Šta je novo?

GTC "Ada Mall"

rekoh ja na pocetku gradnje...obicno kad se mi forumasi slozimo da je neki projekat po renderu dobar...to nas sve u izvedbi na kraju pobije...

meni je uzasan ovaj tc...od proporcija, panela...

Mozda ovo zelenilo izvadi situaciju...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Malo slika radova sa gornje strane.
fa30df9a76f16cb670cfbf9a463ee6d6.jpg
330d3785f264d7753d4730289f22bbe4.jpg
56427ef9eb97d59b7c270d072b1b5048.jpg
d6bb317e0c2a3589d071bbde02ce9f65.jpg
261541e4e947c8b6fe669e60fb33331d.jpg
947df5db824147baf176fea4c04c698d.jpg


Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
I ja se slažem.

Radovali smo se novom nadvožnjaku ka BB, ukidanjem skretanja levo iz Paštrovićeve, kružnom toku na spoju P i Visoke, ili bar Pasareli za pešake... Nula bodova.

Sam TC je bolji je od onih napuštenih i ruiniranih Minelovih objekata, ali samo to. Prostor je bio adekvatan za objekat bar duplo manjih gabarita.

Videćemo šta nas čeka sa saobraćajem kad se TC otvori. Ne miriše na dobro.
 
direktor":1q60gzpf je napisao(la):
Zagipsace se to na vrijeme ....
Nece.
Pomeren rok na 6.6. ali ne bi bilo cudo da ga naknadno pomere jos 7 dana.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Prvog dana. Samo nam to niko nije rekao.

Btw, jel to Inditex bojkotuje ovaj TC?
 
Danas predsednik opstine najavljuje pasarelu koja ce povezati C.padinu i Tempo. Bio snimak na STB, kao i sredjivanje pasarele Bbrdo-Julino.
 
Iz druge ruke (podizvođača radova )- neviđeni fušeraj je prisutan u ovom tržnom centru. Ne znam koliko je to tačno ali jš uvek se obavljaju neka miniranja.
 
Nije samo u pozesko vec i u bulevaru i sirom grada gosvortijevoj itd ...
 
Da, videla sam na drugoj temi. Ali ovo u Požeškoj je rađeno baš za napajanje Ada Mall-a, nema veze sa Telekomom, npr, čini mi se da se i oni pominju u tekstu vezano za optiku. Bilo mi zgodno da se nadovežem na komentar nensav-a o fušeraju. :)
 
Sa plaže.
d0e9f56029cef8083b7bd57f39f216c3.jpg


Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=615816#p615816:18rpx8m0 je napisao(la):
Soko » 12 Apr 2019 06:59 am[/url]":18rpx8m0]
direktor":18rpx8m0 je napisao(la):
Zagipsace se to na vrijeme ....
Nece.
Pomeren rok na 6.6. ali ne bi bilo cudo da ga naknadno pomere jos 7 dana.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
Odakle ti ova info? Popularno VIP otvaranje je zakazano za 23 Maj, "za narod" otvoreno od 24 Maja koliko sam ja obavesten.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=617109#p617109:1qicpaes je napisao(la):
Tikvica » Sre Apr 17, 2019 1:20 pm[/url]":1qicpaes]Sa plaže.
d0e9f56029cef8083b7bd57f39f216c3.jpg


Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

Јој који смо паћеници мајко мила, BELGRADE ! јер није довољно кул БЕОГРАД - и то са црвено бело варијантом ако ко провали да није у питању мали градић у централној америци са истим именом већ град у источној европи да по аутоматизму схвати да је то сигурно или највероватније Пољска у питању !
 
Najjadnije od svega je sto je to prekopirano u potpunosti od Amsterdama :mrgreen:

Amsterdam-866x487.jpg
 
Inace, nisam nikad preterano razmisljao o tome, mozda i nisam u pravu, ali ja sam ovaj znak u Amsterdamu uvek citao kao ,,I am Amsterdam´´tj. ta prva dva slova su crvena sa razlogom. Na taj nacin bi se ovo nase citalo kao ,,Be Belgrade´´sto ajde i nije lose, mada nesto ne verujem da su tako razmisljali, poznavajuci ih, samo su prekopirali Amsterdam.
 
Gledam upravo brendove koji će biti u Ada Molu. Izgleda da neće ni ovi uspeti da nadmaše ponudu Ušća i Delte. Isto siromaštvo ponude odeće kao i Rajićeva.
 
Nece niko novi da se zaleti mozda se ceka galerija ...
 
U poređenju sa ovom kartonskom kutijom, BW Galerija je pojam arhitekture... :(
Nikako mi nisu jasna oduševljavanja ovim projektom... ružno i ružnije...
 
Skoro svi sa Banovog Brda mrze ovaj TC. Zbog miniranja, nestanka struje i vode kako bi se on priključio na mreže, iskopine zbog raznih kablova, zatvaranje saobraćaja , itd. Na hipodromu su postavljene raznorazne barake i od onog lepog parka napravili su pravo ruglo i opasno mesto gde je nemoguće izvesti decu da se malo poigraju.
 
Suvise pristrasne izjave...
Ovaj mall je sve ali nije "shoe box"; posle Raiceve je najlepsi TC u Beogradu.

Nestanak vode na 12h je toliko tivijalno, da nema potrebe spominjati.
"lose" raskopana Pozeska- to jeste istina; za to opstina treba da ih kazni.
Ne znam na koji park mislis, iskreno.

Ovaj TC je Cuakricu i Banovo Brdo boost-ovao iz 90tih u 2019.
 
Generalno je da je ovaj TC ovom delu grada bio mnogo potrebniji nego ogroman TC u centru grada za ceo grad/region. Koristi po pitanju razvoja trgovine u pojedinačnim opština i smanjena putovanja u okviru grada su velike. E sada, što se svi prave kao kutije, pa zato što im je namena jednostavno takva, da gurnu ljude unutra u holove i prodavnice.
Sve štete u okolnim objektima, trotoarima bi morali da nateraju investiora / izvođeča ili ko je već kriv da isprave, to ne sme da se dozvoljava. I to opština treba prva da insistira. I to odah, inače prođe voz. Ovaj grad je prepun razrovanih trotoara/ulica gde se za potrebe nekog objekta u izgradnji raskopa nešto i onda samo nakaradno skrpi, a svi to posle trpe godinama.
 
Vrh