Šta je novo?

GSP Gerila

Neko je stavio link ka PDF fajlovima GSP-a na sajtu Sekretarijata za saobracaj. Ja sam na brzinu pogledao, ali nisam nista nasao tamo, tako da vidi da li možeš da iskopaš na forumu...
 
Stevo ja se nadam karti i dalje oceli biti nesto od toga :kafa:
 
Samo da javim Direktoru da se Steva selio predhodnih dana i da nije jos instalirao internet u novom stanu tako da ga uskoro mozemo ocekivati online
 
Hvala na obavjestenju sretno useljenje Stevi i da nam se sto prije pridruzi sa nove adrese :vops:
 
Odlična tema. Kako ovo do sad nisam video? Odmah sam postavio baner ka ovoj temi na svoj sajt.

Za početak, jako neprofesionalno je što se na okretnici u Surčinu ne postavlja red vožnje za 904. Evo predloga kako bi mogao da izgleda, a da ne odstupa od zvaničnog formata, ali da ipak ima razlike, jer ga nije postavila direkcija.

904.png

red vožnje 904 Surčin Obrenovac

Podsećanja radi,
već sam jednom postavljao red vožnje za 904, u potpuno originalnom formatu, ali ove godine nisam ažurirao:

8.jpg
 
Gradska Gerila traži nove članove
Konkurs je otvoren od 1. februara do 1. marta 2015. godine
Gradska Gerila traži mlade ljude između 20 i 25 godina koji imaju interesovanja i nove ideje i koji bi učestvovali na radionicama i osmišljavanju aktivnosti vezanih za težišta interesovanja ovog udruženja.

Konkurs je otvoren od 1. februara do 1. marta , a prijavni formular možete naći na sajtu Gradske Gerile cityguerilla.org/konkurs

Gradska Gerila se karakteriše kao kreativna laboratorija i interdisciplinarna platforma, koja se oslanja na osnovne koncepte Goethe-Gerile – umrežavanje mladih ljudi različitih profila koji su okupljeni oko zajedničke ideje i cilja o podizanju svesti o pravu građana na grad.

Gradska Gerila svoje aktivnosti tokom 2015. godine realizuje pod pokroviteljstvom Goethe-Instituta.

http://www.bina.rs/2015/gradska-gerila- ... e-clanove/

https://www.facebook.com/gradskagerila
 
Kasno vido krvi sam sta da kazem da se dogodine vidi na vrijeme
 
Vrh