicu, popularnije je nego sto sam mislio.
A neki, cak za SPN (sto me zaprepastilo) i to zbog M. Aleksica.
 
Једини релевантни извор прогнозе резултата сутрашњих избора су кладионице,
проценти ће бити близу цифре од које се клади на мање/више

IMG_2899.jpeg
IMG_2900.jpeg
IMG_2901.jpeg
IMG_2902.jpeg
IMG_2903.jpeg
 
Vrh