Šta je novo?

Izbori 2024

EZmMO9QWkAA2afB


Majke mi cu jos da odem u petak i subotu na proteste Pokreta Svetlo, koliko god se ne slagao oko milion i jedne stvari, bar su dosledni.
 
Bivsi komsija koji je uzeo unsecured kredite otisao u minus i zapalio :)
 
Pa dobro je da se pokaze ko je deo Vuckovog sistema pozicije-opozicije izlaskom na izbore, a ko je protiv njihovog sistema Bojkotom. Sto se tice naroda, tu nema sumnje da je 80% za Bojkot, a da ce Vuckov sistem pokusati da pokrade izlaznost I da slazu da je 40-50%.
Sto sustinski nas koji ne prihvatamo njihov sistem ne dotice mnogo, sem sto ce verovatno radikalizovati odnos prema svakodnevnom bojkotu sistema u smislu nepostovanja sudstva, laznih zakona (jer Skupstina koja ih donosi je lazno izabrana, pa su nelegitimni), policije, naoruzavanja, dalji pad gledanosti tva I kupovine novina... tj jacanje gradnje paralelnog sistema u Srbiji.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=744675#p744675:34geihc8 je napisao(la):
Earthmoving » Čet Jun 04, 2020 8:25 am[/url]":34geihc8]Pa dobro je da se pokaze ko je deo Vuckovog sistema pozicije-opozicije izlaskom na izbore, a ko je protiv njihovog sistema Bojkotom. Sto se tice naroda, tu nema sumnje da je 80% za Bojkot, a da ce Vuckov sistem pokusati da pokrade izlaznost I da slazu da je 40-50%.
Sto sustinski nas koji ne prihvatamo njihov sistem ne dotice mnogo, sem sto ce verovatno radikalizovati odnos prema svakodnevnom bojkotu sistema u smislu nepostovanja sudstva, laznih zakona (jer Skupstina koja ih donosi je lazno izabrana, pa su nelegitimni), policije, naoruzavanja, dalji pad gledanosti tva I kupovine novina... tj jacanje gradnje paralelnog sistema u Srbiji.

Na zalost gresis. Stanovnistvo je vecinom za Vucica. Niakda u istoriji nismo imali da jedan covek vlada tako mikromenadzerski, d aupravlja bas svim pitanjima drustva. Narod to obozava.
Ima jos nesto. SNS ima 730000 clanova. CDU, najveca partija u Nemackoj (80 mil stanovnika) ima 400000 clanova. Ono sto Nemci ne razumeju je to da se clanstvom u SNS mogu prekociti sve strucne, eticke i moralne barijere. Vi postajete neko i nesto samim uclanjenjem, Otvaraju vam se poslovi, kontakti, mogucnost zaposlenja, nalazenja partnera. Prakticno, SNS je jedna zajednica koja ODMAH omogucava da imate drustveni status i izglede na uspeh.
 
СНС, СРС, СПС, СЗС, ЛДП и ДСС су паразити овог друштва. Самим изласком на изборе и гласањем за њих поричете свој патриотизам.
 
Onaj ko očekuje da će u Srbiji nešto promeniti, taj je u velikoj zabludi. Ko želi da ide, ne mora da čeka izbore.
Ono što je činjenica, većina ne glasa za SNS. To se jasno vidi na osnovu brojki. Pobeđuju zahvaljujući kvazi-opozociji koja služi za dekor vlastima. Pogledajte samo ko se sve prodao Vučiću...
DJB se praktično ugasio ovim potezom, ali Radulović ne mari za to. Dobro je naplatio svoj izlazak. Ista stvar je sa Sergejom. Da li su im novac dali Vučić ili stranci, nije ni bitno. "Kvinta" i SAD imaju isti cilj. Ono što oni žele, AV ispunjava. To je to.
Putevi se grade jer to želi strani faktor. Ista stvar sa fabrikama. Plan je da Srbija postane prostor sa fabrikama u kojima će raditi sirotinja za 300 evra. To se pričalo pre desetak godina. Sada vidimo da je to sve tačno. Uništili su nam industriju, a radiće narod u stranim kompanijama za "siću". Imajući u vidu da iz ove zemlje sve više ljudi odlazi, nedostatak radne snage će se popuniti migrantima.
Možete da se žalite EU koliko god hoćete, oni hoće upravo ovu Srbiju. Ono što valja pokupiće. Ono što im ne treba, baciće.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=744784#p744784:3j5bbk1z je napisao(la):
Koniljo » Čet Jun 04, 2020 1:52 pm[/url]":3j5bbk1z]Onaj ko očekuje da će u Srbiji nešto promeniti, taj je u velikoj zabludi. Ko želi da ide, ne mora da čeka izbore.
Ono što je činjenica, većina ne glasa za SNS. To se jasno vidi na osnovu brojki. Pobeđuju zahvaljujući kvazi-opozociji koja služi za dekor vlastima. Pogledajte samo ko se sve prodao Vučiću...
DJB se praktično ugasio ovim potezom, ali Radulović ne mari za to. Dobro je naplatio svoj izlazak. Ista stvar je sa Sergejom. Da li su im novac dali Vučić ili stranci, nije ni bitno. "Kvinta" i SAD imaju isti cilj. Ono što oni žele, AV ispunjava. To je to.
Putevi se grade jer to želi strani faktor. Ista stvar sa fabrikama. Plan je da Srbija postane prostor sa fabrikama u kojima će raditi sirotinja za 300 evra. To se pričalo pre desetak godina. Sada vidimo da je to sve tačno. Uništili su nam industriju, a radiće narod u stranim kompanijama za "siću". Imajući u vidu da iz ove zemlje sve više ljudi odlazi, nedostatak radne snage će se popuniti migrantima.
Možete da se žalite EU koliko god hoćete, oni hoće upravo ovu Srbiju. Ono što valja pokupiće. Ono što im ne treba, baciće.

