Šta je novo?

Izbori 2024

A onda se obracao okupljenima i govorio o svemu pa i o Kosovu kada su se iz mase culi povici...


Ta zena koaj je viknula, jedna od nekoliko stotina prisutnih kukavica, to je ona omrznuta manjina koju cenim, to su ti Srbi koje postujem, a ovo je odgovor na pitanje jednog clana foruma od pre nekoliko dana.
 
Međunarodni terorista k*** po nama usred Beograda, i niti ga iko hapsi, niti ga proteruje, niti makar verbalno reaguje na njegove bljuvotine 🤮🤮🤮🤮🤮🤮

Ako je ovo Vulinova "samostalna Srbija", na šta bi tek ličila da nije toliko samostalna i slobodna ? Tako im je jednom pre par godina američki ambasador na nekom vladinom prijemu onako baš drskim tonom podviknuo da Kosovo nije Srbija, a Vučić i Mihajlovićka pognuli glave i oćutali kao poslednje fukare, što i jesu. Doduše, nisu samo oni, mislim da je tom događaju prisustvovao i Vučićev "patriota" Vulin, pa opet nije rekao ni reč.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reagovanja: MC_
Vulin je pravi srpski patriota. Covek celicnog stiska, metalnog pogleda i gvozdene volje.
Svima nama su glave podgnute, nisu samo njima.

1661548217115.jpeg
 
Uopšte me ne iznenađuje odsustvo bilo kakve reakcije evropatofilskog režima i evropatofilske opozicije, ali zašto patriotska opozicija ćuti na ovo ? Do sada se jedino Mlađan Đorđević oglasio na Tviteru, gde je ološu poručio gde da se nosi.

Dveri, Zavetnici, DSS, Šarovićev pokret, DJB, Pokret Oslobođenje, pa i SRS, trebali bi sada da organizuju konferenciju za medije, i da odatle upute zajednički apel vladi da ovog smrada momentalno protera iz Srbije, i da mu se trajno zabrani ulazak zbog ugrožavanja nacionalne bezbednosti i ustavnog poretka. Kada se malo pročeprka šta je Eskobar ovde radio pre dvadesetak godina, niko normalan mu ne bi ni dozvolio da kroči na teritoriju Srbije, a kamoli da se sa njim sastaje.

Svima nam je dobro poznata američka nacistička politika prema Balkanu, ali kada njihovi niži činovnici baš preteraju sa bezobrazlukom, iole ozbiljna država bi im odgovorila deportacijom i zabranom ulaska na njenu teritoriju. "Tunjavi i neobavešteni" Koštunica je ovde bio poslednji vlastodržac koji je imao m**a da protera Cobela posle njegove pretnje da će Srbija ostati bez Vojvodine i Raške, i da ga proglasi za nepoželjnu osobu. U mnogo težim međunarodnim okolnostima i sa neuporedivo manje unutrašnje političke moći, Koštunica je imao kakvu-takvu kičmu, koju gmizavi poltron Vučić nema ni u tragovima.
 
Poslednja izmena:
To bi bilo super, okupe se suverenisti na konferenciji za medije i kažu: “ Ti ološu, smrade, momentalno mrš iz Srbije..i zatr’o ti se rod i seme…” itd.
 
To bi bilo super, okupe se suverenisti na konferenciji za medije i kažu: “ Ti ološu, smrade, momentalno mrš iz Srbije..i zatr’o ti se rod i seme…” itd.
Ne moraju možda baš te izraze da koriste, mada mračne spodobe poput dotičnog ne zaslužuju bolje. Da je ovo normalna država, međunarodni terorista Eskobar u nju ne bi mogao ni da uđe, samim tim konferencije opozicije i zahtevi za proterivanje ne bi bili potrebni. Ali, glavni posao BIA-e koju vodi kruševački Džejms Bond sa keramičkom školom nije da brine o bezbednosti Srbije, nego da pritiska tih par lokalnih televizija na koje SNS još nije stavio šapu i da reketira opoziciju na opštinskim izborima. Ta služba je pala na još niže grane nego što je bila Specijalna Policija Nedićeve Srbije, i onda ne čudi što u zvaničnu posetu može ladno da nam dođe ubica koji je pre 5. oktobra ovde likvidirao ljude...:rolleyes:
 
Poslednja izmena:
Nisam iznenađen da je BIA zakazala, a da su tvoji izvori raskrinkali međunarodnog teroristu.
 
Nisam iznenađen da je BIA zakazala, a da su tvoji izvori raskrinkali međunarodnog teroristu.
Nisu moji izvori, mediji u Republici Srpskoj o tome pišu otkako je imenovan za izaslanika, a mislim i da je Miroslav Parović pre par meseci u intervjuu za Slaviju Info detaljno govorio o Eskobarovoj zločinačkoj prošlosti. Ako sam dobro shvatio, VBA je tamo početkom 2000. godine presrela njegove razgovore, gde ugovara političke likvidacije u SRJ, za koje su verovatno planirali da optuže Miloševićev režim.
 
Pa dobro, nisu tvoj izvori, ali si im prilično naklonjen, gutaš sve bez bilo kakve rezerve.
 
