Šta je novo?

Izbori 2024

Kao što nedavno rekoh-sleduje nam ekstradicija ovog lika Kurtiju:
Screenshot_2023-09-29-22-58-34-746-edit_com.twitter.android.jpg
 
Ovo je impuls koji ce ubrzati Huljin potpis.
Istovremeno Hulja ce prosiriti garancije za Rio Tinto.
Nije nemoguce da ce neko iz opozicije ukljuci kao pomocno osoblje u ovom procesu.
Ako se gade ipak odluce na personalne promene, moraju da osiguraju da sistem u Srbiji ostane kakav je, jer je to pruza najprofitabilniju kolonijalnu eksploataciju.

evo sta kaze Informer:

Kurti sprema alibi za crni scenario - pomenuo rat: Najopasnija izjava Kurtija lažnog premijera do sada​

Lažni premijer Aljbin Kurti prevazišao je samog sebe u nebuloznim izjavama pošto je mrtav hladan rekao da je Srbija u nedelju želela rat!?​


to sto se voljeni Hulja redovno sastaje sa "laznim premijerom" ni malo nece uzbuditi citaoce Informera i nece dovesti do toga da postave neka pitanja.

Bela kuća: Beograd da prestane s nagomilavanjem vojske ka Kosovu​


tu ce jos malo da se pozuri, da se razradi ona ideja da NATO udje. Nije nemoguce da se Albancima ovo osladii da krenu u totalni izgon Srba. To bi za SNS bila blagodet. Imali bi izgovor za sve.
 
Poslednja izmena:

Sve lepše od lepšeg…u kakvo sr*nje nas je uvalio!
 
Енглеска игра иде по њиховом плану. МИ6 опет оправдао сврху, а преобучена Удба опет доказала да је само партијски апарат.
 
Sve lepše od lepšeg…u kakvo sr*nje nas je uvalio!
а пошто је пре њега, било јоту боље, гледе "јужне покрајине"...

кажу људи: смоћи политичке снаге, и ампутирати то гангренозно, косовско ткиво што пре, без признавања, и уз максималну заштиту Срба на северу:ROFLMAO:

никада, али никада, Албанци, а попут Хрвата 1995., неће више пристати на суживот, и ова агонија ће престати, онда када се деси Олуја 2.0

Србија је '90их, проћердала сав кредибилитет стваран претходећих 150 година, те и сад жање тадашњу мудрост свог народа...
 
Poslednja izmena:
Nikakav MI6, ovo je Vučić organizovao. Da li uz saglasnost SAD-a ili koga već, ne znam. Biće zanimljiv rasplet oko Radoičića. Nema nastavka pregovora dok Srbija ne izruči Radoičića. Ako ustanove da je još neko učestvovao i njega će morati da izruče. Srbija je u kandžama Albanaca i u to nas je uvalio AV. Nema ZSO, možda nam ponude mogućnost da uče srpski jezik. To je najviše što mogu dobiti.

Da su ovi moroni to organizovali u sopstvenoj režiji, prvi bi ih Vučić otpisao. On ih brani i pravi se lud.
 
Сад се јасно види да је задатак Српске листе и Радоичића да дискредитују политички Србе на Косову, како би дали аргументе зашто Вучић мора да призна Косово. Зато им је и сметао Оливер, зато је сметао и Албанцима. Његово убиство су заједно организовали наши и њихови криминалци.
И сетимо се да су албанци пре формирања Српске листе хапсили Оливера као за некакве ратне злочине.

Вучић ради за Ми6, отуд и Блер као саветник. Отуд и толико уплитање енглеза у наш европски пут и ако су га они баталили.
 
Razmisljam. Beskrajno je prljava uloga novinara TYS i Pink.
Oni ne rade svoj posao nego lazu.
Ko su i kakvi su ti ljudi, ti novinari RTS i PInk?
 
Сад се јасно види да је задатак Српске листе и Радоичића да дискредитују политички Србе на Косову, како би дали аргументе зашто Вучић мора да призна Косово. Зато им је и сметао Оливер, зато је сметао и Албанцима. Његово убиство су заједно организовали наши и њихови криминалци.
И сетимо се да су албанци пре формирања Српске листе хапсили Оливера као за некакве ратне злочине.

Вучић ради за Ми6, отуд и Блер као саветник. Отуд и толико уплитање енглеза у наш европски пут и ако су га они баталили.

Citav proces formiranaj SNS i prelaska na smrdljivi evropski put rukovodjen je preko pokojnog Mikija Rakic akoji je prema M. Brkicu bio agent MI6.
 
Imali smo dan zalosti zbog ubijenih kriminalaca.

Jedan od najjadnijih dana u srpskoj istoriji.

Ljudi su ubijeni pa udaraju debilima na emociju, a od pametnijih ocekuju da ce suzdrzati komentarisanja da ih ne bi masa osudila. Ali bas zato treba komentarisati.
 
