Šta je novo?

Izbori 2016

Rezultati ankete koju je Boris Malgurski vrsio na svojoj FB stranici...
Deluju prilicno nerealno...Verovatno zato sto samo odredjen tip ljudi prati njega i njegov rad..
13055887_1038105472939470_5421539483824718716_o.jpg


Link do fb objave: https://www.facebook.com/b.malagurs...293194.45593.146173642132662/1038105472939470
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=382304#p382304:3ay4jbko je napisao(la):
stf » 20 Apr 2016 01:41 pm[/url]":3ay4jbko]Ne, nismo.

Ne razumem taj strah da će neko da te nadje preko fiksnog a kao neće preko naloga na forumu i IP adrese? Preko fiksnog se boji da kaže da neće da glasa za Vučića a na netu ga nije strah da piše o njemu sve najcrnje. Danas je jednako lako naći nekog preko neta i preko fiksnog.
Paa, da ako angazujes resurse BIAe. A preko imenika moze da te nadje i nepismeni retard iz mesnog odbora SNS.
 
Наравно Мекбејн, али овде причамо сад о том ставу који се провлачи да смо у рангу Кореје, да се крше слободе, људска права, да нико нема права на другачије мишљење.

А такав став шире људи који заправо немају никакву идеју како тај систем који описују заиста и изгледа. Па људи, СНС има министра полиције. Да је ово Кореја, у два клика би се сазнало ко је било ко од нас и за 10 минута би му закуцали на врата из ДБ. Делија би већ заглавио у творза примера ради.

А шта може један "локални ретард из месног одбора" па да га се Трагач боји?
 
Нема разлике између звања на фиксни и доласка на врата. Обе ствари може свако да уради, а то су радиле странке и пре и сада. Уз процену излазности праве списак сигурних гласача. Ништа то није ново ни чудно, мада јесте иритантно.
 
Da bi me našli preko neta, moraju da vršljaju po bazi podataka mog Internet provajdera ' najpre bazi dodeljenih dinamičkih IP adresa, koja odaje username, a potom i po bazi ličnih podataka. To zahteva upućenije, skuplje ljude i oduzima vreme. Ovako, njihovi botovi idu po Belim stranama i znaju koga zovu i pre nego što okrenu broj.
 
Pa sta vam telefonski brojevi rade u imeniku zo jos postoji ko jos koristi fiksni telefon telekoma
 
Ovaj mali klinac cepao plakat sa nadvoznjaka dok je cekao drugaricu ili mozda cak i devojku :D
Taman kada sam hteo da ga slikam kako skida djubre sa zida neki imbecil je toliko trubeo i drao se na klinca da prestane da cepa plakate da se on brze bolje udaljio, a i drugarica mu je naisla u tom momentu..



Inace..oblepili su mi kraj nisam ih ni primetio..
 
Pa nista ne bi bilo cudno da slina podnese prijavu jer remeti javnu red i mir time sto cepa plakate koji su na zabranjenom mestu zalepljeni. Inace top 1 po bahatosti u lepljenju plakata imaju oni, sve moguce trafostanice su izlepili.
 
Vidim da se ljudi lože na beogradski sindikat i ovu njihovu novu pesmu.

Nikad nisam voleo BS zato što su desničari i populisti.

Bojim se samo da ako ikada smenimo Vučića da nećemo na vlast dovesti neku zdravu opciju, već desničare/huligane poput dveri.
I zato mi je žao što je u mnogim mladima posejano seme nacionalizma...
 
Samo kod srba je zdrav nacjonalizam nesto lose pogrdno
Ali amerikamac moze da ima nacjonalizam patriotizam hrvat takodje englez samo je to srbima zabranjeno nesto negativno destruktivmo zasto
 
Američki i hrvatski nacionalizam sigurno nije zdrav.