Pa dobro, nisu tvoj izvori, ali si im prilično naklonjen, gutaš sve bez bilo kakve rezerve.
Sve i da ništa od toga nije tačno, jedna iole dostojanstvena država ne bi trpela da je ponižava neki šestorazredni činovnik Stejt Departmenta, zvao se on Eskobar, Hojt Ji ili Palmer. Zadnju dvojicu ovde više niko ni ne pamti, a u svojoj državi su bili potpuni anonimusi i ranije, jedino su ih balkanski liderčići ljubili u ruke i sastančili se sa njima kao da su neki državnici svetskog ranga.

Ne bi padale sekire da ga je ova država proglasila za persona non gratu, i dala mu rok od 48 sati da pokupi prnje i ode odakle je došao. Posle one čuvene Cobelove izjave, Koštuničina vlada je prekinula svaku komunikaciju sa njim, niko nije hteo da se sa njim sastane niti da mu se javi na telefon, i na kraju je Nemačka morala da ga povuče. Nisu ga formalno proterali, ali su ga naterali da ode odavde, Vučić je prevelika kukavica čak i da odigra jedan takav krajnje odmeren potez, i to u uslovima današnjeg multipolarnog sveta koji u Koštuničino vreme nije postojao.

Sa tipovima poput Eskobara se razgovara ovako, nažalost Srbija nema Dodika:
 
Poslednja izmena:
Namećeš se tim zapaljivim govorancijama, rođen si za skupštinu, ali tvoje vreme još uvek nije došlo, gužva je u šesnaestercu suverenista i patriota.
 
ja boh ba srekao da suverenista gotovo i da nema. A patrioti su vulinskog tipa
 
Nema suverenista, pokusao je Sasa Radulovic ali je voleo da hasa pljeku u Skupstini, da veruje u antivakserske zavere i nanobote, to je prilicno oslabilo ideju koja je mogla da bude zanimljiva sa talentovanim covekom.
 
To bi bilo super, okupe se suverenisti na konferenciji za medije i kažu: “ Ti ološu, smrade, momentalno mrš iz Srbije..i zatr’o ti se rod i seme…” itd.

Vjerica Radete style, ona te kletve baca najjače 😅

Dakle, Ana Brnabić nastavlja da vodi vladu, a europride je otkazan...

I sad ne bih dalje o europride-u iako su mi posebno polje interesovanja fakultativna ograničenja ljudskih prava koja su propisana našim Ustavom... šta ona znače i kada mogu da se upotrebe...

Ali kad vidim da je tema o abortusu zaključana, o migrantima zaključana, o pride-u zaključana, pitam se je l' svaka tema koja se bavi ljudskim pravima zabranjena tema na ovom forumu... Retoričko je pitanje da mi slučajno Igor ne odgovori, koliko sam razumeo on je nadležan za brisanje ovde... I to mu ide odlično...
 
Namećeš se tim zapaljivim govorancijama, rođen si za skupštinu, ali tvoje vreme još uvek nije došlo, gužva je u šesnaestercu suverenista i patriota.
Da su sve suverenističke opcije išle na jednoj listi, danas bi ih u skupštini bilo barem osamdesetak, i dahtali bi za vratom SNS-u.
 
Kamo sreće da nam je Marija Zaharova premijerka, umesto USAID maskote koju je Vučić već treći put nametnuo svojim lakovernim i zaboravnim biračima. Barem iz Moskve neko reaguje na onu životinju, kad u Beogradu i vladi Srbije nema Srba da se oglase.

Miloš Jovanović me je jednom žešće iznervirao, kada je stao u odbranu Vučića nakon što ga je Zaharova u svom tvitu uporedila sa Šeron Stoun. Kaže "ja sam Vučićev politički protivnik, ali moram braniti predsednika svoje države". I ja bih branio predsednika kad bismo ga imali, ali ne mogu braniti kvislinga. Kvisling je tog dana potpisao Vašingtonski Sporazum i u onoj šamlici je izgledao kao Monika Levinski posle sastanka sa Klintonom, a ne Šeron Stoun.
 
Pa stavrno Vox je l' u redu da se jedna žena na tako visokom polozaju ponaša kao da je početak neke erotske scene... Šta sutra ljudi o takvoj državi da pomisle?

Lako je i Rusima i Amerikancima (da nekom odbruse, da se šepure po Tajvanu ili ližu jagode) ne brinem se ja za njih... njihovi ratovi će se uvek voditi negde drugde po svetu...
 
Zaharova je bolid, mislio i govorio to jos pre rata.
Bolid je predsednik koji u prestonici svoje države sluša nekog klozetara iz Stejt Departmenta kako p**a po njoj, i ne sme reč da izusti kao reakciju, a kamoli da preduzme neke ozbiljnije mere kao što su proterivanje i zabrana ulaska u zemlju.
 
Lako je i Rusima i Amerikancima (da nekom odbruse, da se šepure po Tajvanu ili ližu jagode) ne brinem se ja za njih... njihovi ratovi će se uvek voditi negde drugde po svetu...
Kako Dodik može da im odbrusi i da glat odbije sve njihove ultimatume, bez vučićevskog straha da će mu pobeći svi investitori ako se slučajno usudi da ih u bilo čemu ne posluša ?
 
Vrh