Nikakav MI6, ovo je Vučić organizovao. Da li uz saglasnost SAD-a ili koga već, ne znam. Biće zanimljiv rasplet oko Radoičića. Nema nastavka pregovora dok Srbija ne izruči Radoičića. Ako ustanove da je još neko učestvovao i njega će morati da izruče. Srbija je u kandžama Albanaca i u to nas je uvalio AV. Nema ZSO, možda nam ponude mogućnost da uče srpski jezik. To je najviše što mogu dobiti.

Da su ovi moroni to organizovali u sopstvenoj režiji, prvi bi ih Vučić otpisao. On ih brani i pravi se lud.

Mene uopste ne bi iznenadilo da je M.R. ovo uradio za pare. Da su mu Albanci platili da diskredituje Srbe.
Kod kriminalaca je to normalno.

Medjutim, nijedan novinar RTS-a, popularna voditeljka, javni sluzbenik, akademik, dekan, rektor, direktor bolnice, vrhunski sportista ili zabavljac nece se usuditi da osudi izdajnicku vlast Hulje.
Veliki broj ljudi ima koji ne rade bas nista u zivotu a fiktivno su zaposleni u javnom sektoru.
Ja poznajem takvog coveka, sina SNS plemica. Potpuno je apolitican, ali zivi o nasem trosku.

Vecina razmislja: dajte das eresimo Kosov apa da uzivamo, da idemo u Grcku, da idemona Docek koji nam Hulja organizuj, da idemo u trzne centre....
Ono sto priglupa masa ne razume je da u kolonijama nema kraja eksploatacije, vi ne mozete necim da kupite normalan zivot, iz vas uvek moze da se izvuce jos profita, torture never stops.
Nece biti "normalnog gradjanskog zivota" kako su vam obecali Zuti i vrhovni lopov svetac djindjic.
 
Poslednja izmena:
@MC_ nije problem "Hulja", već servilni Srbi

najmanje 2.225.000 Srba, aprila prošle godine

prestani njemu, već se obrati njima:cool:
 
Nikakav MI6, ovo je Vučić organizovao. Da li uz saglasnost SAD-a ili koga već, ne znam. Biće zanimljiv rasplet oko Radoičića. Nema nastavka pregovora dok Srbija ne izruči Radoičića. Ako ustanove da je još neko učestvovao i njega će morati da izruče.
Bilo bi idealno da izrucimo Radoicica, a oni nama da izruce sve teroriste koji su 1998.pucali na srpske policajce. To bi zvucalo jedino fer.
 
Mene uopste ne bi iznenadilo da je M.R. ovo uradio za pare. Da su mu Albanci platili da diskredituje Srbe.
Kod kriminalaca je to normalno.

Medjutim, nijedan novinar RTS-a, popularna voditeljka, javni sluzbenik, akademik, dekan, rektor, direktor bolnice, vrhunski sportista ili zabavljac nece se usuditi da osudi izdajnicku vlast Hulje.
Veliki broj ljudi ima koji ne rade bas nista u zivotu a fiktivno su zaposleni u javnom sektoru.
Ja poznajem takvog coveka, sina SNS plemica. Potpuno je apolitican, ali zivi o nasem trosku.

Vecina razmislja: dajte das eresimo Kosov apa da uzivamo, da idemo u Grcku, da idemona Docek koji nam Hulja organizuj, da idemo u trzne centre....
Ono sto priglupa masa ne razume je da u kolonijama nema kraja eksploatacije, vi ne mozete necim da kupite normalan zivot, iz vas uvek moze da se izvuce jos profita, torture never stops.
Nece biti "normalnog gradjanskog zivota" kako su vam obecali Zuti i vrhovni lopov svetac djindjic.
Veoma moguce. Za par miliona plus obecanje da nece videti dan zatvora
 
Bukvalno ne vidim nikakav problem u vezi Rio Tinta.

Ništa što nam se potura kao dokaz štetnosti nije uverljivo i utemeljeno u istini. Podmeću nam se slike navodno devastirane prirode iz lokaliteta u Čileu, Australiji i gde već gde je i pre iskopavanja bila pustinjčina bez ijedne travke.
U isto vreme na teritoriji Beograda imamo mnogo veći ekološki fijasko - basen Kolubare. I to niko ne pominje. Plače se za Nedeljicama a u donjoj Kolubari je raseljeno nekoliko sela u potpunosti i više ne postoje. I jalovišta ostala nerekultivisana. Al zato plač i vriska za udaljenim krajem gde živi par stotina ljudi.

Sa druge strane bratski ГАЗПРОМ frakinguje li frakinguje po Vojvodini, prodaje gorivo uz najveće marže, o tome razne eko straže i eko patrole ni reč.

Sve mi ovo smrdi na boršč.
 
Vrh