Šta je novo?

GTC "Ada Mall"

Da, to zvuči logičnije. Nema sajta tog sinepleksa odavno, a na Rodinom sajtu nema ni pomena od lokacije br. 2. Bacio sam pogled na katastar, kaže da je 15.7.2013. promenjen imalac prava na nepokretnost. Verovatno od tada (otprilike) ne radi... Grad Beograd je sad imalac prava na celu zgradu. Mada piše da postoji rešenje na objektu koje nije konačno.
 
loyola":2c5qdwl2 je napisao(la):
Ne radi vec neko vreme. Zakupac je otisao, sala treba da se renovira, ali opstina koja je osnivac kulturnog centa (u cijem sklopu je sala) daje im pare na kasicicu. Bar sam ovakve informacije dobio od ljudi koji tamo rade.
Ali je bitno da radi kockarnica... :twisted: Znam da je off i da to nema veze sa bioskopom, ali mi i dalje, nakon svih ovih godina zesce bode oci da je kockarnica u zgradi Doma kulture (makar imala i zaseban ulaz). :bash:

Inace, @igor, priznajem da sam pomislila da ce da se radi novi tobogan, a ne samo ono plavo obelezeno na crtezu pa sam pala u vatru. :oops: :) Sta da se radi, em nisam iz struke, em nova na forumu. :sesir: Lekcija naucena, hvala!
 
Културни центар Чукарица има своју мини салу (стотинак седишта) са мини сценом и улаз је са задње стране зграде. Бивши бископ се сада зове КЦ Шумадија или ти сцена Шумадија и има баш пристојну сцену( гледано из ока фолклораша), даске добре, добро улежу, осветљење је лоше тако да за сваки концерт мора да се изнајмљује и осветљење и озвучење. Волео бих да се у овом ТЦ направе сале са сценама а не само платнима за пројекције јер је то онда мултифункционални простор, може се користити и за филмове и за разне културне догађаје (позоришне представе, и разне сценске перформансе). Морам да признам да је срамота за Чукарицу која је богатија општина од моје Раковице и да је толико оскудна са културним манифестацијама и простором за културу. Културни центар у Раковици је убедљиво у топ 3 најлепша у граду!
 
....Морам да признам да је срамота за Чукарицу која је богатија општина од моје Раковице и да је толико оскудна са културним манифестацијама и простором за културу....
Brdjani su i oduvek poznati da od sve kulture , najviše neguju kult(uru) slamarice :lol:
 
Ima jedna nezgoda sa miniranjem ???? stena i pri tom su par komada stena probila zaštitnu ogradu , završila na kolovozu i oštetila jedan Solaris.
 
170814-adamall-01.jpg

170814-adamall-02.jpg

170814-adamall-03.jpg

170814-adamall-04.jpg

170814-adamall-05.jpg

170814-adamall-06.jpg

170814-adamall-07.jpg

170814-adamall-08.jpg

170814-adamall-09.jpg

170814-adamall-10.jpg

170814-adamall-11.jpg

170814-adamall-12.jpg

170814-adamall-13.jpg

170814-adamall-14.jpg

170814-adamall-15.jpg

170814-adamall-16.jpg

170814-adamall-17.jpg

170814-adamall-18.jpg
 
Posle duzeg vremena sam se jutros spustila na Adu pa bas pomislih kako (isto tako dugo) nisam ni na forumu bila. Napravih stidljivo par fotki (uvek imam frku da ce neko da me umlati zbog toga :? ), ali vidim da su me profesionalci preduhitrili. Svaka cast! :sesir:

Inace, vracajuci se ugledah kamione kako spartaju kroz rampu na Adi. :shock: Prazni izlaze, puni zemlje ulaze. Tek posle sam shvatila da su to kamioni sa ovog gradilista. Da li neko mozda zna gde izbacuju tu zemlju? Nadam se da je to planski i svrsishodno dogovoreno a ne da je samo izbacuju u Savu ili u kakvom sumarku Ade. :? Realno, Sormaz vise nije zvanicno tamo, ali to ne znaci da je stvarno i otisao...


(Ne zamerite losu fotku, s velike udaljenosti telefonom slikala pa posle na kompu sekla i uvelicavala.)

Žika":d1sqdnhr je napisao(la):
Ima jedna nezgoda sa miniranjem ???? stena i pri tom su par komada stena probila zaštitnu ogradu , završila na kolovozu i oštetila jedan Solaris.
Miniranje??? :shok: Ne znam da to rade, nisam cula nista sto bi me nagnalo na to. Ali zato one "bogomoljke" buse li buse.
 
Gradiliste je dobilo kran, na gornjem delu blize crkvi i zgradi. Mislim da se trenutno izvode najzahtevniji radovi na gradilistu.
 
Da potkrepim @Armatura. Los ugao, znam, ali nisam ocekivala sirom otvorenu kapiju, samo na brzaka skljocnuh.
 
Sad su krenuli u dubinu da kopaju. Ko ima vremena nek slika. Iskop je veliki i da li će ceo plac da ide na tu dubinu ?
 
Tačno si znao šta fali. :kk:
Ima tu da se kopa i kopa.
Nego ako se ceo tržnjak ukopava biće poprilično posla.
 
:kk: :kk: bravo za sliku, bas takva je trebala ! :) bice solidan pogleda sa poslednjeg sprata trznog centra :)
 
Danas je vrvelo na gradilištu. Ne vidi se iz ovog ugla ali dole u rupi je bilo radnika kao mrava.
067964f561db12b5c968a254606f1d18.jpg


Послато са Lenovo K53a48 уз помоћ Тапатока
 
Evo par fotki od pre sat vremena. Mozda se ne vidi na fotografijama, ali bilo je radnika i ovog subotnjeg poslepodneva.
5db68545f717cc9968398bf828b7e328.jpg
d8a2f463d97e9f32a38ad1ebaf67fa8c.jpg
2726cda008a4e5bb07581831f159cdf5.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ako budu spuštali ceo plac na taj nivo biće baš veselo, ima da se kopa mesecima.
 
Ne verujem da ce spustati. Pogotovo sto na nivou kod Graditelja vec postavljaju oplatu i armaturu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koliko su to otisi u dubinu, jel zna neko hoce biti dva nivou za parking?
 
Ovi bi slobodno mogli malo dublje i da tu naprave podzemnu stanicu za budući metro :D
Baš bi to tu pasovalo. A i podiglo bi im promet u Mall-u.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=482002#p482002:2f7vtg33 je napisao(la):
srdjanprpa » Pon Okt 02, 2017 3:36 pm[/url]":2f7vtg33]Koliko su to otisi u dubinu, jel zna neko hoce biti dva nivou za parking?

Bice 3 nivoa parkinga, 3 manjeg kapaciteta od nivoa iznad. Nivo tog 3 (najbubljeg) dela podruma mozete videti na fotkama kolege forumasa iznad.
 
Vrh