Šta je novo?

GTC "Ada Mall"

Mislim da niste najbolje razumeli sta je predmet tendera. U pitanju je prilaz i okretnica uz zoni trznog centra a ne tobogan koji se kroz pdr provlaci jos iz doba umpa.
 
Jasno mi je @igor -e, nego sam prokomentarisao zbog plana na kojem se vidi i tobogan (sadasnji i buduci).
Fakat, of, pa se izvinjavam :)

Sent from my LG-D320 using Tapatalk
 
Шта се извињаваш. Пишемо о ономе што запазимо и твоје размишљање је потпуно на месту. Мада, питање тобогана мораће да се реши.
 
Tobogan je bio preko pruge (sad su tu blizanci) ovo je samo gvozdani privremeno-stalni most.
 
Добро, назовимо га Тобоган 2 или Ролкостер, али знамо о чему се ради. Нико није ни мислио на покојни Тобоган код моста.
 
Ej ljudi, nemojmo zaboraviti pitanje pasarela. Jedna će biti, barem prema planu. Druga bi mnogo dobro čučnula nešto malo niže između vulkanizera i benz pumpe pa preko puta ka Adi. Ada bi ovime postala pešački prohodna ka BB. Mislim, teoretski jeste i sada ali 7 traka i kratkotrajući semafori su prilična prepreka.
 
Pešaci koji pretrčavaju kod pumpe su odavno problem i tu samo ograda i pasarela pomažu.
Mada ograda u Železniku pravi još luđu situaciju, tamo idu i po kolovozu ili polaze na kraju ograde kao da su na promenadi.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=457254#p457254:2eelmv3d je napisao(la):
sizif » 10 Jun 2017 09:56 am[/url]":2eelmv3d]Добро, назовимо га Тобоган 2 или Ролкостер, али знамо о чему се ради. Нико није ни мислио на покојни Тобоган код моста.
U stručnim krugovima, taj nadvožnjak se zove "kifla". :grand:
 
E koristim ga intezivno 30 godina, ali prvi put cujem "kifla" :D ;)
(Jbg, strucnost je strucnost :D hahahhaa )

Sent from my LG-D320 using Tapatalk
 
Кад газда Гоје каже да је Кифла, онда је Кифла.
 
Nadam se da se ljudi i dalje sećaju originalne intenzivne narandžaste nijanse. Inače informaciju sam dobio još '90-ih od tadašnjeg tehničkog direktora Mostogradnje.

Tako da, @astrodule, onda "The Kifla" mora biti sa naše strane Save, a ta tvoja nek bude kiflica.
 
Pomenu neko kameni grad. Mislim da bi on mogao i da ostane ili malo da se samo pomeri. Tobogan 2 bi bio na stubovima.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=458120#p458120:1rfx29bx je napisao(la):
GOJE » 13 Јун 2017 10:53 am[/url]":1rfx29bx]Nadam se da se ljudi i dalje sećaju originalne intenzivne narandžaste nijanse. Inače informaciju sam dobio još '90-ih od tadašnjeg tehničkog direktora Mostogradnje.

Tako da, @astrodule, onda "The Kifla" mora biti sa naše strane Save, a ta tvoja nek bude kiflica.
Е па @Гоје "кифла" из блока 5, са наше стране је још из '60 година прошлог века :D :wink:
 
Predlažem kompromis, da vaša NBG kifla status jedine i neporecive Kifle u visokogradnji, a moja kifla ima status jedine i neporecive Kifle u niskogradnji.
 
Они причају о тим фенси ресторанима, али биће и ова стандарна понуда. Мек почиње припрему радника и новог менаџмента за овај тржни центар.
 
Zna li neko hoće li biti bioskopa u ovom tržnjaku? Zasad nekako vešto izbegavaju da ga pomenu :/
 
Banovo Brdo već ima 2 sinepleksa, možda su ocenili da bi 3. bio previše? Doduše, ne znam da li Roda 2 (bivša Šumadija) uopšte radi...
 
Ne radi vec neko vreme. Zakupac je otisao, sala treba da se renovira, ali opstina koja je osnivac kulturnog centa (u cijem sklopu je sala) daje im pare na kasicicu. Bar sam ovakve informacije dobio od ljudi koji tamo rade.
 
Vrh