Fenomenalno receno. Samo je jako tuzno. Is tog nedostatka suvereniteta, iz tog vazalnog odnosa proizilaze i ostali nasi problemi.
Gradimo puteve, ne tamo gde nama treba, nego gde strancu treba, i mi to placamo.

Mnogi nasi nesrecnici, mnogi postovaoci Zapad a"slobode" itd, veruju d apostoji neka druga doba EU, neka druga dobra Amerika. I da ce biti dobro kad nas zavole.
Ali nema drugog. Ovo je to. Ba sovo. Ovo je nasa uloga. Ovo cviljenje i foliranje.

Onaj ko nije sposoban da upravlja sam svojom drzavom, upravljace mu drugi.
Malo je reci da nismo u stanju da upravljamo drzavom. Ni Beogradom nismo u stanju, ni kucnim savetima.
Veliki broj je disfunkcionalnih porodica u kojima se takodje sve raspada.
 
Zašto mi Vučić ide na živac, čak i kad govori ili radi nešto ispravno


"Srbija ima 10 odsto svetskih rezervi litijuma, ne mogu da naprave bateriju za bilo šta"

"Srbija ima 10 odsto svetskih rezervi litijuma, ne mogu da naprave bateriju za bilo šta. (ti misliš da se kvalitetne baterije prave tako lako?) A kada imate 10 odsto svetski istraženih količina litijuma onda znate na kakvom bogatstvu leži zapad Srbije", rekao je upitan da li se razmišlja o povećanju rudne rente bar za neke isplative rudne proizvode kao što je litijum.

Rekao je da rudna renta ne može tako lako da se menja. "Ne možete lako da menjate rudnu rentu jer nećete moći da napravite dogovor ni sa ruskim NIS-om, ni sa Kinezima koji su ušli u velike investicje i koji su nam mnogo pomogli što su uzeli Bor i spasili nas. A i računajući na tu rudnu rentu uzeli su i kupili su od Kanađana Timok rudnik", rekao je Vučič u Loznici.

Rekao je da je za Srbiju u ovom okruženju najvažniji litijum, ali da je to bukvalno za džabe dato nekada. (*ko je dao i kada!?* DAJ PODATKE!) "A da mi danas nemamo ni početak eksploatacije, iz kože bih iskočio. Umesto da imamo fabriku električnih automobila, autobusa odavno. Iz jadarita imate 26 sastojaka, a jedan od tih 26 je litijum, veoma je komplikovano ekstrakovanje litijuma od svih ostalih minerala koji se u tom kamenu nalaze", rekao je on.

Poručio je da moli i Rio Tinto i Kineze da "sednemo da razgovaramo". Izgubili smo deset i više godina. Dajte da počeneo nešto da radimo jer će da procveta kraj", rekao je on.

Naveo je da je to nešto što bi razvilo Srbiju, ali ne samo da se izvozi litijum.