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
Zato što se nacionalizam poistovećuje sa šovinizmom, a ne bez razloga. Za to možemo da zahvalimo "nacionalističkim" strujama koje de facto promovišu nasilje, mržnju, homo-i-ostale-fobije kao tradicionalne vrednosti. I dalje čekam da se pojavi neko ko će objasniti da porodične vrednosti podrazumevaju kako zdravu porodicu, brak, potomstvo, zaštitu žene i dece, tako i toleranciju prema manjinskim grupama i drugačijima. Stav da je, npr, drugačija seksualna orijentacija na suprotnom kraju spektra od porodice nije ni nacionalizam ni patriotizam nego debilizam i zatucanost koju ćeš sresti kod skoro 100% zagovornika "nacionalističkih" ideja kod nas. Istovremeno niko od tih "nacionalno osvešćenih" ne smatra da su srpske tradicionalne vrednosti lepi maniri, poznavanje pravopisa, umerenost u ophođenju sa drugima i ostale male stvari koje zahtevaju trud.
Tanka je linija između šovinizma, nacionalizma, patriotizma i kretenizma. A samo jedno od tih nije opasno.

Sent from my LG-H320 using Tapatalk
 
Kakvu izlaznost očekujete? Izfleda da će biti dosta manja nego prošli put, narodu je muka.

Baš me zanima koliko su DSS-Dveri dali para „natovcima“ iz Gugla za reklame.
 
I još udaraju po Display Networku samo tako... Ogromna je lova u pitanju.

Izlaznost procenjujem na oko 60% ako bude ok vreme, 54% uz kišu.
 
60% ми је баш нереално, пре свега зато што су бирачки спискови ужасно несређени. 60% од стварно присутних бирача је већ друга ствар, али ту цифру нико не може да процени са сигурношћу.
 
Moja procena izlaznosti je 42%
 
Izlaznost kao procenat od onih koji su upisani u birački spisak je potpuno besmislen pojam. Broj ljudi u biračkom spisku je preko 6,7 miliona, a broj stanovnika u Srbiji pod de facto jurisdikcijom MUP-a je oko 7,1 milion. Kosovo i dijaspora mogu da nakrcaju maksimalno oko 0,1 milion registrovanih birača, pa se jasno nameće zaključak da je sigurno preko milion ljudi volšebno u spisku.
 
Zato moze na adresu jednu da se prijavi 50 ljudi a da vlasnik objekta nezna
Ali zato kad regularno mjenjas adresu prave te budalom st***
 
Mislim da ce biti velika izlaznost ako ljudi imaju i malo ostatka mozga, sns oko 42-44%, Radule ispod cenzusa, Dveri-DSS 6-7, DS isto,...
 
Sns 40%
Dss i kom 5%
Sps i kom 6%
Srs 8%
Ds 5%
Djb 7%
Cbc 4%
Rastur 25%
 
Mislim da će izlaznost biti katastrofalna, malo iznad 50% rezultati sns 45% sps 10% čbč 8% srs 6% ds 6% dss 5% ostali ispod. Nevažećih 5%
Veća izlaznost najviše doprinosi ds, djb i čbč, a najmanje sns, sps i srs. Nije isključeno da srs ostane ispod cenzusa jer narod više ne zanima šešelj.
 
Koga briga za izlaznost?
Vec 10 godina smo u sistwmu da samo oni koji izadju (mogu da) uticu na rezultate izbora.
I nisu krivi drugi!
Mi smo krivi. Mi smo krivi, jer kao sto smo poverovali da ce nam nakon '5 oktobra' poteci med i mleko, tako smo poverovali i da je totalno nebitno ko ce biti vlast i predsednik.
I onda nam je promenjen izborni zakon, pa je dovoljno da na izbore izadju samo clanovi ovog foruma i eto nama 250 predstavnika u parlamentu, koji ce formirati novu vladu.

Veca izlaznost da bude od koristi DS-u?
;)
Mozda gresim, al po meni oni vise ne postoje i sve jedno im je kolika ce biti izlaznost... i ne samo njima...
Zato je SNS i postao vladajuca stranka.
I zato je na zadnjim izborima i odneo apsolutnu vecinu.
I zato sa pozicije vlasti i raspisuju izbore svako malo.
Nemojmo se zanositi.
Mozda je 'veliki vodja' lud, ali svakako nije glup.
Sa ovakvom (kompletnom) opozicijom, gledacemo "velikog vodju" u ulozi premijera i u sledecoj vladi, a verovatno i u jos nekoliko narednih, tim pre sto sasvim lepo saradjuje (odradjuje naloge) sa svetskim centrima moci.

Sent from my LG-D320 using Tapatalk
 
Vrh