Šta je novo?

Izbori 2024

Severna Koreja.jpg


Ova zemlja svakog dana sve više postaje Severna Koreja.
 
То је вишедимензионална пропаганда:
-јесте, ми смо поносни сендвичари (после председник једе лигње што му мама спремила, Мали Синиша смеш бургер а Томица Моница јастога)
-ми смо сендвичари, а Ђилас и Шолак једу у Мадери ручак од 1000€
-ми смо са народом кад је тешко, стеже се каиш (иза камера испирају грло од подригуше са моетом).
 
И док су Срби на Северу Косова изван готово свих косовских институција, укључујући и локалне, на централном нивоу посланици Српске листе и даље учествују у косовској власти као народни посланици. После шест месеци одсуства, по други пут од када су средином новембра верификовали мандате, нови посланици Српске листе поново су се данас појавили у косовској Скупштини, где се одржава прво јесење заседање, пренели су приштински медији.
Иначе, према косовском уставу, мандат посланика се прекида, односно постаје неважећи ако не присуствује седницама Скупштине шест месеци узастопно.
На претходној, председник ове Скупштине Гљаук Коњуфца је и затражио да се српским посланицима, због вишемесечног одсуства – дневнице не исплате.
Он, као и поједини посланици у овој Скупштини, више пута су наглашавали да Српска листа на овај начин, тако што се у Скупштини појави баш када се ближи истек рока од шест месеци – само одржава мандате, односно избегава могућност да се они прогласе неважећим.
Недавно је приштински Каллxо писао о платама управо посланика Српске листе.
Како су навели, упркос изостанцима, месечна плата им је исплаћивана нормално, као и осталим посланицима.
Позвавши се на податке косовске Скупштине, десет посланика (девет кандидата Српске листе и Цветко Вељковић) су за месеце које нису ни долазили на седнице – примили преко 12.000 евра укупне плате, сваки од њих.
Српска листа се, као ни претходног пута, до сада није огласила и објаснила још један овакав потез.

pare su pare
 
Aaaaa tooo.... 😄

A pa dobro, ja o tome kokodačem već godinama ali džaba, čak i oni koji ''nisu za SNS majke mi'' kada god se povede priča o životu običnog čoveka i o jazu između bogatih i običnih ljudi, odma doleću na forum da seju semena razdora i da lažu kako su Beogradski minimalac 60.000 a prosečna zarada 150.000.

S takvim rđavim entitetima kao glasačkim telima i sugrađanima, naravno da može da nam bude samo gore i gore.
 
Pa da. 😁

Ali ajde de, šta se žalite i kmečite tu, zar toliko ne razumete da
''običan čovek danas živi bolje nego kraljevi pre 1000 godina''?
(reči zapravo izgovorene više puta na ovom forumu, od strane jedne te iste ''nisam SNSovac/robovlasnik majke mi, ali moram da stanem na njihovu stranu'' klike)

Narod umesto da bude srećan s time što ima, on samo nešto kuka i poredi se sa boljima od sebe. Niko nikad da se poredi sa gorima. :mad: Niko nikad da kaže sebi ''ćuti bre, treba da budem srećan, neko tamo u Africi nema ni za flašu vode i krov nad glavom, a ja se ovde poredim sa boljima od sebe koji furaju tašnice i krpice ko moja godišnja plata''. :mad:

Neverovatno koliko su ljudi razmaženi i bezobrazni. Ništa im ne valja. Strašno. :D

P.S.
Za kaznu i za otreženjenje, mislim da struja treba da poskupi još jedno 50%, a hrana i kućne namirnice za još 80%. Da se narod nauči nekom redu i zahvalnosti.
 
P.P.S
FpNACbZXgAEn4ni.jpg


Eto. Svako može da ima skupe tašne i haljine danas, sve što je potrebno je samo da ne jede godinu - dve godine - tri godine dana i uštedeće dovoljno.
A ljudi samo kukaju li kukaju i zavide i hejtuju... c, c, c...
 
P.P.S
FpNACbZXgAEn4ni.jpg


Eto. Svako može da ima skupe tašne i haljine danas, sve što je potrebno je samo da ne jede godinu - dve godine - tri godine dana i uštedeće dovoljno.
A ljudi samo kukaju li kukaju i zavide i hejtuju... c, c, c...
Сличко је у белосветској штампи био текст како би зарад смањења загађења требало имати мање деце, а онда у истом листу касније и текст како су мигранти неопходни да би се спасила демографија и економска одрживост.
 
Već si dobio odgovor, ali samo da dodam - plava Dior torba od $6k. U nju verovatno nosi parizer od $2.
to sad ide zajedno Dior-Pariz-Er.
Narod je srecan sto je kupio odgovarajuce tasne za te dvne zene.
Ako ima nesto jos skuplje, da skupi narod pare, da im kupi.
 
Па то су Евроатлансле вредности којима тежимо.

Moji, moji prsti, prsti klize po njoj

Prava melodija, pijem viski, ne znam broj

Zbog nje lutam, lutam, noću gradom, nisam svoj

Miris njene kože podseća me na Dior

Moji, moji prsti, prsti klize po njoj

Prava melodija, pijem viski, ne znam broj

Zbog nje lutam, lutam, noću gradom, nisam svoj

Miris njene kože podseća me na Dior


песма Вуду, популарни певач Девито, омиљени уметник наше премијерке
 
Јуче су неки СНС активисти смарали бабе и деде по блоку 1 на НБГ. Ради се о момцима добре грађе и широких руку, односно о батинашима. По крају се шире гласине и о сукобу између градоначелника и председника општине НБГ. Наводно, председник општине оптужује Шапића да је крао, а овај наравно то демантује.
Очигледно је да СНС олигархија пуца изнутра, не због опозиције него зато што многи СНС функционери нису задовољни "поделом плена".
 
Па то су Евроатлансле вредности којима тежимо.
У колико си ти "евроатлантских" земаља био и где си видео да се жене масовно тако облаче? Колико си Немица на штиклама видео на улици? Да није, можда, Русија "евроатлантска" земља?

Овај форум добија ниво пијачне расправе.
 
Vrh