"Zato smo doneli odluku, nećete da izvozite litijum odavde, nema toga bez dozvole države. Litijum pripada srpskom narodu, ovde ćemo da vidimo koje ćemo fabrike da pravimo, pa ćemo onda da tek da vidimo koji kontrolisane količine mogu da izađu odavde", rekao je on. (čemu drama i proser...anje?)

https://www.b92.net/biz/vesti/srbija.ph ... id=1690455
 
To kako on prica, tako narod voli.
Narod uziva u tome.
 
To je neosporivo, slažem se.

Samo obrazlažem zašto meni lično, i ljudima poput mene, ide na koronu čak i kad radi ili govori nešto što je logički ispravno.
Inače znam i da smo mi takvi u manjini. Nego samo kažem. Da uviđam ja i kad uradi ili kaže nešto normalno, ali džaba kad je neurotična dalabu koja ne može ''dobar dan'' da kaže a da ne ubaci neko seme mržnje ili agresije.
 
Србија је окупирана држава. Домаћи и страни окупатори годинама лажу, пљачкају и тероришу је, намећу своје визије и погане све исправно у њој преко својих сарадника. Радна снага са стране се годинама није доводила, а кад треба да се доведе, доводи се шкарт који су друге државе одбациле као неупотребљив. Овде дефинитивно нема патриота, јер да има, не би водили овакве разговоре. Ипак, овде има људи који се супротстављају тиранији и биће их, надајмо се, све више!
 
Inače, taj put Niš-Merdare, finansira jedan Albanac poreklom iz Medveđe. Radio je pri UN-u i sam kaže kako je lobirao da se put gradi. Koliko li su su se ovajdili Zorana i ekipa...? Može to lako da se nađe na internetu (zaboravio sam mu ime). E sad, ako on lobira da se izgradi taj put, možete misliti koliko je to pametno graditi. To je u albanskom interesu, a ne srpskom. Uloga političara u Srbiji je da nas ubede kako je sve što želi EU, Rusija, Kina ili SAD u interesu Srbije.
Samo naivan čovek može verovati da bi se priznanjem Kosova rešili problemi. Ne, došli bi oni vrlo brzo u Niš i eto ti novog problema. Tome i služi taj put. Mogu dolaziti da "rade u fabrikama" u Nišu i da tu ostanu.
Da se primetiti i da će ovi migranti ostati u Srbiji. Vučić izbegava da odgovori šta će biti sa njima.
Na izbore nas zove ambasador SAD-a. Čovek se meša u unutrašnje stvari jedne države, a možda i ministre bira. To se zove okupirana država. Ne znam da li to vama izgleda normalno, ali meni nije. On treba da štiti interese svoje države, ali ne i da se meša u izbore u Srbiji. Kod nas je sve moguće.
N1 polako počinje sa revitalizacijom kriminalnih radnji SNS bande. Počeli da gostuju i kadrovi vladajućih partija. Moguće da je Vučić svašta obećao zapadnim zemljama, čim su ovi "digli" nogu sa gasa. Uostalom, ta televizija i služi da kontroliše vlast, sve u interesu "duboke države".
Kampanja je tiha, nema velikih udara po Vučiću. Sva bratija učestvuje na izborima. Bar polovina njih bi pre glasala za SNS, nego za svoju stranku. Đilas i ekipa možda ostanu u hladovini, da se vidi šta će biti sa "pravno-obavezujućim sporazumom". Tu su ako treba da se zameni "efendija".
Očekuje nas burno leto. Mnogo pritisaka, moguće i nezadovoljstva, anarhije, suludih ideja, kršenja Ustava... Biće ludo i nezaboravno.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=744827#p744827:2pytp5m8 je napisao(la):
Koniljo » Čet Jun 04, 2020 4:04 pm[/url]":2pytp5m8]Inače, taj put Niš-Merdare, finansira jedan Albanac poreklom iz Medveđe. Radio je pri UN-u i sam kaže kako je lobirao da se put gradi. Koliko li su su se ovajdili Zorana i ekipa...? Može to lako da se nađe na internetu (zaboravio sam mu ime). E sad, ako on lobira da se izgradi taj put, možete misliti koliko je to pametno graditi. To je u albanskom interesu, a ne srpskom. Uloga političara u Srbiji je da nas ubede kako je sve što želi EU, Rusija, Kina ili SAD u interesu Srbije.
Samo naivan čovek može verovati da bi se priznanjem Kosova rešili problemi. Ne, došli bi oni vrlo brzo u Niš i eto ti novog problema. Tome i služi taj put. Mogu dolaziti da "rade u fabrikama" u Nišu i da tu ostanu.
Da se primetiti i da će ovi migranti ostati u Srbiji. Vučić izbegava da odgovori šta će biti sa njima.
Na izbore nas zove ambasador SAD-a. Čovek se meša u unutrašnje stvari jedne države, a možda i ministre bira. To se zove okupirana država. Ne znam da li to vama izgleda normalno, ali meni nije. On treba da štiti interese svoje države, ali ne i da se meša u izbore u Srbiji. Kod nas je sve moguće.
N1 polako počinje sa revitalizacijom kriminalnih radnji SNS bande. Počeli da gostuju i kadrovi vladajućih partija. Moguće da je Vučić svašta obećao zapadnim zemljama, čim su ovi "digli" nogu sa gasa. Uostalom, ta televizija i služi da kontroliše vlast, sve u interesu "duboke države".
Kampanja je tiha, nema velikih udara po Vučiću. Sva bratija učestvuje na izborima. Bar polovina njih bi pre glasala za SNS, nego za svoju stranku. Đilas i ekipa možda ostanu u hladovini, da se vidi šta će biti sa "pravno-obavezujućim sporazumom". Tu su ako treba da se zameni "efendija".
Očekuje nas burno leto. Mnogo pritisaka, moguće i nezadovoljstva, anarhije, suludih ideja, kršenja Ustava... Biće ludo i nezaboravno.

