Šta je novo?

IKEA Srbija i AVA shopping park

Zar nisu rekli zakupci, od kojih neki prvi put na trzistu Srbije u tom prosirenom delu?

Postaje smehotresno u svakom retail trznom centru jedni te isti...

Ovamo se hvalimo investicionim i kreditnim rejtinzima, nikad vecim direktinim ulaganjima, a malo ko ulazi na trziste od novih...

Slabo, bas slabo...
 
Danas
Deluje da će skoro otvaranje. Na onom velikom lokalu piše "skakaonica" .
1c789bdb080d24d73f906033496e3135.jpg
e5cca4d1731c5456154f08598e0ac848.jpg
d1dedd2888c285d151e64820b442f11f.jpg
816f6ac73f1408dea73868ab1a451538.jpg
03ac8a42eeb6650d96ecc110a02ab6db.jpg
9c671982f549d1bb4459a5e0b1333516.jpg


Sent from my SM-S906B using Tapatalk
 
Otvaranje novog dela 16. maja. 15 novih radnji.
PEPCO, Terranova, Kigili, Watch, Kafeterija, Fly London, Skakaonica, Zaspavanje, Eglo, Dr. Max, Premium Pet, Extreme Intimo, Lilly, Barbolini, Bonatti.

Biće i muzički program i razne radionice na otvaranju pa vam kopiram raspored ako nekoga zanima.

🎉U četvrtak, 16. maja čekaju vas Inspektor Blaža i kljunovi (19h), sjajni klinci iz projekta Muzika nade (18.30) @musicartproject defile mažoretkinja (18h).

🎉U petak, 17. maja, je sa nama Habanera kvartet (18h), @habanera_kvartet

🎉U subotu 18. maja @nemanjanikolicpianist kvartet, sa pesmama iz Dizni crtaća (13h), KUD Srpska tradicija (14h) @kud_srpska_tradicija i Fenečki biserčići (14.30h). @fenecki_bisercici

🎉U nedelju 19. maja nastupa KUD Vrčin (12.30h). Posebnu uživanciju smo spremili sa timom Masaža iz bloka – humanitarnu masažu @vera_lukic__ . A mališane pozivamo da se maskiraju za maskenbal party od 14.00h - 15.00h.

🤡Program će pratiti Bubble House sa balonima za zabavu, kokica bar, photobooth za fotografisanje, a dok deca uživaju, roditelji će imati radionice za njih: „Roditeljstvo kroz Human Design“ sa Draganom Jovanović Kuprešanin @emocionalno_oslobadjanje,
Srećni kristali @isidora.healing, nakit „11_11“ @11_11_jewelry „Izborite se sa stresom“ sa Milanom Bošković @milana_boskovic_ , predstavljanje knjige “Kolevka” Maje Pavlović @maia_pavlovic, pisanje kao terapija za dušu sa Marijom Zatezalo @marija_zatezalo

Vodimo računa i o zdravlju naših najmlađih, pa ćemo imati „Disanje za decu“ sa Marijom Mitić @marija_disanje i otvoreni čas joge za decu sa Marijanom Ostojić.

Ceo program upotpuniće i brojne besplatne radionice za sve generacije, nastupi dečijih horova, dečije predstave, animatori, klovnovi, pantomimičari, štulaši, face paint…
 
Da li je neko ovde uzimao Ikeinu kuhinju? Meni je njihov nameštaj super, ali uglavnom kupujem sitnije stvari (police itd.).

Узео сам ја, ону Knoxhult. Радна плоча је већ набубрила око судопере, а није прошло ни 2 године. Остали елементи су ОК.
 
Јел ће опет шатлове да уводе до Икее као што су пре две године само се нису сетили нигде да објаве?

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Da li je neko ovde uzimao Ikeinu kuhinju? Meni je njihov nameštaj super, ali uglavnom kupujem sitnije stvari (police itd.).
Kada sam uzimao ponude pre dve godine u stanu zaključio sam da je neisplativo. Daleko lepšu kuhinju možeš da dobiješ za skoro pa upola novca da ti stolar uradi po meri.
 
Kada sam uzimao ponude pre dve godine u stanu zaključio sam da je neisplativo. Daleko lepšu kuhinju možeš da dobiješ za skoro pa upola novca da ti stolar uradi po meri.
To ti je isto kao da kazes da je mercedes tri puta skuplji od fiata. Naravno da je skuplji, ali zato je daleko bolja estetika i zavrsna obrada.
Isto tako i stolarisanje po meri, meni je kriv zid, imam stub, nestandardna visina plafona, dodje stolar i napravi u milimetar u boji kakvoj zelim. Ja to zovem porez na luksuz.
 
Pločasti materijali sa kojima rade stolari su daleko bolji od ovih iz Ikea.
Metalna galanterija već kako ko.
Meni su radili kuhinju pre 15 godina i vrlo sam zadovoljan. Menjao sam samo one klizače za dve fijoke. Mada u jednoj od njih žena drži pribor i baš je teška.

Kasnije smo od iste ekipe naručili par sitnica za dečiju sobu i to je bilo lošije, a prošle smo uzeli ormančić za trpetariju i baš su ga isfušarili.
Mada je jedan kolega kod istih sada uzeo kuhinji i prezadovoljan je ali su ga ošurili. Tipa, ja sam platio 800 evra a on sada preko 1500 za manju.

Ja sam naručio sa jednim elementom u čitavoj visini kuhinje, kao neki kredenac i tu može čudo stvari da stane. Takođe, višeće elemente smo pustili skoro do plafona, a donje iznad mašine za suđe. Onda su morali da mi urade postolje za šporet. (ali su me to častili, 4 daske)
 
Izvor: Beobuild.rs

IKEA otvorila novi objekat kod Bubanj potoka
ikea-ava-retail-park-160524-04bb.jpg

Švedski proizvođač nameštaja IKEA krenuo je u osvajanje domaćeg tržišta pre više od deset godina, a svoju prvu prodavnicu otvorio je na leto 2017. godine. Na lokaciji pored autoputa Beograd-Niš, nadomak petlje Bubanj Potok, počeo je razvoj prvog beogradskog IKEA centra, koji se kroz više faza gradnje razvio u zaokruženu maloprodajnu celinu. Danas je svečano otvorena i druga faza AVA šoping parka, čime je ponuda za posetioce proširena za još 18 maloprodajnih lokala u kojima će biti dostupne različite robe poznatih međunarodnih brendova.

Više informacija i fotografija možete pogledati u vesti na prvoj strani sajta ili na linku https://beobuild.rs/ikea-otvorila-novi-objekat-kod-bubanj-potoka-p3180.html
ikea-ava-retail-park-160524-01.jpg

ikea-ava-retail-park-160524-10.jpg

Više informacija i fotografija možete pogledati u vesti na prvoj strani sajta ili na linku https://beobuild.rs/ikea-otvorila-novi-objekat-kod-bubanj-potoka-p3180.html
 
Vrh