Šta je novo?

Hotel "Slavija"

Мени мало неприродно делује ова црвена надстрешница, више бих волео да је бела/ светло сива или у неким смеђим ,,дрвеним'' тоновима.
 
Ovo "nisko i visoko prizemlje" su nakalemili sa nekog rendera Beograđanke?
 
Ono kad ti ponude 3 rešenja za fasadu ti izabereš naj lošije da ustedis par desetina hiljada evra
 
Neće biti hotel, planirali su poslovni prostor u kuli. Hotel ostaje niži deo uz Makenzijevu i Slavija Lux.
Ne zvuci dobro, nemaju obezbedjen parking. Od hotela su verovatno odustali jer bi bez parkinga mogli da imaju samo 3 zvezdice. Rusenje i novi objekat su najbolje resenje, ali trebaju duboki dzepovi i vreme da se povrati investicija.
 
Mislim da novac i ne bi bio toliki problem da im se ne žuri da uzmu 20% od države za EXPO hotele. Rok za podnošenje zahteva za državnu subvenciju je kraj ove godine, što znači da projekat mora da bude gotov i ranije.

Što se kategorizacije budućih hotela tiče, današnja Slavija B (niži deo hotela uz Makenzijevu) bi trebalo da ima 3*, dok će Slavija Lux imati zvezdicu više.
 
Pogledajte prilog 207924Pogledajte prilog 207925
Славија дупло боље прошла. Ове вертикале боље пристају високом објекту једноставне форме.

Čestitam beograđani, dobijate i vi "hotel Radijator" :ROFLMAO:



za neupućene, kucati: hotel radijator novi sad
Е па није исто, хотел Централ има брисолеје, изузетно популаран "израз" (детаљ) на форуму Беобилд:LOL:
 
ne treba nista rusiti, render je dobar i ako se tako ostvari ja sam zadovoljan! stalno se nesto zakera a pola grada kuburi sa kanalizacijom. malo skromnosti nije na odmet. sve sto se sanira je plus za ovaj grad.
 
I ja sam zadovoljan, da se ne lažemo, bolje i ovakva fasada, nego da nakaleme gigantski LED ekran, kao na onom skadru u Takovskoj, a pitanje dana bi bilo kada bi ga stavili i na Slaviju, da nije prodata.
 
Ovde mnogi "kukaju" što je fasada "običan staklenac" Ušće II kada se gradilo isti ti su bili za to da fasada bude ista staklena kao na Ušće I i da je ono sadašnje rešenje ružno. Ovde ljudima ne možeš ugoditi.
 
I ja sam zadovoljan, da se ne lažemo, bolje i ovakva fasada, nego da nakaleme gigantski LED ekran, kao na onom skadru u Takovskoj, a pitanje dana bi bilo kada bi ga stavili i na Slaviju, da nije prodata.
Polako, još uvek ima šansi da ga stave i na ovu novonajavljenu Slaviju. 😁 Makar neki maaalji u prizemlju, da prekrije celu onu galeriju. 😁

Bilborda nikad dosta. :) Iako ih na Slaviji već ima fazon 10. Ali što da ne bude i 11.

U Srbiji, od rendera do kompletirane zgrade dugačak je put. 😁
 
Čudi me da će uspeti da prenamenuju zgradu namenski pravljenu za Hotel u poslovni prostor...
 
Похвално је што зграда има униформну фасаду без голубарник-чардак ни на небу ни на земљи-надоградња Карабурма-Врачар стила какав је популаран последњу децеину.
 
Битно је да ће зграда бити иста, али са бољом фасадом. Била би лудост срушити овакву арамирану грдосију. Рендер је испао добро. Једино питање које остаје без одговора је како ће се просторије грејати зими, а лети хладити? Сви знамо да је лети и зими стакло кобно. Лети због ефекта стаклене баште, а зими због великог пропуштања топлоте. Како ће се то решити?
 
Meni buduci hotel izgleda skroz okej.
И мени такође. Поготово, ако се упореди са постојећим стањем. Чим је нешто ново, уредно, са редовним одржавањем, то одмах даје потпуно другачију слику.
 
Vrh