Da. Mnogi ne zele da se suoce sa ovm istinom. Zapravo vecina. Fascinantno ste to opisali.
U okupiranoj zemlji sve je rezija, fake.

Nas sunovrat je sasvim logican. "Nasi" politicari u stvari rade za strane interese. Malo za ove, malo za one. Slicno je to situaciji u 18. veku u Africi, kada su crnacki kraljevi prodavali stanovnistvo u roblje holandskim i engleskim trgovcima.
 
MC druze jel ti znas da ja imam 1.000.000 clanova? Mislim, jel mi verujes ako ti to kazem? Pa zasto onda verujes tim informacijama da SNS ima tolko clanova, to je sve u sastavu propagande da bi ljudi prihvatili namestanje rezultata, tipa "eto, imaju 700.000 clanova pa je logicno da su dobili tolko glasova". Pa jos kad sa druge strane ti zasviraju mediji, Agenicije za istrazivanje, Zavod za Statistiku, Merkleini posmatraci, neki ljudi zaista poveruju u laz. Evo ja kazem da SNS nema 100.000 clanova, sve preko toga su bajke Baron Minhauzen. Ljudi, nemoj se pecate na lazi, SNS nema vise od 10-15% podrske. Izlaznost moze biti maximalno 75-80% sve drugo sto vam kazu znajte da vas lazu.
 
Sta reci za osobu koja podrzava pomenuta udruzenja klovnova :)
 
Ludilo, podrzavaoci Antife, od Amerike proglasene kao teroristicke organizacije, pricaju o fasizmu i sl: "Bujanje ekstramističkih, neonacističkih i klerofašitičkih grupacija mora biti sprečeno i sankcionisano od strane države rekao je Bojan Kostreš, kandidat na listi Ujedinjene demokratske Srbije." Kolko vidim tamo na slici sem nosenja Antifa bedzeva su jos i Canak i neki bivski Tadicevi i Cedini, a verovatno i Vucic precutno podrzava kao saradnik Sorosa koji je oznacen kao vrh te teroristicke organizacije. Jako sramotno za nas da se ime Srbije vezuje za teroriste, i da vlast u Srbiji podrzava medjunarodni terorizam, mesajuci se time bez ikakvog razloga i u unutrasnje stvari Amerike koja sada ima pravo pohapsi i vlast, politicare u Srbije kao deo grupe koja vrslja i pravi haos po njihovoj zemlji.
https://www.b92.net/info/izbori2020/ves ... id=1692130
 
Милош Вучевић: Срби воле да знају ко је газда, имали смо краља Александра и Тита, па Вучића; Сигуран сам да ће га СНС поново изгласати за председника
 
партибрејкер":p8pn7t7z je napisao(la):
Мислим да није још званично да су на листи терориста. Иначе, на Сорошевој сиси су сви осим радикала и Заветника.
Нису ни социјалисти.
 
Posle vecernjasnjeg nastupa u Utisku nedelje, Sergej moze da se pozdravi sa bilo kakvim procentom na izborima.
 
Uhhh, baš se Sergej "zabrinuo" za procente na izborima.

Njemu su jedino bitni procenti u stranim valutama, kojima biva nagrađen od strane spoljnih mentora za koje radi, i on i svi ostali sa ove tzv. političke scene.
 
Vrh