Šta je novo?

Hotel Jugoslavija [ Hotel ]

Већина инвеститора је успела да направи боље пројекте од Бнв. Ово на месту хотела Југославија је само доказ да би и Бнв боље изгледао да су га поделили на мање парцеле, уз наравно прихватљиву висинску регулацију.
 
U BnV je kao osnovno prvo trebalo uraditi funkcionalnu saobraćajnu mrežu i predvideti kvalitetnu vezu sa ostatkom grada, kao što je slobodan koridor za most u nastavku Zorana Đinđića, a ne da se dovodimo u situaciju da grad da trpi sad 3-4 godine bez jednog mosta i da se za stalno ukida mogućnost gradnje mosta na celom potezu BnV (iako grad plače za novim mostovima na tom potezu). Takođe trebalo je ostaviti duplo širi pojas uz reku, sada kada se daleko masovnije koristi vidi se koliko ovakvo zgužena promenada u BnV nije adekvatna za jedan milionski grad.
 
BNV je pravljen da se "elita" (pritom ne mislim na ove iz Šimanovaca) ne meša sa "nižom kastom". :D

Visinska regulacija nije merilo da će nešto ispasti bolje. Pritom ne mislim da je ova visokogradnja u BNV ispala bolje, niti da će lepše izgledati Hotel Jugislavija (uprkos većinskim orgazmičkim uzdisajima forumaša na Svarovski Jugoslaviju).​
 
BNV je pravljen da se "elita" (pritom ne mislim na ove iz Šimanovaca) ne meša sa "nižom kastom". :D

Visinska regulacija nije merilo da će nešto ispasti bolje. Pritom ne mislim da je ova visokogradnja u BNV ispala bolje, niti da će lepše izgledati Hotel Jugislavija (uprkos većinskim orgazmičkim uzdisajima forumaša na Svarovski Jugoslaviju).​
Па нисам ни мислио на то да је висина пресудна да нешто изгледа боље. Дизајн, архитектура... много боље од Бнв.
 
Vrh